szefowa kuchni — THE PRAWN STAR
33 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Minęło dziesięć lat od kiedy straciła córeczkę i od kiedy mąż ją zostawił, a ona wciąż tęskni za jej śmiechem. Lawiruje pomiędzy masą zamówień w kuchni, a mężczyznami w Shadow.
Odette Delaney
Urodzona i wychowana w Lorne, studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Paryżu, po czym powróciła na kilka lat do Lorne, by zakochać się i założyć rodzinę. Wkrótce potem straciła dwuletnią córeczkę, jej małżeństwo się rozpadło, a ona sama wyjechała na powrót do Europy, by zapomnieć i szkolić się na szefa kuchni. Obecnie w Lorne od przeszło roku, próbuje ułożyć sobie życie na nowo.

IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
naleśnik puchowy
Fotograf — BEAST DAYLIGHT PHOTO STUDIO
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Manipulant i hazardzista
Stara się nie wtrącać w życie innych
Bo z łatwością potrafi je spieprzyć
O, kogo my tu mamy... W skali od 1 do 10 jak bardzo chcesz mi zniszczyć życie? :/

Odette Delaney
sumienny żółwik
blueberry
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Podrzucam Gwen, panie są z tego samego rocznika, niech znają się z młodych lat :jupi:
Odette Delaney
szefowa kuchni — THE PRAWN STAR
33 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Minęło dziesięć lat od kiedy straciła córeczkę i od kiedy mąż ją zostawił, a ona wciąż tęskni za jej śmiechem. Lawiruje pomiędzy masą zamówień w kuchni, a mężczyznami w Shadow.
Dean Washington 11, żeby nie było :/

Gwen Fitzgerald och cudownie! Co powiesz na to, by nawet bliżej się kumplowały w liceum, ale potem Odette uciekła do Paryża i wysyłała jej tylko pocztówki, przy czym powrocie była tak zaaferowana tym nad Tobą, że nie odezwała się do Gwen? :milosc:
powitalny kokos
naleśnik puchowy
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
Odette Delaney, Aaron jest w tym samym wieku, więc myślę, że on by się tutaj najlepiej sprawdził.
Jeśli Odette była taką samą idealistką, artystyczną duszą i marzycielką, jaką był Aaron w czasach ich młodości, to myślę, że mogli znaleźć wspólny język na jakimś kółku artystycznym. Mogli być najlepszymi kumplami z ławki, ale jakieś złośliwe dzieciaki w klasie, zazdrościły im tego i doprowadziłyby do tego, że ich relacje stopniowo się rozluźniały, bo przecież nie chcieli sobie dodatkowo utrudniać życia w szkole, więc nie siedzieli już razem w ławce. Potem Aaron znalazł sobie dziewczynę (zmarłą żonę Julię), poza którą praktycznie świata nie widział, więc w końcu kontakt im się urwał. :hm:
szefowa kuchni — THE PRAWN STAR
33 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Minęło dziesięć lat od kiedy straciła córeczkę i od kiedy mąż ją zostawił, a ona wciąż tęskni za jej śmiechem. Lawiruje pomiędzy masą zamówień w kuchni, a mężczyznami w Shadow.
Aaron Barnard brzmi super, biorę w całości! Teraz mogli się spotkać po latach całkowicie przypadkiem albo ktoś, by ich umówił na randkę w ciemno, gdzie zaczęliby wspominać stare, dobre czasy! Jak masz ochotę, mogę podrzucić Odetkę i nam coś zacząć! <3
powitalny kokos
naleśnik puchowy
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Nono, to lepiej niech się niebawem odezwie, bo inaczej Gwen ją znajdzie :pejcz: ^^ Odette Delaney
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
W sumie kiedyś chciałam rozegrać wątek randki w ciemno, że jacyś wspólni znajomi mieli go umówić z kobietą, której on prawdopodobnie nie zna. Więc właściwie możemy to wybrać tę opcję i chętnie zagram, choć ja to w przyszły weekend będę pisać tak konkretnie. :oops:

Odette Delaney
szefowa kuchni — THE PRAWN STAR
33 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Minęło dziesięć lat od kiedy straciła córeczkę i od kiedy mąż ją zostawił, a ona wciąż tęskni za jej śmiechem. Lawiruje pomiędzy masą zamówień w kuchni, a mężczyznami w Shadow.
Aaron Barnard no i idealnie! <3 lecę do Ciebie na pw!
powitalny kokos
naleśnik puchowy
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
przyszłam ci tylko powiedzieć cześć :lol: Odette Delaney
szefowa kuchni — THE PRAWN STAR
33 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Minęło dziesięć lat od kiedy straciła córeczkę i od kiedy mąż ją zostawił, a ona wciąż tęskni za jej śmiechem. Lawiruje pomiędzy masą zamówień w kuchni, a mężczyznami w Shadow.
Dick Remington będę krzyczeć :lol:
powitalny kokos
naleśnik puchowy
ODPOWIEDZ