47 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Podobno budujesz swój własny dom w głębi pustyni.
Eames Hewson
W Lorne Bay od siedmiu lat, chociaż Eames czuje się, jakby mieszkał tu od zawsze (już prawie całkowicie wyzbył się brytyjskiego akcentu). Spotkać go można wczesnym rankiem na plaży lub późnym wieczorem na stacji benzynowej, kiedy kupuje paczkę papierosów i już którąś z kolei kawę. Chociaż wygląda na człowieka poważnego, można z nim porozmawiać na każdy temat, nawet na te najgłupsze, które przychodzą na myśl jedynie przy szklance szkockiej.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Piłsudski
29 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
rezydentka interny, która żyje swoją pracą, choć ostatnio zaadoptowała psa i zaczęła częściej wychodzić na spacery; zapalona ogrodniczka z brakiem powodzenia w życiu miłosnym
Eames Hewson rzadko to robię, ale masz plusa za wiz, bo to chyba pierwszy raz, gdy widzę Toby'ego *.*
A tak poza tym mam do oddania Kenzie, która uwielbia kawę, więc mogliby się poznać nawet i w jakiejś kawiarni, oraz Gaię, która jest barmanką i mieszka w tej samej dzielnicy co Eames :hm:
ambitny krab
nonsens#5543
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
zaszyła się na farmie, by pomagać rodzicom w stadninie i pozbierać swoje życie do kupy
Eames Hewson bardzo podobała mi się karta postaci, dlatego postanowiłam przyjść i tak sobie myślę, co ich na pewno łączy, dawniej melis była również osobą, która potrafiła się z każdym dogadać, ale od czasu wypadku i rozstania, zamknęła się w sobie i może eames chciałby być kimś, kto próbowałby ją wyciągnąć z farmy? na pewno chciałabym coś super!
ambitny krab
martyna
33 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Ja bardzo coś tutaj chcę. <3
Eames Hewson
ambitny krab
Klej
47 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Podobno budujesz swój własny dom w głębi pustyni.
Clayton Portman pisze: 15 lip 2021, 22:46
Ja bardzo coś tutaj chcę. <3
Eames Hewson
Z tego, co czytam Claytona i Eamesa łączy kilka drobnych faktów, jak to, że wolą gotować dla innych niż dla siebie oraz można ich spotkać biegających po okolicy. Eames preferuje biegać w samotności, ale nie miałby nic przeciwko, gdyby Clayton czasami zmienił kolejność swojej rannej rutyny i swojego jednego papierosa na dzień postanowił wypalić z nim na ławeczce, przy której krzyżują się ich trasy.
powitalny kokos
Piłsudski
33 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Z tym gotowaniem u Claytona bywa różnie, ale rzeczywiście woli gotować dla kogoś niż dla siebie samego, więc może kiedyś Eames da się namówić na wspólne gotowanie! Znając mojego pana to na pewno nie odmówiłby wypalenia papierosa w towarzystwie, zwłaszcza że jak się przyjemnie zacznie dzień, to reszta dnia powinna być równie przyjemna.
Jeśli masz ochotę, to możemy się umówić na jakąś grę. Mam ich mało na Claytonie, więc z chęcią przygarnę kolejną. <3
Eames Hewson
ambitny krab
Klej
47 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Podobno budujesz swój własny dom w głębi pustyni.
Kenzie Sheppard pisze: 14 lip 2021, 23:05
Eames Hewson rzadko to robię, ale masz plusa za wiz, bo to chyba pierwszy raz, gdy widzę Toby'ego *.*
A tak poza tym mam do oddania Kenzie, która uwielbia kawę, więc mogliby się poznać nawet i w jakiejś kawiarni, oraz Gaię, która jest barmanką i mieszka w tej samej dzielnicy co Eames :hm:
Skoro Gaia również mieszka na Opal Moonlane to na pewno kilka razy na siebie wpadli. Eames kojarzyć może dziewczynę również z Rudd's Pub, które od czasu do czasu odwiedza, a może nawet kilkakrotnie ją podwiózł, kiedy postanowiła wrócić do domu na piechotę, a nagle znikąd pojawiła się ulewa.
powitalny kokos
Piłsudski
29 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
rezydentka interny, która żyje swoją pracą, choć ostatnio zaadoptowała psa i zaczęła częściej wychodzić na spacery; zapalona ogrodniczka z brakiem powodzenia w życiu miłosnym
Eames Hewson o, jestem na tak! Pewnie parę razy dostał za to drinka na jej koszt w ramach podziękowania. I w sumie mam nawet pomysł na luźną grę, więc jeśli masz ochotę coś zagrać, to zapraszam na pw, tam już wyjaśnię o co mi chodzi.
ambitny krab
nonsens#5543
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
jestem księdzem proboszczem, ale wierzę jedynie w siebie i pieniądze
jako że zachwycałam się postacią to przychodzę po relacje!

