mama niemowlaka — bawi się w panią domu
22 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Urodziła córeczkę. Niestety jej ojciec to gamoń, więc podrywa chłopców na wielkie, pełne mleka cycki.
Lally Little
Urodziła się i wychowała w Lorne Bay. Marzyła o studiach i wyjeździe z miasteczka, ale zaszła w ciążę, co pokrzyżowało jej plany. Obecnie ma miesięczną córeczkę, bałagan w głowie i pewnie odrobinę dziecięcej papki we włosach.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
K.
brak multikont
gospodyni domowa, krawcowa — Dream Sewing Supplies
54 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Matka szóstki dorosłych już dzieci, wzorowa żona właściciela lokalnej winnicy, perfekcyjna pani domu. Najlepsza gospodyni w całym Carnelian Land. Od niedawna prowadzi niewielki zakład krawiecki z córką zmarłej przyjaciółki.
:welcome: podrzucę ci Jenny i Diane Mason, bo są z tej samej dzielnicy. Jenny wychowała milion dzieci, jeśli miała okazję spotkać gdzieś Lally z małą, to pewnie by się nią zachwycała :| Diane mieszka na farmie od niedawna, trochę unika ludzi, ale panie mogą znać się z widzenia :excited:
Lally O. Little
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Wreszcie dotarłam Lally O. Little :lol: Chętnie Ci podrzucę Harper (to od razu też z Jenny Callaway bylaby podstawa do znajomości może) i tu mam w sumie 2 propozycje które można połączyć:
1) Harps pracowała kiedyś w Once Upon a Tart i udziela się też w Sanktuarium - może akurat i w jednym i w drugim miejscu ich czas pracy się zazębił? Mogły mieć razem zmiany w OUaT i narzekać sobie razem na klientów :hihihi: Albo na szefa, tak dla zasady :lol:
2) są w tym samym wieku, więc mogły chodzić razem do szkoły - Harper to taki typ kujoneczki, udzielała się wszędzie gdzie się dało i pewnie walczyła co rok o miano przewodniczącej szkoły - nie wiem czy Lally lubiła ten typ lasek :lol: Jeśli tak, to możemy iść śmiało w dobra znajomość czy nawet przyjaźń, a jeśli nie do końca - mogły trochę łypać na siebie spod byka :lol: No i w tej wersji można wcisnąć pomysł nr 1, że po latach znowu na siebie wpadły, tym razem w pracy no i wtedy okazało się że jednak złapały wspólny język 8)
właścicielka sklepu, rzemieślniczka, projektantka — midival charm
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
miała zostać lekarzem, ale porwały ją targi renesansowe, więc teraz szyje średniowieczne kiecki dla księżniczek i przyozdabia tiary!
a ja mogę z Tobą iść i do tego się przyjaźnić! :hihi:
A resztę mam staruchów niestety :<
tingaree
-
-
mama niemowlaka — bawi się w panią domu
22 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Urodziła córeczkę. Niestety jej ojciec to gamoń, więc podrywa chłopców na wielkie, pełne mleka cycki.
Więc łączę ze sobą znajomość z Jenny Callaway i Harper Callaway, a niżej szczegóły:
Myślę, że oba pomysły Harper można połączyć! Fajnie, gdyby dziewczyny chodziły razem do szkoły, wtedy znajomość z mamą Callaway miałaby większy sens. Początkowo dziewczyny mogły się nie lubić. Lally nie od razu stała się przykładną uczennicą, na początku szkoły była niezainteresowana nauką, ale to się z czasem zmieniło i wtedy mogły zacząć łapać lepszy kontakt. Harper mogła jej nawet pomagać z jakimś przedmiotem, Lally by wpadła do niej do domu i jadła obiady od mamy Callaway i trochę narzekała, że u niej w domu nie jest tak miło.
Później dziewczyny mogły się zetknąć ze sobą w pracy i nawet zaprzyjaźnić. Lally mogła jej płakać, że zaszła w ciążę i musi się pożegnać ze studiami.
A przez ciążę przeprowadziła się na farmę do taty małej Hope i teraz mogą sobie spacerować z wózkiem :lol: <3
Miłość, nie?

lowrenn fitzgerald cześć Ty <3
Możemy się przyjaźnić, ale testem na przyjaźń będzie zmienianie pieluch dziecku, więc się przygotuj na niezłą walkę!
