55 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Dyrektor szpitala, miejscowa dobra dusza, ojciec Westbrooków, mąż Olivii.
Stanley Westbrook
Dyrektor szpitala, kardiochirurg, ojciec trójki wspaniałych, dorosłych dzieciaków i od ćwierćwiecza mąż Liv. Generalnie sympatyczny i bardzo miły.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
ambitny krab
nick
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Hej Stanley Westbrook ! <3

Podrzucam standardowy pakiet! Jonę, bo wiadomka razem pracują i łączy ich też wspólna niechęć do remy soriente , którego także podrzucam :lol: aczkolwiek chłopak bal się już Negana, a co dopiero Iron Mana :lol:

Jakbyś chciała mam jeszcze Nathaniela - typa spod ciemnej gwiazdy i Antka, który wrócił do Lorne i kręci biznesy.
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Remiego mam najstarszego, więc łap go na coś <3
towarzyska meduza
-
55 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Dyrektor szpitala, miejscowa dobra dusza, ojciec Westbrooków, mąż Olivii.
Anthony Huntington, z Joną to wiadomo, niech się przyjaźnią, skoro razem rządzą szpitalem! Z Remym niechęć olbrzymia, Stanley dalej go hejtuje maks :lol: Z Nathanielem mogą się w sumie znać, ale pewnie on ukrywa trochę fakt, że u niego pracuje córka Westbrooka, więc pewnie trochę kwasu tam będzie. <33
Olivia Westbrook, żono moja, serce moje! <3
Remi Blackwell, tak sobie myślę, że w sumie znać się znają na pewno, nawet Stan mógł go kiedyś tam opatrywać jak był w przychodni, a Blackwell podczas jakiejś akcji się lekko uszkodził? <3 Taka bardziej profesjonalna znajomość? <33
ambitny krab
nick
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Stanley Westbrook od Ciebie jak zwykle biorę wszystko <3 Jakbyś chciała coś popisać to czekam z niecierpliwością!
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
:fox: :fox: :fox:
Jestem najgorszą córką, bo dopiero teraz Stanley Westbrook, ale no, wiadomo, że Lisa kocha mocno i musimy coś grać, prawda?! Prawda <3
No i podrzucę jeszcze Francisa może, bo powinien znać dyrektora szpitala, no i zna też Olivię, więc jakieś wspólne kolacyjki jak najbardziej w cenie są :hihihi: No i miałyśmy jeszcze relkę z Mari, w sensie na przyszłość, że jak ona wyląduje w szpitalu, to Stanley będzie trochę pomagał Jonie ogarnąć jej przypadek, mam nadzieję, że to nadal aktualne i że sobie to zagramy, jak już Mari będzie faktycznie pacjentką na pełen etat <3 <3 <3
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Stanley Westbrook pisze: 10 lip 2021, 15:19

Remi Blackwell, tak sobie myślę, że w sumie znać się znają na pewno, nawet Stan mógł go kiedyś tam opatrywać jak był w przychodni, a Blackwell podczas jakiejś akcji się lekko uszkodził? <3 Taka bardziej profesjonalna znajomość? <33
No on się nawet raz bardzo poważnie uszkodził :lol: Ale jak mu Stan dał ładny plasterek, to zniósł dzielnie opatrywanko :lol: 8)
towarzyska meduza
-
35 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rzecznik prasowy Cairns Hospital. Niepoprawna pedantka, miłośniczka synchronii. Alergicznie reaguje na każde odstępstwo od jej opinii. Z lwią zawziętością walczy o swoje i nigdy nie ustępuje. Prywatnie natomiast dusza towarzystwa, największa fanka Imagine Dragons!
Stanley Westbrook, myślę, że warto mieć dobre stosunki z szefem. Zwłaszcza jeśli jest się dość krótko na stanowisku i z całych sił chce się wykazać. Mam nadzieję, że Renesme może liczyć na nieco cieplejszą, pracowniczą relację? :kangaroo:
powitalny kokos
44
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
stanley westbrook

Tak więc, Cass się urodziła jako wcześniak w wigilię 1998 roku i z jej powodu Liv nie dotarła na rodzinną kolację, bo ratowała jej życie, a potem siedziała przy inkubatorze całą noc. Cassandra - ze względu na bycie wcześniakiem oraz fakt, że jej biologiczna matka piła i nie tylko w ciąży - urodziła się z wadą serca, przez którą w ciągu kilku pierwszych lat swojego życia miała parę operacji - i tak się składa, że Stanley podobno robił wtedy specjalizację z kardiologii, więc na pewno był w zespole, który jej życie ratował!

Zaraz po narodzinach została przez biologiczną rodzinę porzucona. Imię nadały jej ciocie pielęgniarki i cały szpital się składał na pokrycie kosztów leczenia, których nie obejmowało standardowe ubezpieczenie. Cass niejedne święta spędziła w szpitalu i ogólnie cały personel jest dla niej jak druga rodzina - wszyscy wiedzą, że nienawidzi dostawać prezentów urodzinowych związanych ze świętami. Cass jest tym typem człowieka, który potrafi wbić nagle z dziesięcioma blachami szarlotki i obdarować nimi cały personel szpitala :lol:

Od trzech lat Jonathan jest jej lekarzem prowadzącym, ale zanim Stanley nie został dyrektorem szpitala to on mógł się Cass zajmować.

Jednocześnie, rok temu miała ostrą niewydolność lewokomorową serca, wylądowała w kiepskim stanie w szpitalu i aktualnie - mimo że stabilnie - to jest wpisana na szarym końcu listy oczekiwania na przeszczep, bo kolejnej takiej akcji jej serducho może nie przetrwać. Może właśnie z Jonathanem próbują poruszyć niebo i ziemię, żeby ten przeszczep był możliwy szybciej? <3
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
cześć Stanley Westbrook nie dość że od lat przyjaźnię się z twoją żoną, toleruję Jonę (choć to jeszcze w praniu), to jeszcze pracuję w szpitalu, więc chyba powinniśmy się znać!
sumienny żółwik
enchante #8234
ODPOWIEDZ