Sweeney Pollard jest chyba najbardziej charakterowo do dogadania, Jebbediah Ashworth wiekowo, zaś z Julia Crane-Hale może być problem, ale myślę że chciałaby go kiedyś sfotografować

Eames Hewson
powitalny kokos
enchante #8234
47 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Podobno budujesz swój własny dom w głębi pustyni.
Sweeney Pollard pisze: 30 lip 2021, 20:03
jako że zachwycałam się postacią to przychodzę po relacje!

Sweeney Pollard jest chyba najbardziej charakterowo do dogadania, Jebbediah Ashworth wiekowo, zaś z Julia Crane-Hale może być problem, ale myślę że chciałaby go kiedyś sfotografować

Eames Hewson
Czytam, że pan Pollard, jak i pan Asworth są bardzo związani z kościołem, jednak stamtąd na pewno nie mogą kojarzyć Eamesa, gdyż on wierzącym praktykującym jest tylko i wyłącznie, wtedy kiedy wymaga tego sytuacja. A w Lorne Bay nie spotkał się z taką sytuacją. Asworth zajmuje się stolarką, a Hewson to typ człowieka wspierającego lokalnych artystów, więc ktoś mógł go kiedyś pokierować na ranczo Jebbediaha, kiedy szukał osoby, która potrafiłaby wykonać przykładowo jakiś mebel do nowego mieszkania lub hotelu. Przy okazji mogliby podyskutować na pewne tematy, bo mam wrażenie, że ich poglądy mogą się trochę różnić. Myślę, od jakiej strony podejść do proboszcza i z kłamliwym i manipulującym dupkiem chyba nie powinien mieć dobrych relacji.

Nie do końca wiem, kiedy Julia imała się różnych prac, ale może przez pewien okres pracowała również w hotelu? Jeśli było to jeszcze siedem lat temu, to sam Eames mógł ją zatrudnić, jeśli wcześniej to pewnie jego babcia zaproponowała jej pracę, chcą dziewczynie jakoś pomóc? Jest to jednak tylko pomysł i wszystko można ułożyć inaczej i od nowa.

Sweeney Pollard
powitalny kokos
Piłsudski
dyrektor generalny firmy technologicznej — Cairns, LAN Technologies
41 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
A bug is never just a mistake. It represents something bigger. An error of thinking. That makes you who you are.
Eames Hewson jak się ma właściciel mojego ulubionego hotelu?

A tak poważnie, widzę podstawy do znajomości, jeśli tylko masz ochotę. Jon jest światowym człowiekiem, wiele czasu spędza w podróżach czy na spotkaniach służbowych, wiele z nich odbywa się w hotelach, więc niewykluczone, że jest częstym gościem w Opal Hotel, jeśli ta część Twojej karty się nie zmienia? Daj znać, a na pewno coś razem przekminimy ciekawego.
pearl lagune
miło
brak multikont
ODPOWIEDZ