20 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Życie to przerwa, a jak czas na przerwę to czas na Kit Kat
Jasper Juge
- student informatyki
- zakochany w swoim bmxie
- kocha serię Lilo i Stich
- na karaoke śpiewa zawsze Just Dance
- więcej dopiszę pewnie kiedyś
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
zolwik
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
uczy się w liceum, nienawidzi swojego ojca, który po latach odnowił kontakt i ma chrapkę na przystojnego studenta, któremu trochę nakłamała
hejka jasper juge, przewieziesz mnie na swoim bmxie?
ambitny krab
nata#9784
20 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Życie to przerwa, a jak czas na przerwę to czas na Kit Kat
Ruby Fitzpatrick pisze: 06 lip 2021, 13:49
hejka jasper juge, przewieziesz mnie na swoim bmxie?
Siema no mogę ale może to być bad trio, lubisz ryzyko?

Ruby Fitzpatrick
powitalny kokos
zolwik
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka jasper juge , najbliżej wiekowo zbliżoną mam Lisbeth, ale oni to są zupełnie dwa światy, bo Lisa to taki depresyjny typ, ale przez jakiś czas próbowała być nieco bardziej rozrywkowa, to może wtedy wpadli na siebie na jakiś imprezach? Jakbyś chciał relkę z kimś innym ode mnie, to też się polecam <3
20 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Życie to przerwa, a jak czas na przerwę to czas na Kit Kat
Divina Norwood pisze: 08 lip 2021, 12:38
Hejka jasper juge , najbliżej wiekowo zbliżoną mam Lisbeth, ale oni to są zupełnie dwa światy, bo Lisa to taki depresyjny typ, ale przez jakiś czas próbowała być nieco bardziej rozrywkowa, to może wtedy wpadli na siebie na jakiś imprezach? Jakbyś chciał relkę z kimś innym ode mnie, to też się polecam <3
Jak jest w ogóle aktywna to mogli się spotkać też później spotkać przynajmniej jak ona np biegała, a Jasper sobie jeździł, on raczej nie ma problemów z zagadnień do osób, które skądś kojarzy, więc może to ona po prostu się czuła nieswojo? No i co jakiś czas mógł jej towarzyszyć w bieganiu jadąc obok, np jak był wieczór i nie chciała sama wychodzić 8) Divina Norwood
powitalny kokos
zolwik
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
jasper juge jak najbardziej mi to odpowiada <3 Liska na pewno czułaby się nieswojo, ale pewnie miło by jej było, że ktoś dotrzymuje jej towarzystwa, nawet jeśli przez swój trudny charakter nie potrafiłaby z początku tego pokazać <33
19 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
I'm not afraid to tear it down and build it up again It's not our fate, we could be the renegades
I'm here for you
Are you here for me too?
Dobra chłopie, będę Twoim stałym klientem. Możesz rzucić czasem jakiegoś grzybka dobrego, albo trochę jaskółczego ziela 8)

jasper juge
ambitny krab
blueberry#4059
20 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Życie to przerwa, a jak czas na przerwę to czas na Kit Kat
Royce Callahan pisze: 08 lip 2021, 18:45
Dobra chłopie, będę Twoim stałym klientem. Możesz rzucić czasem jakiegoś grzybka dobrego, albo trochę jaskółczego ziela 8)

jasper juge
Royce Callahan jak tylko będziesz coś chciał to proszę przyjechać na skatepark 8)
Lisbeth Westbrook pisze: 08 lip 2021, 15:40
jasper juge jak najbardziej mi to odpowiada <3 Liska na pewno czułaby się nieswojo, ale pewnie miło by jej było, że ktoś dotrzymuje jej towarzystwa, nawet jeśli przez swój trudny charakter nie potrafiłaby z początku tego pokazać <33
Lisbeth Westbrook jak tylko wyjdziesz biegać to napisz smsa gdzie podjechać 8)
powitalny kokos
zolwik
24 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Czasami każdemu się wydaje, że wszyscy ludzie to jakieś wybrakowane urządzenia. Ten moment w zależności od sytuacji nazywa się oświeceniem lub załamaniem nerwowym.
jasper juge , jeździmy razem na deskorolce?
ambitny krab
triss
20 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Życie to przerwa, a jak czas na przerwę to czas na Kit Kat
astrid baker pisze: 19 lip 2021, 21:17
jasper juge , jeździmy razem na deskorolce?
no nie wiem, jesteś 4 lata starsza :/ astrid baker
powitalny kokos
zolwik
24 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Czasami każdemu się wydaje, że wszyscy ludzie to jakieś wybrakowane urządzenia. Ten moment w zależności od sytuacji nazywa się oświeceniem lub załamaniem nerwowym.
jasper juge pisze: 05 sie 2021, 12:12
astrid baker pisze: 19 lip 2021, 21:17
jasper juge , jeździmy razem na deskorolce?
no nie wiem, jesteś 4 lata starsza :/ astrid baker
4 lata to żadna różnica, z młodszymi się zadaję xd mogę Ci wytatuować żółwia nad kolanem
ambitny krab
triss
ODPOWIEDZ