adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://www.thefashionisto.com/wp-content/uploads/2014/10/Sam-Claflin-The-Edit-Photo-Shoot-003.jpg][/telimg1]
[tel5]Benjamin
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://www.thefashionisto.com/wp-content/uploads/2014/10/Sam-Claflin-The-Edit-Photo-Shoot-003.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt][/teltxt]
[teltxt][/teltxt]
[teltxt][/teltxt]
[telodp]----[/telodp]
[teltxt][/teltxt]
[teltxt][/teltxt]
[teltxt][/teltxt]

[/tel10][/tel3]
[telozn]@[/telozn]
[/tel8][/tel0]
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
12:35
Od razu pomyślałam o Tobie!

Obrazek


benjamin hargrove
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
13:35
Czy to znaczy, że zaczynam czytać w Twoich myślach?
Ależ oczywiście panie Hargrove, rachunek zaś wyślę pocztą :hihi:


benjamin hargrove
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
13:33
Wkroczyłam, i wiesz jak to widzę? O tak:
Obrazek
Jeśli w pakiecie będą Sour Ears i puszka Sprite z pewnością przyjmę taką zapłatę!


benjamin hargrove
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
13:33
No dobrze, mogę to dla Ciebie zrobić.
Jasne!
Może uda mi się znaleźć brakujące prezenty dla rodzinki :hm:


benjamin hargrove
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
20:20
Benjaminie, z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałem Ci życzyć wszystkiego dobrego, ale przede wszystkim podziękować za wsparcie, jakie okazałeś Marienne i mnie. Wiem, że początkowo nasza znajomość mogła być nieco chłodna, jednak widzę, jak Mari na Tobie zależy i cieszę się, że znalazła tu takiego przyjaciela. Dziękuję za pomoc z Gacusiem, bez Ciebie niespodzianka na pewno by się nie udała. Mam nadzieję, że Wasza kancelaria osiągnie sukces i tego też Wam życzę. Poza tym spokoju, szczęścia i samorozwoju. Jeśli będę mógł w czymś pomóc, możesz na mnie liczyć. Wesołych świąt.


benjamin hargrove
aplikantka — kancelaria fitzgerald & hargrove
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
była łyżwiarka figurowa, teraz prosperująca pani adwokat z chowanym głęboko crushem na swojego szefa, w ciąży z innym, a narzeczeństwie z trzecim. i przy tym brak pojęcia, jak do tego wszystkiego doszło.
Sollie
14:31
Hej, przepraszam, że nie dotarłam dzisiaj do kancelarii, ale gorzej się poczułam i musiałam zajrzeć do szpitala na badania
To nic poważnego, ale do przyszłego tygodnia mam odpoczywać, więc na te lunche będziesz musiał wybrać się z kimś innym, strasznie przepraszam za problem i powodzenia
benjamin hargrove
ambitny krab
uważaj na głowę
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Dziękujemy za oddanie głosu w wyborach Miss Galionu 2022! Jednocześnie informujemy, że Twoje zgłoszenie do udziału w loterii zostało zaakceptowane.
Życzymy dobrej zabawy i zachęcamy do śledzenia wyników plebiscytu.

benjamin hargrove
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Informujemy, że głosowanie na Miss Galionu 2022 zostało zakończone, a zwyciężczyni ogłoszona.
Rozlosowano również nagrody w Wielkiej Loterii Miejskiej.
Wszystkie informacje zawarte zostały po tym linkiem.
Dziękujemy za udział w zabawie i do usłyszenia!
benjamin hargrove
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
12:43
Jona
Dzień dobry Benjaminie, piszę do Ciebie w dość delikatnej sprawie, osobistej wręcz. Chciałbym poprosić Ciebie o pomoc, a raczej przysługę.
Sprawa dotyczy Marianne


benjamin hargrove
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
12:43
Jona
Dziękuję za Twoje nastawianie, bo to naprawdę osobiste.
Chcę zrobić coś... Czuję, że powinienem zadzwonić, albo spotkać się z Tobą na kawę, ale nie ma na to czasu. Stoję właśnie przed witryną w Tiffany & Co i zastanawiam się, który pierścionek kupić... Rozumiesz już co planuję?
Mówiła Ci może kiedyś o swoich preferencjach? Wiem, że jesteście bardzo blisko.
Jest jeszcze coś...


benjamin hargrove
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
12:43
Jona
Jesteś bardzo pomocny, nie wpadłbym na to. Dziękuję Ben.
Oby... Ja jestem zestresowany i też... Mógłbyś nie mówić o tym Walterowi? Powiem mu jak się uda, dobrze?
Chcę to zrobić w dzień waszego powrotu z Sydney. Dlatego chciałbym Ciebie prosić o to, czy mógłbyś mnie informować o tym gdzie jesteście i o której będziecie? Co do minuty.
I jeszcze Gacuś... Wiem, że o wiele proszę, ale czy mógłbym Ci go podrzucić? Czekać na Ciebie przed Twoim mieszkaniem z nim, gdy Mari pójdzie do naszego?


benjamin hargrove
ODPOWIEDZ