lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
kto zagra?
poszukiwania gier
Chciałbyś zagrać coś konkretnego, ale nie masz z kim? A może po prostu poszukujesz nowego towarzysza do wspólnych wątków? Jeśli tak, wypełnij poniższy kod i daj znać innym, że jesteś gotowy na przyjęcie dodatkowych rozgrywek!

Zgłoszenia będą kasowane po 10 dniach.

CODE: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] txt
[b]Opis:[/b] txt
[b]Status:[/b] [b][color=#008000]aktualne[/color][/b] / [b][color=#BF0040]nieaktualne[/color][/b] 
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Ratownik na basenie — pullman pd sea temple resort & spa hotel
25 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Imię i nazwisko postaci: Tyler Clarke
Opis: Młody, perspektywiczny, roztrzepany, wieczne dziecko... Wiele o nim można powiedzieć, dobrego też! Jeśli masz jakąś fuchę, nawet typu skręcanie mebli, czy zerknięcie pod maskę, Tyler chętnie zarobi parę dolców! Inne, dłuższe i bardziej perspektywiczne relki również chętnie przyjmę
Status: aktualne
pan nauczyciel — w Lorne Bay School
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Chciał być strażakiem i ratować kotki, a ratuje australijskie dzieciaki przed chorobami, ucząc ich biegania i sportu. Do tego próbuje pozbierać się do kupy, po tym jak go narzeczona kopnęła w tyłek.
Imię i nazwisko postaci: Casey Zeimer / Jordan Buchanan / Dennis Rosberg
Opis: Potrzebne nowe i świeże gierki na każdym z tych panów, co by jakoś to życie im się kręciło. Casey to nowy panicz, który potrzebuje rozruchu w postaci znajomych w podobnym wieku, może jakiś niewinnych flirtów czy głębszych romansów. Dennis z kolei cierpi na niedobór męskiego towarzystwa, ale też chętnie przygarnie też biedne i samotne panie, a może jakąś starszą damę od siebie.
Jordan z kolei to pisarz z Ameryki, który błądzi po Lorne na oślep i szuka sensu istnienia, możesz wysłuchać jego poezji, dać mu pracę albo ogólnie rozpalić jego puste serce.
Zapraszam jeśli chcesz coś rozegrać a nie masz z kim, przygarnę nawet i szalone pomysły.
Status: aktualne
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
Lekarz oddziału ratowniczego — Cairns Hospital
33 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Imię i nazwisko postaci: Eric Worthington
Opis: oddam Eryczka do gry! Z Erica trochę jest taki doktor McDreamy, który komplementami sypie z rękawa, ale potrafi też dobrze człowieka poskładać w szpitalu. Dlatego fajnie by było rozegrać coś właśnie w szpitalu albo może jakiś mały wypadek gdzieś indziej żeby Eric się mógł popisać swoimi medycznym zdolnościami. Z racji tego, że z Erica jest też dość dobry pan podrywacz to możemy rozegrać też sobie jakąś randkę. Zresztą wspólnymi siłami na bank coś wymyślimy! Zapraszam <3
Status: aktualne
ambitny krab
catlady#7921
Luna - Joshua - James - Zoey - Ella - Cece - Bruno
szef ochrony / strażnik więzienny — the woolshed / lotus glen correctional centre
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Imię i nazwisko postaci: Valery Ivanenko
Opis: Dla mojego gangusa poszukuję jakiejś gry na rozruszanie. Chłopaczyna dość specyficzny, taki trochę sebix, ale w głębi duszy fajny facet, ciepły, kochany i w ogóle dobry kumpel. Kryptogej, często się bije. Chętnie zagram coś fajnego, pomyślimy razem co by nam pasowało najbardziej <3
Status: aktualne
powitalny kokos
zira_fell
ferajna Artka
żałobniczka — The Last Goodbye
24 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
you are too nostalgic, you want memory to secure you, console you
Imię i nazwisko postaci: joel dewitt kirby mattel ronan ashford Robin Callaway mathilda brubaker gaia zimmerman morgan adler
Opis: Mam do wydania wszystkich więc ogłoszenie zbiorcze. Nie ma dla mnie znaczenia czy mamy ustalone relacje czy nie. Chętnie pogram.
