lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
problemy techniczne
błędy w wyświetlaniu forum
Hej! Jako że w tworzeniu kodów jesteśmy amatorkami, a całe forum na silniku phpBB budowałyśmy po raz pierwszy, zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystko może działać poprawnie. W związku z tym prosimy, żebyście właśnie tutaj zgłaszali nam wszelkie usterki - pomoże nam to w usprawnieniu działania forum <33
Jednocześnie podkreślamy, że forum nie jest dostosowane do wyświetlania na przeglądarce firefox i to właśnie tam może wystąpić najwięcej komplikacji.

Przypominamy także, by wykonać najpierw twardy reset, jako że niektóre pliki forum mogą nie wczytywać się poprawnie. :hero:

Jeśli masz za to problem z ciągłym wylogowywaniem z forum, radzimy wyczyścić ci ciasteczka :welcome:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Harden E. Caulfield pisze: 24 wrz 2022, 22:46
Cześć adan atwood, dziękujemy za zgłoszenie problemu. Możliwość odpowiedzi została odblokowana, zaś przeniesieniem posta z wizualizacją zajmiemy się jutro <3
Mały update, udało się przenieść nawet dziś :hihihi:
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
Co za ekspres działania! Dzięki bardzo <3
Harden E. Caulfield
Divina Norwood
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Divina Norwood pisze: 24 wrz 2022, 18:53
autumn goldsworthy ponowniw serdecznie dziękujemy za miłe słowa i zwrócenie uwagi na ewentualne problemy <3 Na ten moment proponujemy wyczyszczenie ciasteczek, a jeśli to nie pomoże, to jutro postaramy się to naprawić innymi sposobami <33
hej! już działa – twardy reset; usunięcie ciasteczek; wyłączenie i włączenie przeglądarki i wszystko już ładnie <3
Trenerka i instruktorka — A po godzinach barmanka
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Kontuzja pokrzyżowała jej plany na przyszłość, więc zamiast zdobywać medale - trenuje i prowadzi zajęcia z jeździectwa dla dzieci. Wieczorami natomiast albo baluje albo barmanuje… albo jedno i drugie?
Hej lorne bay twardy reset robiłam już jakieś pierdyliard razy i wydaje mi się, że spróbowałam każdego znanego mi sposobu na przywrócenie właściwiego wyświetlania forum, a jednak sb ciągle odmawia współpracy i ramki iconek nie dopasowują się do iconki tylko długości wiadomości. O tak. A! I używam safari.
ambitny krab
nick
brak multikont
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Jamie Fitzgerald pisze: 25 wrz 2022, 11:01
Hej lorne bay twardy reset robiłam już jakieś pierdyliard razy i wydaje mi się, że spróbowałam każdego znanego mi sposobu na przywrócenie właściwiego wyświetlania forum, a jednak sb ciągle odmawia współpracy i ramki iconek nie dopasowują się do iconki tylko długości wiadomości. O tak. A! I używam safari.
Hej <3 Z Safari może by mały problem, ale nasz koder zadziałał już w tym temacie, wszystko powinno już działać, więc raz jeszcze prosimy o zrobienie twardego resetu, powinno pomóc <3 Jamie Fitzgerald
Trenerka i instruktorka — A po godzinach barmanka
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Kontuzja pokrzyżowała jej plany na przyszłość, więc zamiast zdobywać medale - trenuje i prowadzi zajęcia z jeździectwa dla dzieci. Wieczorami natomiast albo baluje albo barmanuje… albo jedno i drugie?
Gwen Fitzgerald pisze: 25 wrz 2022, 11:41
Jamie Fitzgerald pisze: 25 wrz 2022, 11:01
Hej lorne bay twardy reset robiłam już jakieś pierdyliard razy i wydaje mi się, że spróbowałam każdego znanego mi sposobu na przywrócenie właściwiego wyświetlania forum, a jednak sb ciągle odmawia współpracy i ramki iconek nie dopasowują się do iconki tylko długości wiadomości. O tak. A! I używam safari.
Hej <3 Z Safari może by mały problem, ale nasz koder zadziałał już w tym temacie, wszystko powinno już działać, więc raz jeszcze prosimy o zrobienie twardego resetu, powinno pomóc <3 Jamie Fitzgerald
Zadziałało, dziękuję <33
ambitny krab
nick
brak multikont
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
lorne bay, witam się ponownie! tym razem z najnowszymi postkami wyświetlanymi na stronie głównej. niektóre skaczą w taki oto sposób. bobie budowniczy, na ratunek!
easter bunny
chubby dumpling
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej hej Ephraim Burnett, dzięki za info, dodałyśmy to do naszej listy poprawek i damy znać, gdy nasz koder się z tym upora <33
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
lorne bay, dobry wieczór. na trybie ciemnym stopka odpowiedzi prezentuje się w tenże sposób, a na podglądzie tak. jestem po czyszczeniu ciastek oraz resecie. na telefonie sprawdziłam i problem także występuje.
easter bunny
chubby dumpling
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
Ephraim Burnett, witaj :welcome: Rzeczywiście umknęła nam ta stopka w darku przy dodawaniu licznika słów w podglądzie posta, ale jeszcze dziś zostanie wszystko naprawione! <33
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
medyk wojskowy — na przymusowym urlopie
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Medyk wojskowy, która w przerwach między kolejnymi turami jeździ karetką jako ratownik. Uczy się, czym jest tak naprawdę miłość, jednocześnie decydując, czy wracać na front.
Ephraim Burnett dark pokolorowany :welcome:
lekarz, właściciel przychodni — lorne bay medical center
43 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
mężczyzna z przeszłością - bohater wojenny, lekarz wojskowy, który po powrocie do domu odnajduje swoją nową drogę prowadząc ośrodek zdrowia i po godzinach prowadząc prywatną praktykę... wyłącznie dla gangsterów.
lorne bay, zupełnie przypadkowo zwróciłam uwagę, że gdy klika się na nazwę użytkownika na SB, nie przenosi nas na jego profil, wyskakuje 'page not found' - w linku dubluje lornebay.pl :)
ODPOWIEDZ