prawnik — winston & strawn
31 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
prawnik, kawaler, pedant, amatorski fan czterech i dwóch kółek, codziennie raczący was swoim firmowym uśmiechem; chętnie korzysta z uroków życia, tym bardziej w pięknym towarzystwie, nadal nie decydując się na monogamię
rhett howard
tutejszy chłopak, który dzięki ojcu zdecydował się na zostanie kimś ważniejszym - czy też raczej przydatniejszym w społeczeństwie, stając się pomocnikiem w sprawach prawnych; w szkole był bardziej lubianym i kojarzonym chłopakiem, niźli ukrytym między półkami z książkami w bibliotece; pomimo dobrych stopni i decydowania się na konkursy szkolne nie ominęła go żadna impreza czy wypad na mecze, nie oszczędzając sobie także spotkań z koleżankami, które mu się spodobały; obecnie nie decyduje się na zobowiązania, korzystając dalej z życia i czerpiąc pełnymi garściami z ciągłego kawalerstwa
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
patsy#7401
Bramkarz — The Woolshed
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Bywam niepokorny. Trochę spokojny.
Do zaangażowania mi daleko, ale za to ćwiczę opiekę na swoim psie.
Mam nieodparte wrażenie, że życie gra ze mną w durnia.
Ono wygrywa.
Hej rhett howard!

Miałeś wszystko to czego nie miał Daryl. Proponuję się nie lubić! :haha: Stark był kiedyś bardzo zadziorny i potrafił chuliganić 8)
ambitny krab
Daryl Stark
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Hejka <3 rhett howard

Wpadam moimi chłopakami!
Mam pomysły na dwie relki:
Pierwsza to z Anthony Huntington , bo mogliby się kumplować kiedyś, albo od jakiegoś czasu Tony korzysta z jego usług odkąd filia jego firmy przeniosła się do Cairns. Jego oddział mógłby korzystać z usług prawniczych Rhetta, a panowie mogliby się zaprzyjaźnić.
Druga opcja to jonathan wainwright , który jest lekarzem, więc jak sądzę to już mogłoby być kłopocikiem, bo Rhett ma fobię. Swoją drogą podobnie jak Mari, która jest dziewczyną Jony. Panowie mieszkają na tym samym osiedlu, może są sąsiadami, a może czasem na siebie wpadają? W każdym razie mogłaby wyniknąć jakaś sytuacja losowa, w której Rhett potrzebowałby jakiejś pomocy i Jona by mu ją udzielił, może powiedział, że powinni pojechać do szpitala (moża jakaś stłuczka samochodowa obu panów?), a Rhett zareagowałby dość gwałtownie, co by zaintrygowało Wainwrighta, bo ma już do czynienia z podobnym przypadkiem :lol:

A może masz jakiś pomysł na resztę moich panów, jak tak to serdecznie zapraszam! Bierz co chcesz :3
instruktorka jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
instruktorka jogi z marnym poczuciem humoru i tendencją do niemiłych komentarzy, dla której relacje z ludźmi nadal są poniekąd czarną magią - chociaż próbuje się przebić!
rhett howard mogę tutaj moją lore podrzucić do czegoś, zerknęłam do karty, aczkolwiek tak na szybko nie mam pomysłu :hm: chociaż myślę, że można by tu pójść w jakiś lekki negatyw? na zasadzie, że głupim żartem, który lore nie do końca ogarnęła, nieco jej podpadł :lol:
powitalny kokos
no me diga
prawnik — winston & strawn
31 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
prawnik, kawaler, pedant, amatorski fan czterech i dwóch kółek, codziennie raczący was swoim firmowym uśmiechem; chętnie korzysta z uroków życia, tym bardziej w pięknym towarzystwie, nadal nie decydując się na monogamię
Daryl Stark do teraz mogliby prowadzić rywalizację, chęć pokazania kto czuje się lepszy... :hm: ale może z czasem by panowie uznali, że nie ma co prowadzić tych małych wojen non stop? albo w trakcie jednego z wieczorów w barze pogadają i zauważą, że w sumie całkiem nieźle się dogadują? nie mówię, iż to ma nastąpić od razu, no chyba, że Tobie się to nie widzi, to wtedy pozostaną w bardziej neutralnych/negatywnych relacjach, kontynuując wzajemną niechęć do siebie :D

jonathan wainwright pomysł na znajomość z lekarzem właśnie będzie czymś... zabawnym :lol: - szczególnie to wydarzenie z wypadkiem, gdzie przezorny zawsze ubezpieczony Jon mógłby chcieć jedynie go skontrolować, czy aby na pewno nic złego nie stało się z Rhettem, a ten jak mały chłopiec z przerażeniem powiedziałby, że na pewno jest okej i niczego od niego nie potrzebuje, niczego od niego nie wymaga :lol: mógłby to być dobry początek do znajomości! a tym bardziej rozgrywka w szpitalu, jakby ostatecznie został zmuszony do pojechania na izbę przyjęć, będzie baaaardzo zabawna... :lol:
natomiast co do Anthony Huntington - ze względu na dawną, dobrą znajomość na pewno z wielką chęcią będzie chciał go reprezentować, dzięki czemu odnowi się Panom kontakt, a Rhettowi przyda się zdecydowanie jakiś kumpel :guitar: :drunk: :beer: :parrot:

lourdes wisbey na razie jedynie co mi wpadło do głowy, tak zahaczając o Twoją małą propozycje, byłoby opatrzne zrozumienie Rhetta, gdyby ten ją zauważył w barze i zaproponował postawienie następnej kolejlki; naprawdę nie miałby złych zamiarów (może prawniczyna uznał, że wygląda na przygnębioną i chciał jej poprawić humor, stawiając jakiegoś fikuśnego drinka na jego poprawę?), ale wyglądać by mogło że to z jego strony początek do podrywu, a co ona mogłaby spokojnie tak to odebrać, przez co mogłoby dojść do ścięcia, a przy czym ich następne widzenie się nawet przypadkowe na ulicy może sprawić, iż od razu biedak zostałby przez nią potraktowany, jako ten najgorszy z gatunku męskiego :lol:
tak w sumie pomyślałam sobie teraz, że śmiesznie by było, jakby to drugie widzenie się tej dwójki nastąpiłoby w kancelarii prawnej - nie wiem, nawet w formie głupiego spotkania odnośnie zwykłej porady prawnej - gdzie ona, nieświadoma jak się przecież Rhett nazywa, trafiłaby na niego, bo akurat jedyny miał wolny termin i została skazana na Howarda :lol: kto wie, może by się wtedy przekonała, iż nie jest taki zły? albo wprost przeciwnie? :hm:
powitalny kokos
patsy#7401
instruktorka jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
instruktorka jogi z marnym poczuciem humoru i tendencją do niemiłych komentarzy, dla której relacje z ludźmi nadal są poniekąd czarną magią - chociaż próbuje się przebić!
rhett howard o no loudres niewątpliwie mogłaby się tak zachowywać i tak coś odebrać, także jestem za, jak najbardziej :lol: iii myślę, że pomysł z kancelarią też jest niezły! skoro lore myśli o założeniu własnego studia jogi, mogła chcieć zasięgnąć porady w sprawie jakiejś nieruchomości na przykład :hm: a czy się dogadają, czy niezbyt, zostawiłabym już na grę!
powitalny kokos
no me diga
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
rhett howard my to wiemy? ;>
sumienny żółwik
.
prawnik — winston & strawn
31 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
prawnik, kawaler, pedant, amatorski fan czterech i dwóch kółek, codziennie raczący was swoim firmowym uśmiechem; chętnie korzysta z uroków życia, tym bardziej w pięknym towarzystwie, nadal nie decydując się na monogamię
lourdes wisbey powiem Ci, że czasami jednak te pierwsze pomysły są chyba najlepsze, także wydaje mi się, że będzie nam się to fajnie grało :lol:
co do rozgrywki - możemy zacząć od spotkania w barze, aby lepiej się wczuć w klimat rozpoczętej znajomości. albo możemy założyć jak to wszystko przebiegło i już przejść do gry w kancelarii - tutaj się spokojnie dostosuję do Ciebie! <3
powitalny kokos
patsy#7401
prawnik — winston & strawn
31 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
prawnik, kawaler, pedant, amatorski fan czterech i dwóch kółek, codziennie raczący was swoim firmowym uśmiechem; chętnie korzysta z uroków życia, tym bardziej w pięknym towarzystwie, nadal nie decydując się na monogamię
Dottie Buchanan my to zdecydowanie wiemy co i jak ^^ <33
powitalny kokos
patsy#7401
instruktorka jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
instruktorka jogi z marnym poczuciem humoru i tendencją do niemiłych komentarzy, dla której relacje z ludźmi nadal są poniekąd czarną magią - chociaż próbuje się przebić!
rhett howard w sumie możemy zacząć od tego baru :hm: łap mnie na pw, jak będziesz chciała grać <3
powitalny kokos
no me diga
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
rhett howard chcesz dawseya albo melis na coś?
prawnik — winston & strawn
31 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
prawnik, kawaler, pedant, amatorski fan czterech i dwóch kółek, codziennie raczący was swoim firmowym uśmiechem; chętnie korzysta z uroków życia, tym bardziej w pięknym towarzystwie, nadal nie decydując się na monogamię
lourdes wisbey jak tylko się ogarnę życiowo, to poleci pw! <3

dawsey carleton chcę na kumpla - nie obchodzi mnie jak się poznali i co tylko tam jest potrzebne, ja po prostu poczebuję Cię *.*
powitalny kokos
patsy#7401
ODPOWIEDZ