managerka — pullman pd sea temple resort & spa hotel
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Menadżerka obiektu wypoczynkowego, która świetnie zna się na zarządzaniu, ale niekoniecznie radzi sobie z uczuciami. Swojego życia uporządkować nie potrafi.
destaney beezley
Dee urodziła się w Lorne i spędziła tutaj kilka pierwszych lat swojego życia; potem wyjechała z miasta, by wraz z matką szukać przygód, ale nadal zdarzało jej się przyjeżdżać w wakacje, czy święta. Do rodziny, która niekoniecznie się nią interesowała, więc jako nastolatka, czas w miasteczku musiała organizować sobie sama. Jest towarzyska, ale nieufna. Gdy już uda jej się nawiązać przyjaźnie, pozostają one na stałe; w miłości natomiast absolutnie nie ma szczęścia.

Mogę szukać dla niej przyjaciół, dawnych partnerów, wszelkich luźniejszych znajomości, osób, z którymi współpracuje jako menadżerka obiektu wypoczynkowego — cokolwiek tylko wpadnie nam do głowy.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

wystrzałowy jednorożec
m.
bosman, okazjonalnie skipper/instruktor żeglarstwa — port, Sapphire River
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Na pierwszy rzut oka szczęśliwy człowiek. Szarmancki, czarujący, zabawny, chętny do pomocy w porcie i otwarty na rozrywki, jakie przynosi mu życie. Pozornie. Dopiero powoli przeszedł etap załamania i gniewu po śmierci żony i lasuje się gdzieś na etapie godzenia się z rzeczywistością.
Hej, destaney beezley, nie wiem czy wiesz, ale PRZYPOMINASZ MOJĄ ZMARŁĄ ŻONĘ. Potwierdzone info — berthe pasqiuer, jej siostra, pewnie się ze mną zgodzi. W związku z tym nie mogę przejść obok "swojej licealnej miłości" obojętnie. ;) Żona zmarła mi w październiku 2021, więc może opracujemy jakieś przypadkowe spotkanie po tym czasie i ciekawsze relki? Cam bez wątpienia musiałby mieć słabość do Twojej aparycji, a co za tym idzie, także osoby.
powitalny kokos
Cam
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Oddam Ci oczywiście Harriet, bo prowadzi pensjonat, taki mały, na uboczu, ale bardzo ciepły, więc polecam! W zasadzie są więc konkurentkami, ale może przeszły nad tym do porządku dziennego i potrafiły znaleźć wspólny język, bez konieczności podcinania sobie skrzydeł :hihihi:

Kogo jeszcze chcesz? Harden E. Caulfield jest w tym samym wieku, więc mogli się znać ze szkolnych czasów :hm:

destaney beezley
managerka — pullman pd sea temple resort & spa hotel
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Menadżerka obiektu wypoczynkowego, która świetnie zna się na zarządzaniu, ale niekoniecznie radzi sobie z uczuciami. Swojego życia uporządkować nie potrafi.
Cameron Winfield możemy, jestem jak najbardziej za! Ale zakładając, że Dee rzeczywiście tę zmarłą żonę mu przypomina, pytanie, jak by się względem niej zachowywał?

Harriet L. Pemberton absolutnie nie mogłabym mieć spiny z piękną Laurą, także biorę! Poza tym te biznesy to tak nie do końca to samo — najpewniej zupełnie inny tryb zarządzania — więc powiedzmy, że z reguły nawet się wspierają i wymieniają pożytecznymi informacjami?

Jeśli zaś chodzi o Hardena, Dee wyjechała z miasta jako dziecko, aczkolwiek mogą się znać z wczesnej młodości. Może za sprawą rodziców? Zerknęłam do karty i wydaje mi się, że ich ojcowie mogli się znać, czy nawet prowadzić ze sobą interesy; co by dawało jakąś podstawę do przyjacielskiej relacji.
wystrzałowy jednorożec
m.
bosman, okazjonalnie skipper/instruktor żeglarstwa — port, Sapphire River
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Na pierwszy rzut oka szczęśliwy człowiek. Szarmancki, czarujący, zabawny, chętny do pomocy w porcie i otwarty na rozrywki, jakie przynosi mu życie. Pozornie. Dopiero powoli przeszedł etap załamania i gniewu po śmierci żony i lasuje się gdzieś na etapie godzenia się z rzeczywistością.
destaney beezley pisze: 22 lip 2022, 14:56
Cameron Winfield możemy, jestem jak najbardziej za! Ale zakładając, że Dee rzeczywiście tę zmarłą żonę mu przypomina, pytanie, jak by się względem niej zachowywał?
No na pewno byłaby duża niezręczność i pewnego rodzaju natychmiastowe zainteresowanie, wymieszane z konsternacją i zawahaniem z jego strony, ale w jakiś takich ograniczonych rozsądkiem dawkach.

