ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
Marlee Doherty
Lee to mocno pogubiona dusza. Nie miała łatwego dzieciństwa i dorosłość też nie zapowiada się zbyt miło. Nie wie, czego chce w życiu, więc studia dawno rzuciła i zmienia prace, kiedy poprzednia jej się znudzi. Dużo imprezuje, alkoholu nie odmawia. Ostatnio straciła najlepszą przyjaciółkę (samobójstwo), w której była zakochana i wie, że to z jej winy, więc pewnie zacznie sięgać i po jakieś cięższe używki.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
halo, znajmy się Marlee Doherty, może Gemma cię trochę rozweseli czasem! </3 <33
przyjazna koala
-
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Cześć kłopocie <3
I co ja mam teraz z Tobą zrobić, hm? ;> Marlee Doherty
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
gemma macfarland zdecydowanie może próbować! pewnie najbardziej bawi ją ta kolekcja chomików XD generalnie mogą się znać od dziecka, nigdy nie były jakoś blisko ani nic, ale zdarza im się razem imprezować, a potem Marlee pewnie nie raz ląduje na noc u Gemmy, okupując chociażby wannę :lol:

Nathaniel Hawthorne możesz mi na przykład przywrócić do życia siostrę :/ albo się odczepić :ok:
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nathaniel Hawthorne możesz mi na przykład przywrócić do życia siostrę :/ albo się odczepić :ok:
Chciałbym zrobić chociaż jedną z tych dwóch rzeczy, ale niestety żadnej nie potrafię. :idk: Siedź więc cicho i nie rób głupstw, dzieciaku :/
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Marlee Doherty pisze: 13 lip 2021, 23:32
gemma macfarland zdecydowanie może próbować! pewnie najbardziej bawi ją ta kolekcja chomików XD generalnie mogą się znać od dziecka, nigdy nie były jakoś blisko ani nic, ale zdarza im się razem imprezować, a potem Marlee pewnie nie raz ląduje na noc u Gemmy, okupując chociażby wannę :lol:
no widzisz, przynajmniej jej nieszczęście kogoś uszczęśliwia! :lol: :lol: I jestem za, wanna to najlepsze miejsce na imprezki <33
przyjazna koala
-
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
Cześć Marlee Doherty :welcome:
Nie wiem, czy lubisz grać wątki w miejscach pracy, ale gdyby tak, to ja baaardzo chętnie piszę się na wątek w pralni! Pole do popisu jest ogromne, więc myślę, że bez problemu znajdziemy jakiś pomysł na grę :ok:
Byłabyś zainteresowana? A może chciałabyś pokombinować coś w innym kierunku? :hm:
chandra ginsberg
◠‿◠
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
witaj Chandra Ginsberg <3
piszę się zdecydowanie! szczególnie, że po zerknięciu do karty Chandry myślę, iż jakieś spięcie między nią a Marlee będzie murowane :hihihi: jeśli nie masz nic przeciwko wolniejszemu tempu odpisów, to nawet mogłybyśmy zacząć coś niedługo ;> (co prawda widzę, że pralnia zajęta, ale nic nie szkodzi grę wrzucić w strefę miejską sapphire river i po prostu fabularnie założyć, że wszystko dzieje się w pralni :ok: )
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
Fantastycznie Marlee Doherty ! :jupi:
To ja się pewnie jeszcze odezwę na priv, żeby dograć szczegóły tego naszego prania :exited: ale już teraz myślę, że mogę śmiało napisać: do zobaczenia na fabule! <33
chandra ginsberg
◠‿◠
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
hejka Marlee Doherty, wpadam z Raine, bo Marlee ma taką smutną historię, że aż by się ją chciało przytulić! Są w tym samym wieku, więc mogły chodzić nawet razem do szkoły, a teraz mieszkają w tej samej dzielnicy, więc chociaż Raine nie byłaby zbyt dobrym kompanem do ostrego imprezowania, to na samą imprezę owszem, mogłaby z nią pójść, albo chociaż potowarzyszyć, albo spróbować nauczyć się tańczyć, z naciskiem na "próbować" :lol:

I jak chcesz, to mogę też podrzucić Rydera, on co prawda jara tylko zielsko jak smok, ale może Ci się do czegoś przyda :hihihi:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
hej Raine Barlowe <33 biorę! jak Raine sugeruje Marlee, że może powinna już na tej imprezie trochę przystopować, to odpowiedzią jest pewnie zawsze rozbawione "przystopuję, jak już nauczę cię tańczyć" i wyciągnięcie na parkiet :lol: ale! mam taki nocny pomysł mały na grę, że marlee mogłaby wracając z imprezy (na której Barlowe akurat nie było) "przypadkiem" położyć się i zasnąć na pace zaparkowanego przy domu Raine pickupa, bo to lepsze niż powrót do domu iiii... no, Raine by ją rano tam znalazła czy coś :hm:

co do Ryder Fitzgerald - też chętnie wezmę na coś! Marlee jak do tej pory też nie eksperymentowała jeszcze z niczym poważniejszym, więc pewnie wielokrotnie korzystała z domowych zasobów Rydera :hihihi: plus zdarza jej się też poimprezowo okupować czasem wannę w ich domu xd kolejny plus - łączy też ich olanie studiów! więc dałabym chyba takich kumpli od zielska i narzekania na tych wszystkich znajomych, którzy nagle w czasie sesji przestają mieć czas na cokolwiek, bo się "muszą uczyć" ^^
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Marlee Doherty pisze: 29 sie 2021, 04:32
hej Raine Barlowe <33 biorę! jak Raine sugeruje Marlee, że może powinna już na tej imprezie trochę przystopować, to odpowiedzią jest pewnie zawsze rozbawione "przystopuję, jak już nauczę cię tańczyć" i wyciągnięcie na parkiet :lol: ale! mam taki nocny pomysł mały na grę, że marlee mogłaby wracając z imprezy (na której Barlowe akurat nie było) "przypadkiem" położyć się i zasnąć na pace zaparkowanego przy domu Raine pickupa, bo to lepsze niż powrót do domu iiii... no, Raine by ją rano tam znalazła czy coś :hm:

co do Ryder Fitzgerald - też chętnie wezmę na coś! Marlee jak do tej pory też nie eksperymentowała jeszcze z niczym poważniejszym, więc pewnie wielokrotnie korzystała z domowych zasobów Rydera :hihihi: plus zdarza jej się też poimprezowo okupować czasem wannę w ich domu xd kolejny plus - łączy też ich olanie studiów! więc dałabym chyba takich kumpli od zielska i narzekania na tych wszystkich znajomych, którzy nagle w czasie sesji przestają mieć czas na cokolwiek, bo się "muszą uczyć" ^^
wlaśnie sobie uzupełnialam relacje i zobaczylam, że Ci tu nie odpisałam, ale pasuje mi wszystko i możemy zagrać coś jak chcesz!!! :exited:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
ODPOWIEDZ