komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Richard "Dick" Remington
kokainista po odwyku, strażak i koneser fizycznych uciech, poza tym ironiczny i bezczelny dupek, który obecnie stara się wziąć w garść, więc wyżywa się na kim popadnie
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
^^
*przychodzę* Richard Remington
przyjazna koala
Duncan Winchester
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
^^ z tobą to załatwię poza ludzkim wzrokiem ^^
Duncan Winchester
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Richard Remington pisze: 03 wrz 2021, 21:02
^^ z tobą to załatwię poza ludzkim wzrokiem ^^
Duncan Winchester
Ok :hihi:
przyjazna koala
Duncan Winchester
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
ambitny krab
pianka#9491
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Diana Puchalska call me mommy? :hahaha: widzę totalnie scenę jak ona gra w te swoje głupie gierki i nie wie, że z nim i nawet sobie na whatsappie wymieniają wiadomości i pewnego dnia ockną się i okaże się, że są RODZINĄ i on jej nienawidzi, i generalnie będzie wstyd, bo pewnie on miał jakiś obciachowy nick!
28 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Ja potrzebuję kogoś, kto się dla mnie poświęci. Kogoś, kto naprawdę będzie miał siłę i ochotę, żeby wziąć mnie za pysk, nakarmić mnie, cicho, bez pasji, bezgłośnie; bezproblemowo, bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć.
Richard Remington mama ostrzegała przed takimi jak Ty :(
ambitny krab
jonas
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Lorry Irving mama mama ostrzegała, będziesz sama, sama, gdy mnie nie wpuścisz do środka!
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
Richard Remington jeśli chodzisz na mitingi NA, to znaj się z Leonem, co? niech mają na siebie zły wpływ, niech im powtarzają, że poza salę zwierzeń nie mają wynosić swojej znajomości, ale niech razem popełniają błędy i w bardzo toksyczny sposób komplikują sobie nawzajem życie, heh :/
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
leon fitzgerald o tak, chodźmy w to! niech się ciągną w stronę starych przyzwyczajeń, odwiedzają bary, a potem udają się na mityngach, że przecież wcale się nie znają poza
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Richard Remington to byłoby całkiem piękne, ale wydaje mi się, że nie byłoby na to dobrego momentu? :( bo najpierw Dianka jeszcze się z mężem lubiła, więc nie szukałaby ATRAKCJI pozamałżeńskich, a kiedy już zaczęła szukać, to na bank się z Dickiem znała. :D ale koniecznie wpadnij na jakiś obiad niedługo, może tym razem uda Ci się nikogo nie zamordować ani nie skopać :/
ambitny krab
pianka#9491
ODPOWIEDZ