Żonę musi bardzo przypominać, bo w założeniach Berthe, wiz dla żony miałaby podkładać Dianna Agron. :)
powitalny kokos
Cam
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
destaney beezley, hejka! Czy Aiden nadaje się na romans?

Z takich relacji z przeszłości, gdy Dee jako nastolatka przyjeżdżała do Lorne Bay, to w podobnym wieku mam Tima. Ten drugi jest z tzw. elity Lorne Bay, jego rodzina prowadzi winnicę, itd. Jeśli Dee obracała się w takich kręgach, to mogli się poznać. Jeśli zaś uciekała od takiego świata, to wyobrażam sobie, że jak Preston w przerwach od szkolenia na policjanta, mógł przyjeżdżać do Lorne Bay i podrywać na to, że już praktycznie ma mundur w szafie. Gdzieś na imprezie na plaży mógł spotkać nastoletnią Destaney...
sex on the beach
pif-paf#8372
managerka — pullman pd sea temple resort & spa hotel
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Menadżerka obiektu wypoczynkowego, która świetnie zna się na zarządzaniu, ale niekoniecznie radzi sobie z uczuciami. Swojego życia uporządkować nie potrafi.
Aiden Thompson dobra ja wiem, jestem najgorsza totalnie, bo wołam, wołam i zapominam odpisać; ale już nadrabiam i mam nadzieję, że mi wybaczysz!! więc tak: z tym romansem to może trochę przesadziłam (przynajmniej na ten moment), bo Dessie jest w związku i zdecydowanie nie jest typem osoby zdradzającej, ALE myślałam o szukaniu kogoś, z kim zacznie spędzać sporo czasu i po prostu swobodnie będzie się czuć w jego towarzystwie; i myślałam o takiej słabości z jej bądź też obu stron, gdzie niby nic się nie dzieje, ale jednak coś jest na rzeczy — zwłaszcza że przez Dee dość ciężki okres, skoro jej partner prawdopodobnie zapłodnił inną kobietę, więc wszystko w międzyczasie może się pozmieniać :lol:

jeśli zaś chodzi o Tima - myślę, ze Dessie raczej nie obracała się w takich kręgach, bo ona dość mocno odrzucała wpływy swojej rodziny i starała się zapomnieć, że jej dziadkowie mają pieniądze i są, powiedzmy, gdzieś z elitarnego towarzystwa :lol: opcjonalnie mogli się poznać właśnie przez swoje rodziny? bo wyobrażam sobie, że dziadkowie nieco popychali ją w stronę ludzi pokroju Tima oraz jego rodziny; a co do Prestona tooo też możemy dorzucić! bo wyrwana z damskiej szkoły z internatem, nastolenia Dessie, pewnie poleciałaby na podryw na mundur w szafie :lol: :lol:
wystrzałowy jednorożec
m.
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Wybaczam. :lol:

Okej, no to jeśli sytuacja wygląda w ten sposób, to musieliby mieć dobry powód do poznania się w ogóle. Nie są w zbliżonym wieku, a Aiden mieszka w Lorne Bay od kilku miesięcy. Jeśli znajdziemy coś takiego, co pozwoliło im się poznać, to możemy spróbować, zobaczyć czy wyjdzie coś takiego, na co liczyć.

Jeśli zaś nie, no to myślę, że mogą np. z Timem spotkać się gdzieś na mieście po tych wszystkich latach i odnowić znajomość. A Preston to może zatrzymać ją kiedyś do rutynowej kontroli. :lol:

destaney beezley
sex on the beach
pif-paf#8372
managerka — pullman pd sea temple resort & spa hotel
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Menadżerka obiektu wypoczynkowego, która świetnie zna się na zarządzaniu, ale niekoniecznie radzi sobie z uczuciami. Swojego życia uporządkować nie potrafi.
Aiden Thompson w sumie to może być cokolwiek — nawet głupie spotkanie w barze, dajmy na to. Dessie w mieście również jest stosunkowo od niedawno, więc możemy postawić tutaj na mocno przypadkową znajomość i zobaczyć, w jaką stronę się rozwinie

a z resztą jestem na tak!
wystrzałowy jednorożec
m.
ODPOWIEDZ