22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Never regret anything that made you smile.
Holly Washington
22 | wielbicielka tequili, pokera, imprez i plaż | ta, która uratuje twojego kota i psa bez chwili wahania | ta, która jeździ na rolkach przez całe miasto | ta, która nie śpi w nocy | ta, która dla przyjaciół zrobi wszystko
dean washington
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
milo#6233
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
holly washington koniecznie muszę dać tutaj Devon! Mogą razem zasuwać jeździć Holly na rolkach Dev na wrotkach <3
ambitny krab
głodna
przewodniczka — park wodny
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje, pracuje jako przewodniczka. Zbyt dużo czasu, przeznacza na plażę niż na coś zupełnie innego.
Stelcia zawsze jest dla ciebie, nie ważne która godzina. Obie pewnie dużo czasu spędzają na plaży, tylko że mojej blondynce odbija i pewnie zaczyna coś na niej robić, zamiast się opalać i pływać w oceanie. Pamiętaj, nie mówi na razie dla mojego brata o moich zaręczynach, oki? :lol:
Tak to wielkie loffki, tworzymy piękny skład holly washington :exited: :exited:
wystrzałowy jednorożec
Martyna
Fotograf — BEAST DAYLIGHT PHOTO STUDIO
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Manipulant i hazardzista
Stara się nie wtrącać w życie innych
Bo z łatwością potrafi je spieprzyć
To jak siostra, gotowa jesteś na przegranie wypłaty? : D

holly washington
sumienny żółwik
blueberry
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
holly washington NO TO JA Z CHĘCIĄ BYM CHCIAŁA PÓJŚĆ Z TOBĄ NA IMPREZĘ <333
powitalny kokos
nick
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Never regret anything that made you smile.
Z góry przepraszam za zwłokę i mam nadzieję, że pomysły Wam się spodobają i wynagrodzą czekanie <3

Devon Flanagan - więcej nas łączy niż dzieli! Gdy Devon straciła matkę, Holly straciła brata i... mogły spotkać się na spotkaniach dla osób zmagających się z żałobą? Mogły przejść przez to razem, umówić się kilka razy na kawę, a potem to wydarzenie mogło je połączyć i od tamtej pory się przyjaźnią? W końcu przyjaciół poznajesz w biedzie, czyli gdy masz rozmazany tusz na ryju i odkładasz kolejną zużytą chusteczkę na pokaźny stosik. W pakiecie: rolki, imprezy i dzikie tańce do białego rana w klubach, oglądanie filmów do późnej nocy, narzekanie na fakt, że nie podjęło się studiów, kawa mrożona, wino i papryka pokrojona w paseczki, skoro Devon jest jej fanką!

Stella Cowen - jedna klasa, jedno liceum, miliony smsów wymienionych pod ławką, litry wódki i herbaty, kilkadziesiąt uratowanych żółwi, kilku chłopaków, jedna przyjaźń, jedna miłość <3 Wystarczy krótki sms lub strzałeczka, żeby się spotkać na kawie, w mieszkaniu, na plaży - gdziekolwiek! Wystarczy jedno słowo, żeby skopać komuś tyłek i jedno spojrzenie, żeby zrozumieć się bez słów <3

Dean Washington - byłeś moim wzorem do naśladowania, gdy byłam młodsza - uwieszałam ci się na nodze, gdy wychodziłeś z domu i ciągle chciałam jeździć z Tobą na spotkania z Twoimi kolegami, co nie zawsze mi się udawało. Jakoś przetrwaliśmy - na dobre i złe, w końcu jesteśmy rodzeństwem, a Ty nauczyłeś mnie jak radzić sobie z tym chujowym światem, który nas otacza - zabrałeś mnie na strzelnicę, nauczyłeś prowadzić auto i na swój sposób pocieszałeś mnie, gdy rzucił mnie chłopak. Dzięki Tobie nie czekam na ratunek jak dama w opresji tylko biorę los w swoje ręce, bo jestem panią swojego losu i żaden palant nie będzie stał mi na drodze, tak? Bo jestem pierdolonym Washingtonem, tak? No i OCZYWIŚCIE, że nie przegrywam wypłaty, bo dajesz mi wygrywać, kiedy wiesz, że mi się nie przelewa. W końcu uzależnienie od hazardu jest zgubne i nie chcesz, żeby mnie to spotkało, prawda?

Flora Finnigan - spotkajmy się na imprezie, pijmy do upadłego i sprawdźmy, co z tego wyniknie! ^^
niesamowity odkrywca
milo#6233
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
holly washington JASNE, że TAAAK!!!!
powitalny kokos
nick
Fotograf — BEAST DAYLIGHT PHOTO STUDIO
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Manipulant i hazardzista
Stara się nie wtrącać w życie innych
Bo z łatwością potrafi je spieprzyć
Dokładnie tak, siostra. Wiem, że w życiu sobie poradzisz, a twarda dupa to motto Washingtonów <3

holly washington
sumienny żółwik
blueberry
30 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
leczy kangury, kaczki i koale, po godzinach próbując zapomnieć o uczuciach do najlepszej przyjaciółki
zdaje się, że holly washington pracuje u Alka, więc podrzucam go jako najbardziej nieogarniętego szefa na tym świecie, który nawet by nie zauważył, gdyby Holly tak z dnia na dzień przestała się pojawiać w pracy :lol:
ambitny krab
-
Zablokowany