rezydent kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Diamonds on her neck
Diamonds on her wrists
and here I am all alone
Quinton McDonagh
Złamie ci serce, ale potrafi je też naprawić.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
brother.morphine#0331
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Witam kolegę z pracy! *.* Quinton McDonagh
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
rezydent kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Diamonds on her neck
Diamonds on her wrists
and here I am all alone
Moja ulubiona anestezjolog. Cieszę się, że nie uszedłem twojej uwadze, Hope Pelletier
sumienny żółwik
brother.morphine#0331
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Quinton McDonagh, pewnie pomagam Ci przy operacjach, a na dodatek spędziłeś troche czasu w Stanach, więc przypominasz trochę dom! <3 *.*
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
rezydent kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Diamonds on her neck
Diamonds on her wrists
and here I am all alone
A ja myślę, że uprzykrzam ci trochę życie i dostarczam dużej porcji plotek i gadaniny na swój temat, ale to wszystko z sympatii. Spontaniczną wycieczkę do Stanów również da się załatwić, Hope Pelletier
sumienny żółwik
brother.morphine#0331
Ordynator Chirurgii Ogólnej — Cairns Hospital
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Living his best life with the love of his lfe - Hope
Obrazek
przyjazna koala
Stasz
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
Quinton McDonagh
Mieszkamy w tym samym miejscu, może czasem jeździmy wspólnie do pracy? ^^
dzielny krokodyl
Sara Smith
rezydent kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Diamonds on her neck
Diamonds on her wrists
and here I am all alone
Oczywiście... twoją beemką. Jakaś zniżka na operację nosa będzie, Sara Smith ?
sumienny żółwik
brother.morphine#0331
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
Jako uczciwy lekarz nie mogę zgodzić się na poprawę czegoś co jest dobre Quinton McDonagh <3
dzielny krokodyl
Sara Smith
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
dobry! znasz moją siostrę, przyrodnią siostrę - Sarę! A więc i my musimy się znać *.*
Quinton McDonagh
sumienny żółwik
13#9694
rezydent kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Diamonds on her neck
Diamonds on her wrists
and here I am all alone
Jak widać nie na tyle, by wiedzieć, że ma przyrodnią siostrę. Chyba, że to relacja na zasadzie siostrzanej duszy. Ale młodszą również przygarnę, Maxine Hammond.
sumienny żółwik
brother.morphine#0331
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Quinton McDonagh pisze: 01 wrz 2021, 01:14
Jak widać nie na tyle, by wiedzieć, że ma przyrodnią siostrę. Chyba, że to relacja na zasadzie siostrzanej duszy. Ale młodszą również przygarnę, Maxine Hammond.
Można umówić się w ten sposób, że któregoś razu Maxine mogła odwiedzić Sarkę lub chcieć ją odebrać. Zamiast niej trafiła na Quina. Co będzie dalej? Rozegrałabym na fabule. :fox:
sumienny żółwik
13#9694
ODPOWIEDZ