stażuje sobie — w The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę neurotyczna i roztrzepana dziennikarka śledcza wannabe, która niedawno rozpczęła staż w The Cairns Post. Po godzinach zajmuje się wolontariatem w Wildlife Sanctuary. Mieszka ze współlokatorami na farmie i udaje, że chata wcale im się nie rozwala!
Harps
Trudne sprawy :tear:
Tylko nie przed 9! Przed 9 nie wynurzam się z chaty!


Raine Barlowe
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
Marlee
Obrazek *słychać głównie odgłosy imprezy - głośna muzyka, głośniejsze rozmowy, śmiech*
kurwa, sorry
nie wiem co wcisnęłam, to gówno nie telefon
chyba skończy w oceanie
Raine Barlowe
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
35 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Hej, wybacz. Przekazywałam psa klientowi.
Skoro już powiedziałaś A, to powiedz B. Albo lepiej. Wracam do Lorne. Będę za mniej więcej dwie godziny, więc mogę do Ciebie wpaść albo spotkamy się w jakimś pubie. Gdzie Ci lepiej. :)


Raine Barlowe
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
35 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Pasuje.
Spotkajmy się za 2,5h. Odwiozę Jello do domu. Dam znać, gdybym miała opóźnienia.
Do zobaczenia.


Raine Barlowe
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
Marlee
Obrazek
chcesz dołączyć do uroczystego topienia tego szajsu?
Raine Barlowe
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
ODPOWIEDZ