25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
[/relimg]
nicky nordberg
po pracy się opiszę :D
jego oczko w głowie, chociaż spodziewa, że siostra może żywić do niego żal za to wyjazd z ojcem do Lorne Bay a potem za ucieczkę z kraju. Ma jedynie nadzieję, że ich relacje są na tyle silne, że przezwyciężą wszystkie trudności i pozostaną tym samym kochającym się rodzeństwem

była partnerka, do której Nicky wciąż żywi pewne uczucia, ale obecnie jest między nimi tak wiele niedopowiedzeń, że Nordberg nie ma nawet odwagi spotkać z nią. Gnębi go, że wyjechał bez słowa wyjaśnienia, tym bardziej, że potem wszystko, dosłownie wszystko zaczęło się sypać. Obwinia przede wszystkim siebie o ich rozstanie, ale czy dalej tak będzie, kiedy dowie się, że Lerie też nie była z nim szczera? I jeszcze gdyby nie ściskało go w dołku na sam jej widok, wtedy wszystko byłoby o wiele łatwiejsze.

tak naprawdę Nicky nigdy nie wiedział jak powinien zachowywać się i traktować siostrę swojego najlepszego przyjaciela, bo z jednej strony uważał, że powinien widzieć w niej także siostrę, ale zawsze denerwowała go tym, że wściubiała nos w nieswoje sprawy i wciąż przypominała mu że kilkaset kilometrów od Lorne Bay zostawił własnez matką i jej nowym partnerem. Uprzykrzał jej życie, żeby teraz zacząć zauważać wszystko to, czego do tej pory nie widział. I sam już nie wie jak ją traktować i czy nie czuje do niej czegoś, czego i]nie powinien[/i] poczuć?

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
dominicky
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
nicky nordberg, cześć i czołem! Chętnie podrzucę Ci obie moje postaci do relek! Otis Goldsworthy mógłby być dobrym ziomeczkiem Nicky'ego, a z kolei Preska... To już zależy czy wolisz pozytyw, czy negatyw ^^
towarzyska meduza
.
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
Presley Prescott pisze: 18 lip 2021, 15:40
nicky nordberg, cześć i czołem! Chętnie podrzucę Ci obie moje postaci do relek! Otis Goldsworthy mógłby być dobrym ziomeczkiem Nicky'ego, a z kolei Preska... To już zależy czy wolisz pozytyw, czy negatyw ^^
Presley Prescott widziałam, że jesteście niemalże BFF z Maverickiem, w którym celujemy raczej w negatyw, więc nie wiem jak się zapatrujesz? Może jesteś tym jedynym szaleńcem, który będzie próbował załagodzić ten odwieczny konflikt między nimi a może wolisz razem z Hammondem drzeć koty z Nordberga? Ale z Otisem chciałabym przyjaźń. Jest dwa lata starszy i ponad 20 cm wyższy, więc może jeszcze w szkole raz stanął w obronie Nicky'ego i tak zaczęła się ich przyjaźń? (W głowie mam taki obrazek jak po którymś treningu siedzieli razem na trybunach i Otis pocieszał Nordberga, że jeszcze urośnie *.*)
niesamowity odkrywca
dominicky
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
nicky nordberg pisze: 18 lip 2021, 16:18
widziałam, że jesteście niemalże BFF z Maverickiem, w którym celujemy raczej w negatyw, więc nie wiem jak się zapatrujesz? Może jesteś tym jedynym szaleńcem, który będzie próbował załagodzić ten odwieczny konflikt między nimi a może wolisz razem z Hammondem drzeć koty z Nordberga? Ale z Otisem chciałabym przyjaźń. Jest dwa lata starszy i ponad 20 cm wyższy, więc może jeszcze w szkole raz stanął w obronie Nicky'ego i tak zaczęła się ich przyjaźń? (W głowie mam taki obrazek jak po którymś treningu siedzieli razem na trybunach i Otis pocieszał Nordberga, że jeszcze urośnie *.*)
nicky nordberg, Presley faktycznie może być tą, która będzie próbowałam ten odwieczny konflikt i chociaż zawsze staje za Maverickiem murem, to jednak często powtarza mu, że po co tak, na co to komu i że w sumie Nordberg nic aż takiego strasznego mu nie zrobił, żeby aż tak zachodzić mu za skórę.