Ogólne: Bardzo chętnie rozegram coś związanego z falami upałów.
Oddam postacie na gry na dłuższą relację, ale również na te krótkie. Nie mam problemu z grami opartymi na negatywnych relacjach, więc to również wchodzi w grę. Jak potrzebujesz kogoś, żeby namieszał w życiu postaci to jestem pewna, że któreś z poniższych dzbanów sprawdzi się idealnie!
Chętnie też rozegram gdy, które nawiązują do świąt, hehe. Ewentualnie te związane z surfingiem albo końmi.
Poniżej są tylko i wyłącznie propozycje, przyjmę też wasze pomysły, albo coś ze zmianami do moich propozycji. Dostosowuje się :oops:
Joel: Bardzo chętnie wyślę Joela na karaoke, żeby mógł odstraszać ludzi swoim głosem i zaangażowaniem w piosenki, które absolutnie do niego nie pasują. Biedny jak się upija to skupia się tylko i wyłącznie na tym, żeby się dobrze bawić.
Status: nieaktualne
Kirby: Mogę w końcu wysłać Kirby'ego do jakiegoś lekarza w związku z jego bólami kręgosłupa oraz kolana. Są to kontuzje, które sam sobie wypracował tym, że nie dbał po prostu o ich leczenie. Odmawiał przyjmowania leków i środków przeciwbólowych, zamiast je leczyć stopniowo, to przesadnie się forsował i teraz żyje w wiecznym bólu, który staje się zbyt uciążliwy.
Przygarnę też przyjaciela, który prawdopodobnie będzie jedyną osobą, dla której Kirby jest stosunkowo miły.
Poza tym gry związane ze sportem/ udzielanie się charytatywne/ coś w nawiązaniu do szkoły/dzieci, bo najlepszą przyjaciółką Kirby'ego jest jego siostrzenica, dla której jest trochę ojcem.
Status: aktualne
Ronan: Prawdopodobnie nie ma niczego czego Ronan nie byłby w stanie naprawić. Jestem pewna, że podołałby nawet ze złamanym sercem! Także wszelkie prace remontowe, wymiany żarówek, ogarnięcie zarośniętego ogrodu, naprawy aut - Ronan jest tym człowiekiem.
Poza tym chętnie przyjmę przyjaciół (płeć i wiek nie mają znaczenia), którzy nieco go odciągną od pracy. To człowiek, który potrafi spać w aucie, żeby nie tracić czasu na dojazdy. Kupił też latarnię morską w Lorne, którą będzie chciał odnowić, więc gry nawiązujące do tego również chętnie przyjmę.
Status: nieaktualne
Robin: Robin pływa na statkach, więc w Lorne bywa dosyć sporadycznie. Jak już tutaj jest to stara się spędzać czas z rodziną, a zwłaszcza żoną i córką, ale myślę, że znajduje też czas na to, żeby nadrobić zaległości z przyjaciółmi. Także chętnie przygarnę przyjacielskie rozgrywki. Nie ma dla mnie znaczenia czy będą to panowie czy panie. Relacje jak mamy ustalone to super, jak nie to nie mam problemu z wymyślaniem. Nie pogardzę również czymś co się dopiero rozwinie na fabule :)
Coś związanego z muzykowaniem, fotografią, aktywnością fizyczną.
Status: ostatnie sztuki w magazynie!
Mathilda: Mathilda już nie stara się o nagrodę pracownika miesiąca, bo zdążyła zauważyć, że te i tak trafiają do niewłaściwych ludzi. Nie widzi sensu w staraniu się, żeby walczyć o nagrodę skoro i tak nie wygra. Ostatnio jednak dojrzała do tego, że pomaganie ludziom jest w sumie fajne i uśmiech na ich twarzach i zadowolenie z jej usług jest pewnie lepszą nagrodą niż coś fizycznego. Jeszcze biedna nie ogarnęła, że uśmiechy obcych ludzi nie zapłacą jej rachunków, ale nie ma to znaczenia. Chce pomagać i być topowym pracownikiem w Coles!
Poza tym Mati ma naprawdę stare auto, które ciągle się psuje, więc fajnie jakby ktoś w nie zerknął i albo je porządnie naprawił, albo podał czas zgonu i przemówił jej do rozsądku, że być może nadszedł na czas na coś nowego.
Status: aktualne
Gaia: Gaia może się zajmować twoimi dziadkami w domu spokojnej starości. Możesz też zgłosić się do wolontariatu w domu spokojnej starości.
Poślę ją chętnie na upicie się i kradzież ozdób ogrodowych. Możesz być partnerem/partnerką w zbrodni, albo możesz przyłapać Gaię na kradzieży. Ewentualnie Gaia już na trzeźwo, może ogarnąć co zrobiła i będzie chciała zwrócić skradzioną ci należność.
Standardowe scenariusze: Randki (udane lub nieudane), imprezy, romanse, byłe romanse/byłe relacje (obie płcie wchodzą w grę) oraz relacje przyjacielskie.
Status: ostatnie sztuki w magazynie!
Morgan: Gry związane z uczelnią/ze studiami (w Cairns).
Możemy też zagrać na pogrzebie w domu pogrzebowym, gdzie Morgan pracuje jako żałobniczka. Możemy przejść żałobę wspólnie, albo pośmiać się ze śmierci.
Udzielanie się charytatywne w schroniskach dla zwierząt, albo w schroniskach dla bezdomnych. Morgan długo była bezdomną, więc teraz chętnie pomaga, bo wie jak to jest.
Przygarnę też grę z weterynarzem/kimś kto się zna na zwierzętach, bo może czas najwyższy, żeby przebadała psa, którego przygarnęła jak mieszkała na ulicy.
Status: nieaktualne
Architekt — lorne bay
30 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Zobacz jak, każdy mój dzień na skinienie twoich rąk znów w pozytywny zmienia się. Aż chce się żyć i wierzyć, że to co przyjdzie razem z tobą memu życiu nada sens.
Imię i nazwisko postaci: Zoey McTavish, Cece Callaway, Luna Dashwood, Bruno Zimmerman Jr, joshua flint
Opis: Mam ochotę na jakieś świąteczne gry i szukam partnerów do tej zbrodni! Taszczenie choinki, kupowanie prezentów, może jakaś świąteczna impreza na plaży, albo mikołajkowy speed dating? Możemy się nawet przejechać w jakieś zimne miejsce żeby pojeździć na nartach albo zwiedzić jarmak bożonarodzeniowy gdzieś w zaśnieżonej Europie. Sky is the limit. Jeżeli nie mamy żadnych relek to sobie coś możemy ustalić albo lecieć na spontanie i zobaczymy gdzie nas to poniesie! Zapraszam na pw albo DC gdyby ktoś chciał <3
Status: aktualne
sumienny żółwik
catlady#7921
luna - bruno - joshua - eric - ella - cece - caitriona - judith
Nauczycielka — Lorne Bay Community Kindergarden
24 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Imię i nazwisko postaci: Marnie Clarke
Opis: Przygarnę jeszcze ze dwie gry na Marnie, raczej żadne dramy. Zagram cokolwiek, może być z tła fabularnego. Może być też coś związanego z jej pracą, jeśli twoja postać ma dzieci, które chodzą do przedszkola.
Status: aktualne
lorne bay — lorne bay
28 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
We don't make sense enough to give this time, but if you'll be mine we'll keep it optional.
Imię i nazwisko postaci: romeine h. simmons, amalthea m. henderson, darcy g. mortensen
Opis: Oddam chętnie te postacie z mojej gromadki na jakąś grę, a czasami może i nawet dwie. Tematyka jest dowolna, z racji na trwający sezon możemy iść w coś świątecznego, ale nie ma żadnej presji. Lubię gry z relacjami, które mają potencjał na rozwój w przyszłości, staram się wymyślać i dopasowywać do potrzeb drugiej strony również, więc razem na pewno coś wykminimy!
Status: aktualne
powitalny kokos
patka
brak multikont
ODPOWIEDZ