Szef kuchni, autor książek kulinarnych — Beach Restaurant Lorne Bay
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Szef kuchni, autor książek kulinarnych, który wiele lat spędził w Europie. Parę miesięcy temu wrócił do rodzinnego miasteczka, aby zapuścić tu korzenie. Jego największą aspiracją jest zostanie chłopakiem Marleene na dłużej.
Alec Haywood to szef kuchni i autor książek kulinarnych, który przyszedł na świat prawie trzydzieści lat temu w Lorne Bay. Był drugim synem państwa Haywood. Dorastał w zamożnej rodzinie, w której niczego mu nie brakowało. Miał kochających rodziców i starszego brata, za którym przez całe dzieciństwo i wczesną młodość snuł się niczym cień. Był niczym wrzód na dupie, ale całkiem uroczy wrzód! Robert był dla niego jak superbohater. Miał nadzieję, że kiedy dorośnie to będzie taki jak on. Państwo Haywood przykładali dużą wagę do edukacji swoich dzieci. Alec uczęszczał na liczne zajęcia dodatkowe, ale nauka nigdy nie była jego największą pasją. Nie był typem wzorowego ucznia, prędzej określiłby siebie mianem średniaka. Bez większych problemów przeskakiwał do kolejnych klas, ale daleko było mu do geniusza. Jedne problemy lubił bardziej, a inne mniej. W szkole średniej wiedział, że zapewne nie pójdzie na studia. Mówił o tym otwarcie, jego rodzice nie byli tym zachwyceni. Jako nastolatek Alec miał wiele pasji. Trenował koszykówkę oraz pływanie, a także sporo gotował. W weekendy prawie nie wychodził z kuchni. Odtwarzał przepisy wybitnych szefów kuchni. Marzył o tym, aby swoje dalsze życie związać z gotowaniem. Kiedy skończył szkołę, zaczął pracować w gastronomii. Niedługo później wziął udział w programie telewizyjnym Masterchef Australia. Nie wygrał, ale doszedł do finału. Program otworzył mu wiele drzwi. Alec dostał się do topowej szkoły kulinarnej w Paryżu. Decyzja o wyjeździe z kraju nie była dla niego łatwa, ponieważ jego brat ciężko zachorował. Finalnie zdecydował się na wyjazd. Wszyscy wokół powtarzali mu, że to szansa jedna na milion. Alec postanowił, że ją wykorzysta. Życie we Francji bardzo mu się podobało, choć większą część czasu spędzał w pracy. Kiedy miał wolne, sporo podróżował. Chciał zobaczyć, jak najwięcej. Po kilku latach spędzonych w Paryżu zdecydował, że potrzebuje zmiany. Przeprowadził się do Anglii, a dokładniej do Londynu. Zaczął pracę w topowej restauracji. W tamtym czasie wydał też swoją pierwszą książkę kulinarną, która odniosła spory sukces. We wrześniu ubiegłego roku Alec postanowił wrócić do rodzinnego miasteczka. Osiągnął sukces, o którym zawsze marzył. Doszedł do wniosku, że to dobry moment, aby osiąść gdzieś na stałe. Zatrudnił się jako szef kuchni w miejscowej restauracji. W dodatku wciąż pisze książki i nagrywa sporo materiałów na TikToka. W przyszłości chciałby otworzyć własny lokal, ale uważa, że na wszystko przyjdzie czas. Obecnie mieszka na łodzi i cieszy się slow life. Nareszcie osiągnął balans, którego długo szukał.
Jego praca jest jednocześnie jego największą pasją, od najmłodszych lat uwielbia gotować i piec.
Kocha podróżować, chętnie poznaje nowe miejsca, kultury i smaki. Kilka lat spędził w Europie, mieszkał w Londynie i Paryżu.
Bardzo ceni sobie cisze i spokój, na dłuższą metę miasto bardzo go męczyło. Najlepiej czuje się na łonie natury, dlatego sporo czasu spędza w lesie i na plaży.
Jego największym guilty pleasure jest oglądanie programów o randkowaniu, bawi się przy tym przednio.
Ma dwa tatuaże, które są dla niego bardzo symboliczne.
W wolnym czasie sporo czyta, najchętniej sięga po książki podróżnicze, wybiera także kryminały i powieści grozy.
Nie umie usiedzieć w miejscu, bardzo dużo się rusza. Chodzi na siłownie, spaceruje, a każdy dzień rozpoczyna od joggingu.
Praktycznie nie rozstaje się ze swoimi słuchawkami, uwielbia słuchać muzyki oraz podcastów.
Uwielbia wesołe miasteczka, zdecydowanie ma w sobie coś z dużego dziecka.
Marzy o tym, aby sprawić sobie wielkiego psa, ale obecnie mieszka na łodzi, więc nie jest to możliwe.
Jest bardzo zżyty ze swoją rodziną, zwłaszcza z rodzicami i starszym bratem.
Ze względu na to, że jego brat chorował na białaczkę, ma bzika na punkcie swojego zdrowia. Regularnie się bada i prowadzi bardzo zdrowy tryb życia.
Jest wielkim fanem sportu, a zwłaszcza piłki nożnej, choć nie mieszka już w Anglii, dalej z zainteresowaniem śledzi rozgrywki Premier League.
Alec Haywood
24.05.1995
Lorne Bay
szef kuchni, autor książek kulinarnych
Beach Restaurant Lorne Bay
Sapphire River
kawaler, heteroseksualna
Środek transportu
Najczęściej korzysta z samochodu, ale krótsze dystanse lubi pokonywać pieszo. Posiada własną łódź, na której mieszka.

Związek ze społecznością Aborygenów
Brak związku ze społecznością Aborygenów.

Najczęściej spotkasz mnie w:
Siłownia, plaża, praca.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Rodzina Haywood.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Nie.
Alec Haywood
Song Kang
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany