23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
- Pierwsze lata jej życia były naprawdę wspaniałe, miała kochających rodziców, super rodzeństwo, z którym mogła się kłócić, a potem bawić i rodzina nie musiała martwić się o każdy grosz aby starczyło im do kolejnego miesiąca. Zwykła amerykańska rodzina, tak jak w podręczniku czy innych filmach.
- Devon całe szczęście nie jest jednym z najmłodszych dzieci, które to rodzice pilnują na każdym kroku, ale nie jest też najstarszym, którego wszyscy wielbili jak słodkiego kotka. Dodatkowym plusem jest to, że jej ma o wiele mniej kompromitujących zdjęć z dzieciństwa.
- Była bardziej związana z matką niż z ojcem, wiadomo, że z kobietą zawsze jest lepiej pogadać i to właśnie mamie Devon o wszystkim opowiadała, była dla niej nie tylko rodzicielką, ale i również najlepszą przyjaciółką.
- W szkole ciemnowłosa nie była orłem, nie lubiła się uczyć i marnować czasu na książki, szczególnie matematykę, która nudzi ją niesamowicie. Dlatego wynik z jakim zakończyła liceum nie był najlepszy i całkowicie mogła zapomnieć o najlepszych studiach na świecie.
- W wieku 18 lat straciła matkę, która była dla niej całym światem. Przez pewien okres cierpiała na depresję i nie miała ochoty wychodzić z łóżka czy nawet i domu. Dzięki wsparciu rodziny i swojego najlepszego przyjaciela oraz wizytą u psychologa jakoś sobie poradziła. Już dzisiaj potrafi bez problemu rozmawiać o kobiecie i wspominać ją z uśmiechem na ustach.
- Prawda jest taka, że Devon nie wybiera się na studia, przynajmniej nie teraz. Trochę pogubiła się w życiu i zrozumiała, że zostanie księżniczką nie jest wcale takie łatwe jak kiedyś. Dlatego odpuściła na obecny moment wyjazd na uczelnie, została w swoim rodzinnym mieście aby zastanowić się co dalej.
- Obecnie pracuje w hotelu, który od pokoleń należy do jej rodziny. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ten hotel jest ważny dla jej ojca dlatego stara się dołożyć do tego swoją cegiełkę. Nawet myślała czy nie iść właśnie w kierunku zarządzania na wypadek gdyby to jej miał zostać oddany w spadku hotel.
- Z domu wyprowadziła się kilka miesięcy temu, przez pewien czas mieszkała z ojcem aby przypilnować go po śmierci mamy, ale niedawno coś mu się stało i zaczął żyć na nowo. Wszyscy mówią, że pogodził się ze stratą, ale Devon uważa, że to może być oznaka starości albo problemów z mózgiem, dalej gorąco zachęca tatę aby odwiedził odpowiedniego lekarza.

- Imię Devon wymyśliła jej matka, dzieci kiedyś się z niej śmiały bo to imię dla psa, ale dla niej jest najpiękniejszym na świecie. Woli już być porównywana do psa niż mieć na imię jak Peggy czy inna koza za płotu.
- Największa maniaczka papryki czerwonej jaka istnieje, ciągle ją pożera jak królik trawę. Serio!
- Nie ma prawa jazdy, po niezdaniu 22 egzaminu praktycznego stwierdziła, że mechaniczne maszyny nie są dla niej. Jeździ za to często na wrotkach albo rowerze.
- Świetna z niej tancerka, z parkietu schodzi jako ostatnia, uwielbia tańczyć, szczególnie w klubach.
- Średnia z niej kucharka, najprostsze przepisy zrobi, ale z tymi trudniejszymi jest gorzej. Dlatego dla własnego bezpieczeństwa jada na mieście albo kupuje coś prostego do zrobienia.
- Małpki, kocha małpki. Chciałaby mieć kiedyś kapucynkę, której da na imię Monkey. Tak dokładnie, Devon chce nazwać małpkę małpka.
- Panicznie boi się wszelkich robactw i zamkniętych małych pomieszczeń i ma lęk wysokości i jeszcze unika horrorów, szczególnie tych w prawdziwym życiu.
- Kobietą w 100% stała się w wieku 17 lat i nie pamięta zbyt dużo z tej przygody, niestety.
- Największa fanka piratów z Karaibów w prawdziwym życiu, Depp to jej największa miłość!
Devon Mia Flanagan
02/02/1998
Miejsce urodzenia
pokojówka
KURANDA HOTEL
Opal Moonlane
Panna, Hetero
Środek transportu
nogi, rower, rolki

Związek ze społecznością Aborygenów
brak

Najczęściej spotkasz mnie w:
jestem wszędzie! ale najbardziej to w domu

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Angus Flanagan

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
tak, bez zabijania i urywania kończyn
Devon Mia Flanagan
Maia Mitchell
ambitny krab
głodna
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany