lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
poszukiwania
przyjaźń i inne relacje
Poszukujesz kumpelskich relacji dla swojej postaci? Nic dziwnego. Bez nich byłoby nudno. Szukasz paczki znajomych, z którymi można konie kraść? Potrzebujesz jednego, ale prawdziwego przyjaciela, któremu ufasz w stu procentach? A może masz pomysł na inną ciekawą i być może mocno skomplikowaną relację? Zamieść poszukiwania i czekaj na odzew!

Prosimy o aktualizowanie statusu swoich poszukiwań. Poszukiwania, które nie zostaną zaktualizowanie przez 14 dni, zostaną usunięte, a ich treść przesłana wam na PW.

CODE: Zaznacz cały

[poszukiwania]
[center][img]URL ZDJĘCIA[/img][img]URL ZDJĘCIA[/img][/center]
[psz-t] You don't realize how much I need you [/psz-t]
[psz-pt] I could never really live without you [/psz-pt]
[psz-r] 
[regflag]lorem ipsum[/regflag]
× lorem ipsum
× lorem ipsum 
[regflag]lorem ipsum[/regflag]
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc euismod gravida orci sit amet congue. Quisque aliquam ipsum non dui iaculis finibus. Maecenas nulla urna, volutpat at maximus ut, ultrices eget nisl. Nulla vel eleifend tellus. Cras faucibus pretium nulla, nec imperdiet augue egestas id. Proin non mauris ac neque suscipit bibendum nec vitae ante. Quisque dapibus tortor ac justo vulputate, in gravida nisi ornare. Donec et ex ac nisl blandit luctus quis consectetur arcu. Vivamus elementum posuere justo ac bibendum.
 [/psz-r]
[psz-s] aktualne dd/mm [/psz-s]
[/poszukiwania]
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
właściciel sklepu i inne przyjemności — Obsidian Heart
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
ObrazekObrazek
AAAosobę opiekuńczą
do zajmowania się półroczną dziewczynką, przyjmę
Wymagania
× wiek dowolny (byle byś byłx po 16 roku życia)
× płeć dowolna
× fajnie, jeśli masz jakieś kwalifikacje (choćby zajmowanie się młodszym rodzeństwem), ale nie jest to konieczne - tylko daj mi jakiś punkt zaczepienia, żebym zaufał, że Isli będzie z Tobą dobrze
× ilość osób: nie musi to być jedna. Chętnie przygarnę nawet ze dwie czy trzy :D
lorem ipsum
No, co ja będę pierdzielił za dużo? I tak ścian tekstu nikt nie czyta, c'nie? ;) No tyle chcę: osoby lub osób, które mógłbym zatrudniać do zajmowania się moją Islą. No, niestety - czasem trzeba iść do pracy, czasem po prostu pobyć w samotności, chłop mi się wziął i wysypał (a zresztą z chłopem na randki czasem trzeba wyjść - takie sa plany na przyszłość z następnym chłopem), więc no: potrzebuję kogoś, kto zajmie się małą.
Zara, hola, ale przecież jeśli ty gdzieś wybędziesz, a ja zostanę z dzieciokiem, to co z tego mają być za gry?!
No, gry będą, tak? Czasem chcę przedłużyć nieobecność i trzeba tu interakcji. Czasem spotkamy się na mieście. Czasem nie możesz się zająć małą. Czasem przylezę do domu i zacznę pierdzielić, takie rozmowy o życiu i śmierci... No, a poza tym możemy się też znać skądinąd, nie tylko z tego, że opiekujesz się moim dzieckiem, tak?

Wszelkie dramy, szaleństwa itp. mile widziane <3 Zapraszam na priv lub Discorda
aktualne 24.03
właściciel sklepu i inne przyjemności — Obsidian Heart
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
ObrazekObrazek
53xu
duchów przeszłości
Kogo?
× ludzi, z którymi ćpałem
× ludzi, którym sprzedawałem dragi
× dostawców
× byłych klientów
× tych, którzy mieli/mają do mnie problem o któreś z powyższych
O co kaman?
Już nie ćpam i nie sprzedaję się, ale jeszcze niedawno robiłem jedno i drugie. Nieco dawniej handlowałem dragami. Szukam ludzi, z którymi sypiałem (mogło być jednorazowo), a oni mi za to zapłacili; mogą to być też ludzie, którzy mi nie zapłacili (a być może powinni); ludzi mających związki z narkotykami.
× możesz być postacią już istniejącą
× płeć nie gra roli
× wiek gra o tyle, że z kimś młodszym, niż 18 lat Saul by się nie przespał
× przygarnę dramy
× ostrzejsze dramy mile widziane (wszystko do dogadania na priv, ale jestem człowiekiem, który lubi krzywdzić swoje postacie, you know ;P )
× absolutnie nie jest tak, że jak spodoba Ci się jedna z opcji, to druga już jest zamknięta: to się jak najbardziej może łączyć
× mogłxś kiedyś być moim sponsorem (zwłaszcza kiedy byłem młody)
× miałxbyś jakiś pomysł, ale w sumie nie bardzo tu pasuje, jedynie częściowo? To nic - odezwij się i dogadajmy się!
aktualne 11.03
diakon — kościół
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spoko chłopak, który niedługo będzie zawodowym księdzem.
ObrazekObrazek
Partners in crime
parafialni współlokatorzy
młodzi ludzie potrzebni
× wiek najlepiej 25-30
× fajnie, by było gdyby w jakimś stopniu byli nieco artystycznymi duszami, które po prostu nie mają hajsu (ale nie jest to warunek konieczny)
× oferta raczej dla biedniejszych ludzi, albo takich, którzy nie mają gdzie się zatrzymać
mieszkamy razem
Olgierd nie będzie typowym księdzem, o tym wiedział odkąd tylko wstąpił do seminarium. Żyjąc na parafii poczuł się nieco samotny, a było tam dość sporo miejsca żeby ulokować tam parę innych osób. Postanowił się więc ogłosić i poszukać współlokatorów, żeby było tam po prostu głośniej i weselej. No i tak, jakimś cudem, okazało się, że znalazły się osoby, które chciałby na takiej parafii zamieszkać. Oczywiście, nie mógł to być każdy, bo jednak Olgierd wciąż jest sługą kościoła więc nie mógł ściągać na parafię kogoś kto lubi organizować na chacie jakieś dzikie orgie... takie rzeczy tylko poza domem. Olgierd nikogo nawracać nie będzie, także nie trzeba się bać! Sam jest dość spoko gościem, lubi się napić, poimprezować, a póki nie składał ślubów czystości to uważa, że po ciemku Pan Bóg nie widzi. Także typek jest dość wyrozumiały!
Także gdyby ktoś chciał zamieszkać u przyszłego księdza to zapraszam do sapphire river! Możemy się też dogadać co do tego czy znali się wcześniej czy nie i ustawić sobie jakieś relki, moje PW i DC stoi otworem <3
aktualne 18/03
powitalny kokos
catlady
joshua - luna - zoey - eric - benedict - owen - bruno - judith - cat - cece
była redaktor naczelna the cairns post — bezrobotna
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Arabella's got a '70s head but she's a modern lover, it's an exploration, she's made of outer space and her lips are like the galaxy's edge. And her kiss the colour of a constellation fallin' into place
ObrazekObrazek
And now the tables turned, it's over
And now I've come back down, I'm older, I look for something else to hold on to
I'm on the redeye fly to nowhere good
Wmawianie sobie, że dążę do prawdy okazało się niesamowicie łatwe. Brzmiało to w mojej głowie o wiele lepiej niż pogoń za sensacją. I na pewno lepiej niż przyznanie się do faktu, że ponad wszystko chciałam być w tym najlepsza. Nie dlatego, aby zmieniać świat i uświadamiać opinię publiczną, że życie bywa bardziej okrutne, niż im się wydaje i ich sąsiedzi mają brzydkie sekrety, nawet jeśli pozornie zdają się być tacy wspaniali i dobrzy. Chociaż oczywiście, czerpałam sporą satysfakcję, że mogłam pokazywać innym, że nie ma ludzi idealnych. Że w każdej perfekcyjnej rodzinie są rysy i pęknięcia przykrywane wymuszonym uśmiechem i fałszywymi zapewnieniami. Ale tak naprawdę chodziło o to, że chciałam być dobra w czymś, co wybrałam sama. Dla podsycania własnego ego i podnoszenia żałosnej samooceny grzebałam w ludzkich historiach, wyciągając brudy i skupiając się tylko na tym, co szokujące i nieprzyjemne. Nie przejmując się tym, że każdy medal ma dwie strony, budowałam narrację opierając się przede wszystkim na tej, która była mniej lśniąca. Nie myśląc o konsekwencjach, że być może depczę ludzkie życia, pozbawiam ich pracy czy nadwyrężam a może niszczę nawet bezpowrotnie im relacje z bliskimi ze względu na wyciąganie skrywanych od lat sekretów. To przecież nie moja wina, że mieli tyle na sumieniu. Być może to karma, że potem role się odwróciły. Moje miejsce w łańcuchu pokarmowym się zmieniło i z groźnego drapieżnika stałam się obiektem pożądania kłusowników, którzy wykorzystywali na mnie moją własną broń, która okazała się ranić o wiele głębiej, niż mogłam się spodziewać. Szukanie schronienia okazało się bezcelowe, a zaufanie stało się luksusem, na który trudno było sobie pozwolić, gdy większość przyjaciół udawało, że nie widzi. A Ci, którzy widzieli woleli patrzeć z odrazą i obrzydzeniem lub próbować wyrwać kawałek zysku dla siebie.

always leaving, never you
Helene pochodzi z dość wpływowej rodziny, w której najważniejszą zasadą było odkładanie uczuć i emocji na bok, a skupianie się na tym, co się opłaca. Jej największym przejawem buntu w okresie młodości było pójście na dziennikarstwo na uniwersytet w Cairns, zamiast na prawo, aby mogła pójść w ślady rodziców (matka była prokuratorem, ojciec prawnikiem i politykiem). Wzięła ślub młodo ze sporo starszym mężczyzną, który był jej zupełnie obcy, ale idealnie pasował do rodzinnego obrazka i ściśle współpracował z jej ojcem.
Po studiach pracowała w The Cairns Post, potem zostając jego redaktor naczelną. Na żadnym szczeblu nie bardzo przejmowała się tym, jaki wpływ na życie bohaterów jej artykułów ma to, jakie kwestie w nich wyciąga — skupiała się na sensacji, nie biorąc pod uwagę konsekwencji, oczywiście innych niż korzyści dla siebie samej i gazety. Wszystko się posypało, gdy jej córka popełniłą samobójstwo, a potem wybuchł skandal z jej mężem w roli głównej, który okazał się wykorzystywać seksualnie nieletnie dziewczyny. Helene przeszła załamanie nerwowe, uzależniła się od alkoholu i leków na napady lęku panicznego. Wróciła do Lorne Bay dopiero co, po odwyku (chociaż utrzymuje, że po prostu była na terapii i urlopie zdrowotnym), próbuje się rozwieść i jest mocno zgorzkniała i zniechęcona zarówno do życia, jak i ludzi. Nie oznacza to jednak, że da się przed tym uciec.

W związku z tym poszukuję dla niej relacji z przeszłości. Zarówno tych powiązanych z jej praca, jak i tych prywatnych, które potoczyły się przez wszystkie powyższe wydarzenia w sposób bardzo różny. Mogą to być zarówno dawni przyjaciele, z którymi relacje były bardzo na pokaz, a gdy zaczęło się sypać, bo trudno było to przeskoczyć i wszystko się posypało, ale też tacy, którzy próbowali być przy Heli, ale ona za bardzo nikomu na to nie pozwalała. Chętnie przyjmę również osoby, które nie pałają do niej sympatią (tylko czystą niechęcią albo może mimo wszystko dawnych złości jest im jej trochę żal, co dla niej w sumie jest jeszcze gorsze?), bo jej działania dziennikarskie z przeszłości odcisnęły jakieś piętno na nich albo na ich rodzinie (rodzicach, dziadkach, siostrze ciotecznej od strony drugiej żony ojca, czy co tam chcecie.
how about you?
× Mogą to być postacie, które na forum już są i przydałyby im się jakieś życiowe komplikacje bądź dodatkowe relacje, ale może też być to zupełnie ktoś nowy, u kogo szukacie jakiegoś punktu zaczepienia.
× Wiek, płeć i dokładna życiowa historia są dla mnie obojętne, wszystko jest do ustalenia.
× Poszukiwania są bardzo luźne i dużo jest do ustalenia indywidualnie — jestem elastyczna w tej kwestii, więc na pewno się dogadamy.
× W grę wchodzą zarówno relacje pozytywne (chociaż raczej do wypracowania, bez hasania wesoło po ukwieconej łące od samego początku, bo Hela nie jest ani ufna, ani pozytywnie nastawiona do ludzi aktualnie), jak i negatywne (tu również do rozwijania w dowolnym kierunku).
× Jestem też otwarta na relacje, które w jakiś sposób będą powiązane z jej sytuacją życiową i będą zupełnie świeże. Ktoś, kto będzie zajmował się jej rozwodem, jakimiś kwestiami majątkowymi, a może ktoś, kto uzna, że może warto odgrzebać jej historię i będzie próbował namówić ją na wywiad/podcast/cholera wie co jeszcze? Opcje są różne, chętnie skonfrontuję się z innymi pomysłami, żeby ustalić coś ciekawego.
× Nigdy nie poganiam o posty, jestem wyrozumiała i zawsze stawiam życie ponad forum. Chociaż nie ukrywam, że dodawanie postów regularnie raz na miesiąc, przez co rozgrywka stoi w miejscu nie jest dla mnie satysfakcjonujące. Sama piszę dość dużo, ale zdarzają mi się momenty, w którym czas mam ograniczony, więc odrobinę zwalniam. Ale na forum jestem już jakiś czas i nigdzie się nie wybieram, więc zależy mi na ustalaniu głębszych powiązań z kimś, kto ma podobne podejście i nie zniknie po jednym poście.
× Można łapać mnie na PW (na dowolnej postaci) albo na disco: poprostupatka
aktualne 26/03
powitalny kokos
patka
brak multikont
ODPOWIEDZ