A! I Lally chce dostać na urodziny strój księżniczki i koronę. Bo czemu nie?
powitalny kokos
K.
brak multikont
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Lally O. Little pisze: 06 wrz 2022, 16:58
Więc łączę ze sobą znajomość z Jenny Callaway i Harper Callaway, a niżej szczegóły:
Myślę, że oba pomysły Harper można połączyć! Fajnie, gdyby dziewczyny chodziły razem do szkoły, wtedy znajomość z mamą Callaway miałaby większy sens. Początkowo dziewczyny mogły się nie lubić. Lally nie od razu stała się przykładną uczennicą, na początku szkoły była niezainteresowana nauką, ale to się z czasem zmieniło i wtedy mogły zacząć łapać lepszy kontakt. Harper mogła jej nawet pomagać z jakimś przedmiotem, Lally by wpadła do niej do domu i jadła obiady od mamy Callaway i trochę narzekała, że u niej w domu nie jest tak miło.
Później dziewczyny mogły się zetknąć ze sobą w pracy i nawet zaprzyjaźnić. Lally mogła jej płakać, że zaszła w ciążę i musi się pożegnać ze studiami.
A przez ciążę przeprowadziła się na farmę do taty małej Hope i teraz mogą sobie spacerować z wózkiem :lol: <3
Miłość, nie?
Omg przepraszam za poślizg, umknęło mi oznaczenie :tear: Ale bardzo mi wszystko odpowiada! <3 także miłość, dużo miłości :evil: Harper kocha bombelki, więc Lally może trochę odsapnąć od małej kiedy Callawayka jest w pobliżu xD Lally O. Little
właścicielka sklepu, rzemieślniczka, projektantka — midival charm
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
miała zostać lekarzem, ale porwały ją targi renesansowe, więc teraz szyje średniowieczne kiecki dla księżniczek i przyozdabia tiary!
Lally O. Little pisze: 06 wrz 2022, 16:58
Więc łączę ze sobą znajomość z Jenny Callaway i Harper Callaway, a niżej szczegóły:
Myślę, że oba pomysły Harper można połączyć! Fajnie, gdyby dziewczyny chodziły razem do szkoły, wtedy znajomość z mamą Callaway miałaby większy sens. Początkowo dziewczyny mogły się nie lubić. Lally nie od razu stała się przykładną uczennicą, na początku szkoły była niezainteresowana nauką, ale to się z czasem zmieniło i wtedy mogły zacząć łapać lepszy kontakt. Harper mogła jej nawet pomagać z jakimś przedmiotem, Lally by wpadła do niej do domu i jadła obiady od mamy Callaway i trochę narzekała, że u niej w domu nie jest tak miło.
Później dziewczyny mogły się zetknąć ze sobą w pracy i nawet zaprzyjaźnić. Lally mogła jej płakać, że zaszła w ciążę i musi się pożegnać ze studiami.
A przez ciążę przeprowadziła się na farmę do taty małej Hope i teraz mogą sobie spacerować z wózkiem :lol: <3
Miłość, nie?

lowrenn fitzgerald cześć Ty <3
Możemy się przyjaźnić, ale testem na przyjaźń będzie zmienianie pieluch dziecku, więc się przygotuj na niezłą walkę!
A! I Lally chce dostać na urodziny strój księżniczki i koronę. Bo czemu nie?
hehe, jak coś to Ren mieszka z Harper, więc to też je łączy :hihi: I jaszka, no da radę! Skoro potrafi zrobić koronę, machać mieczem i strzelać z kuszy, to z pieluchą nie da rady???? 8)
tingaree
-
-
gospodyni domowa, krawcowa — Dream Sewing Supplies
54 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Matka szóstki dorosłych już dzieci, wzorowa żona właściciela lokalnej winnicy, perfekcyjna pani domu. Najlepsza gospodyni w całym Carnelian Land. Od niedawna prowadzi niewielki zakład krawiecki z córką zmarłej przyjaciółki.
Ja tylko napiszę, że to wszystko brzmi super i zdecydowanie biorę *.* A na obiadki Lally O. Little zawsze może wpadać! Oczywiście z bąbelkiem! :excited:
Mechanik i laweciarz — Lorne Bay Mechanic
28 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Małżeństwo jego ojca z matką Frankie zakończyło się fiaskiem, a on odzyskał farmę po dziadkach, więc żegna się z Townsville i wraca do Lorne po prawie półrocznej nieobecności.
Lally O. Little cześć psiapsi :hihihi:
ODPOWIEDZ