Baaaardzo podoba mi się pomysł przyjaźni Otisa i Nicky'ego! Niech będą najlepszymi ziomkami ever! Zwłaszcza, że śmiesznie muszą wyglądać, kiedy tak razem maszerują przez miasto. No i Nicky na pewno jest świetną podpórką dla ramienia Otisa :lol:

I jak masz ochotę na jakąś gierkę, to czekam na cynk :exited:
towarzyska meduza
.
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
Presley Prescott pisze: 18 lip 2021, 16:29
nicky nordberg, Presley faktycznie może być tą, która będzie próbowałam ten odwieczny konflikt i chociaż zawsze staje za Maverickiem murem, to jednak często powtarza mu, że po co tak, na co to komu i że w sumie Nordberg nic aż takiego strasznego mu nie zrobił, żeby aż tak zachodzić mu za skórę.

Baaaardzo podoba mi się pomysł przyjaźni Otisa i Nicky'ego! Niech będą najlepszymi ziomkami ever! Zwłaszcza, że śmiesznie muszą wyglądać, kiedy tak razem maszerują przez miasto. No i Nicky na pewno jest świetną podpórką dla ramienia Otisa :lol:

I jak masz ochotę na jakąś gierkę, to czekam na cynk :exited:
Presley Prescott sprzedane. Pewnie nie raz stawała między nimi i darli jej się obaj z Hammondem nad głową.
A co do Otisa, to właśnie o coś takiego mi chodziło, więc :exited: Pewnie wygląda to bardzo podobnie jak tutaj :hihi: Ogarnę się na czym mniej więcej stoję z grami i możemy się umawiać na wąteczek :hug:
niesamowity odkrywca
dominicky
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Nie przychodziłam, bo nie miałam pomysłów, ale chętnie dam ci do czegoś Gwen Fitzgerald albo Andrew Finnigan :hihi: Liv zostawimy dla pana Buffona :hihi: nicky nordberg
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
Olivia Westbrook pisze: 26 lip 2021, 22:01
Nie przychodziłam, bo nie miałam pomysłów, ale chętnie dam ci do czegoś Gwen Fitzgerald albo Andrew Finnigan :hihi: Liv zostawimy dla pana Buffona :hihi: nicky nordberg
jeśli Gwen Fitzgerald jest współwłaścicielką pubu, to pewnie musieli wpaść tam na siebie. Nie wiem na ile widać, że miała wypadek, ale z tego, co wyczytałam wciąż utyka na jedną nogę, więc jeśli to zauważył pewnie przypomniały mu się jego pobyty w szpitalu i mógł nawet kiedyś popłynąć przy barze. A może to ona poznała w nim wschodzącą gwiazdę soccera i rzuciła jakimś tekstem w stylu "co robi w Lorne?" (nie wiem na ile to prawdopodobne by było :hm: u Gwen) i jakoś się zeszła rozmowa.
Z Andrew Finnigan muszą wpaść na siebie na placu zabaw jak Nicky już będzie wiedzieć, że ma syna i pewnie będzie szlajać się początkowo po mieście, żeby go chociaż zobaczyć, bo raczej jego była nie będzie szalenie chętna, aby widywał się z małym.
A Olivia Westbrook faktycznie pewnie dogada się z panem Buffonem. Poza tym nie wiadomo czy za jakiś czas nie spotkają się z Nickym na korytarzu jej oddziału? ^^
niesamowity odkrywca
dominicky
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Nie, Gwen to baba (w sensie sportu, z tego miejsca przepraszam wszystkie panie, bo znam Marco i Marco jest pierwszym piłkarzem, którego kupuję, kiedy zaczynam grać w FM i zostaje gwiazdą mojej drużyny :oops: ), ona się nie zna :lol: I mogą razem pić!
Andrew był w Stanach, może stamtąd bardziej kojarzy Nicka, bo i to chłop :lol: Ale tak, nie panowie mają jakąś relację typu bliscy znajomo, może nie przyjaciele, ale znają się, gadają o sporcie, kiedy się spotkają i tak się kręci :hihi:
Lepiej nie zapraszać na oddział Liv, ale w razie czego ona chętnie wszystkim się zajmie :hihi:
nicky nordberg
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
Olivia Westbrook pisze: 26 lip 2021, 23:42
Nie, Gwen to baba (w sensie sportu, z tego miejsca przepraszam wszystkie panie, bo znam Marco i Marco jest pierwszym piłkarzem, którego kupuję, kiedy zaczynam grać w FM i zostaje gwiazdą mojej drużyny :oops: ), ona się nie zna :lol: I mogą razem pić!
Andrew był w Stanach, może stamtąd bardziej kojarzy Nicka, bo i to chłop :lol: Ale tak, nie panowie mają jakąś relację typu bliscy znajomo, może nie przyjaciele, ale znają się, gadają o sporcie, kiedy się spotkają i tak się kręci :hihi:
Lepiej nie zapraszać na oddział Liv, ale w razie czego ona chętnie wszystkim się zajmie :hihi:
nicky nordberg
Gwen Fitzgerald (nie gram w FM, ale propsuję wybór, propsuję :hihi: ), więc niech chlańsko odchodzi i relki mocno okołobarowe.
Andrew Finnigan, jeśli tak wolisz to pewnie, że może kojarzyć Nicky'ego bardziej i jeśli chcesz idźmy w tych dobrych znajomych; może Nordberg zaliczył jakiś epizod w jakiejś produkcji, w której grała Pandora :hm: jak bracia Kliczko w tych wszystkich komedyjkach romantycznych Tila Schweigera :hihi:

