studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
***
przyjazna koala
-
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Jed
23:32
ej, dobra, to będzie zupełnie randomowa wiadomość, ale ogarnęłam sobie listę postanowień i muszę sobie ją gdzieś wkleić, żeby pamiętać
1. Nie wylądować na komisariacie.
2. Nie włamywać się do cudzych domów - nie pytaj, ok.
3. Pójść na 5 randek.
4. Przygarnąć kota, bo tylko on mnie będzie kochał. Albo psa... Chyba jednak lepiej psa.
5. Więcej czytać, bo czytanie wzbogaca.
6. Odrzucić mięso z diety.
7. Kupić wibrator jeśli te 5 randek będzie nieudanych.
8. Upomnieć się o podwyżkę w pracy.
9. Zapisać się na siłkę albo zacząć biegać.
10. Raz w tygodniu obowiązkowe winko z psiapsi <3


gemma macfarland
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Jed
23:40
Ok, zaraz zamówię. :frog:
Kolczyk w sutku nieee. To nie dla mnie. A po drugie to musi w pizdu boleć... Ale w nosie... :haha: W nosie już bardziej.
A Ty masz jakieś postanowienia noworoczne?.


gemma macfarland
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Jed
23:48
O boże. Jakie zmiany włosowe?


gemma macfarland
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
ODPOWIEDZ
cron