Olivia Westbrook tutaj wiemy i jakby miało mu się urodzić kolejne dziecko, to by odchodził od zmysłów i starał się o jak najlepszą opiekę, ale u Nicky'ego to raczej mocno odległe (o ile w ogóle jeszcze). :roll:
niesamowity odkrywca
dominicky
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Skoro pije u Gwen w barze, to prawdopodobnie ma okazję spotykać się twarzą w twarz z Billie ^^
No i pracuje też w okolicach miejsca zamieszkania Brynn, więc może też mieli okazję jakoś gdzieś kiedyś na siebie wpaść? :D
nicky nordberg
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
billie winfield pisze: 30 lip 2021, 00:50
Skoro pije u Gwen w barze, to prawdopodobnie ma okazję spotykać się twarzą w twarz z Billie ^^
No i pracuje też w okolicach miejsca zamieszkania Brynn, więc może też mieli okazję jakoś gdzieś kiedyś na siebie wpaść? :D
nicky nordberg
billie winfield myślę, że po odpowiedniej ilości motywacyjnego alkoholu pewnie nie raz zapraszał ją i wyciągał zza baru, żeby zatańczyła z nim do tej jednej konkretnej piosenki, bo on tak cholernie lubi właśnie ten kawałek i następny właściwie też ^^
A brynn sheridan może pomaga od czasu do czasu na farmie? Mógł ją poratować zaraz po tym jak wprowadził się do Ashwortha i tak od czasu do czasu wpada coś naprawić albo ogarnąć? Przywieźć i wnieść coś ciężkiego też da radę, bo może i jest mały, ale no..., jary czy jakoś tak :hihihi:
austin hayworth tymczasem może być jednym z tych niewielu lekarzy, do których zgodziłby się pójść, kiedy stare kontuzje zaczną się w końcu odzywać :hm:
niesamowity odkrywca
dominicky
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Billie tańca na pewno nie odmówi, także bardzo chętnie ^^ Nicky na pewno jest jednym z jej ulubionych klientów :hihihi:
Co do Brynn - ona jest trochę uparciuchem i Zosia Samosia, nie lubi prosić ludzi o pomoc, zawracać im głowy i stara sobie ze wszystkim radzić sama... Chociaż czasami przyłapuje się na tym, że nie jest to możliwe, więc Nicky mógł się po prostu natknąć na nią jak walczyła z czymś ciężkim albo próbowała naprawić coś na ganku i wtedy jej pomóc :hihihi:
A Austin jak najbardziej zaprasza do siebie na kozetke ^^

nicky nordberg
ODPOWIEDZ
cron