32 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Aborygenka wyrywająca się trochę oczekiwaniom rodziny i społeczności, z miłością jednak wciąż przelewająca kulturę swoich przodków na płótna. Rehabilitantka w miejscowym domu starości, zajmująca się również prywatnymi klientami. Dość świeżo upieczona narzeczona Dawseya, któremu nie przyznała się jeszcze, że właśnie straciła ich dziecko...
Wanda Moonah Lynwood
Aborygenka. Z Lorne Bay nigdy na dłużej nie wyjeżdżała właściwie. Studiowała w Cairns. Obecnie pracuje jako rehabilitantka w domu spokojnej starości, ale zdarza jej się też przyjmować prywatnych klientów. Od dwóch miesięcy narzeczona Dawseya (choć są ze sobą właściwie od trzech lat) i przyszła mama (to drugie już nie, ale jeszcze nikomu się nie przyznała, że poroniła). Maluje obrazy związane z kulturą Aborygenów. Ma psa Stitcha, którego uważa za swój totem, choć ten potrafi ją czasem przegonić po całym Lorne. Generalnie spoko z niej babka - i do pomocy w ogarnięciu czegoś i do spontanicznego wypadu - tylko niespecjalnie lubi mówić o swoich problemach.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
ejmi
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
</3 </3 </3
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Wanda Lynwood <2

Pamiętaj o naszej umowie... <33 Maryśka może wykituje nim Jona będzie miał tę pięćdziesiątkę D:
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
hej Wanda Lynwood :loveyou:
Nie wiem czy chcesz william henderson, Remi Blackwell, czy Rorey, ale co chcesz, to dostaniesz :hihi:
promienny latawiec
-
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Panda wyjechała z Australii, by robić karierę w Hollywood. Odnosiła sukcesy, występując w serialach i kasowych produkcjach u boku największych nazwisk w show biznesie. Pół roku temu urodziła córeczkę. Trzy miesiące temu trafiła na odwyk - uzależnienie od antydepresantów i leków przeciwbólowych. Wróciła tutaj tylko ze względu na to, że ojciec dziecka postanowił wywieźć małą ze Stanów.
Podrzucam tutaj Pandę, bo to siostra Dawseya, więc na pewno miały okazję się poznać! Poza tym są prawie w tym samym wieku, więc myślę, że mogłyby się nawet znać od dzieciaka <3
ambitny krab
missirons#6417
32 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Aborygenka wyrywająca się trochę oczekiwaniom rodziny i społeczności, z miłością jednak wciąż przelewająca kulturę swoich przodków na płótna. Rehabilitantka w miejscowym domu starości, zajmująca się również prywatnymi klientami. Dość świeżo upieczona narzeczona Dawseya, któremu nie przyznała się jeszcze, że właśnie straciła ich dziecko...
benjamin hargrove ;( </3

jonathan wainwright haha, ja nie zapominam! wciąż akutalna ^^ chociaż Wanda jednak trzyma kciuki za Marysię <3

heeeej <33 poczytałam karty i tak - dla Remi Blackwell miałabym propozycję, by to Wanda go rehabilitowała po tym wypadku pięć lat temu! wtedy mogła jeszcze pracować w szpitalu w Cairns np. i może Remi nie był zachwycony tym, że ma się nim zająć kobieta, że ma oglądać te jego bliznę i w ogóle, ale Lynwood podeszła do niego jednocześnie bardzo profesjonalnie i przyjaźnie i jednak złapali dobry kontakt <3
z rorey fitzgerald łączy je na pewno zamiłowanie do sztuki, więc mogły się spotkać kiedyś na jakiejś wystawie, wymienić kilka uwag... i tak od słowa do słowa wyszło, że obie też malują! kto wie, może kiedyś połączą siły i wystawią coś same? może jakieś połączenie zdjęć dzikiej przyrody Rorey i ich interpretacja w formie obrazów Wandy? :exited:

Pandora Carleton koniecznie muszą się znać! <33 mogły się przyjaźnić mocno za małych berbeci, ale potem w szkole ten kontakt jakoś powoli gasł, a już szczególnie pewnie ustał po wyjeździe Pandy do Stanów. w obecnej sytuacji (o ile ją zna) Wanda na pewno mocno Pandorę wspiera <3 tylko pewnie od czasu poronienia ma problem, by małą Charlotte wziąć chociaż na ręce :tear:
ambitny krab
ejmi
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Wanda Lynwood pisze: 13 lip 2021, 02:22


heeeej <33 poczytałam karty i tak - dla Remi Blackwell miałabym propozycję, by to Wanda go rehabilitowała po tym wypadku pięć lat temu! wtedy mogła jeszcze pracować w szpitalu w Cairns np. i może Remi nie był zachwycony tym, że ma się nim zająć kobieta, że ma oglądać te jego bliznę i w ogóle, ale Lynwood podeszła do niego jednocześnie bardzo profesjonalnie i przyjaźnie i jednak złapali dobry kontakt <3
z rorey fitzgerald łączy je na pewno zamiłowanie do sztuki, więc mogły się spotkać kiedyś na jakiejś wystawie, wymienić kilka uwag... i tak od słowa do słowa wyszło, że obie też malują! kto wie, może kiedyś połączą siły i wystawią coś same? może jakieś połączenie zdjęć dzikiej przyrody Rorey i ich interpretacja w formie obrazów Wandy? :exited:
Ooo, no w sumie idealnie, bo on pewnie do niej chodził i tuż po wypadku i potem już jak wrócił do pracy, żeby się upewnić że wszystko gra! Mógł nawet mieć po drodze na nią małego krasza, ale wstydził się zagadać, bo jednak dość szybko blizna zaczęła mu ciążyć i bardzo obniżać samoocenę </3 Ale teraz może na niego liczyć jak ma coś wokół domu do zrobienia, bo myślę że mógł się z nią potem starać zaprzyjaźnić :hihi:
A z Rorey jasne, pasuje mi jak najbardziej! To mogą na taki pomysł dopiero wpaść, no i potem sobie na fabule zorganizujemy wszystko <3
32 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Aborygenka wyrywająca się trochę oczekiwaniom rodziny i społeczności, z miłością jednak wciąż przelewająca kulturę swoich przodków na płótna. Rehabilitantka w miejscowym domu starości, zajmująca się również prywatnymi klientami. Dość świeżo upieczona narzeczona Dawseya, któremu nie przyznała się jeszcze, że właśnie straciła ich dziecko...
Remi Blackwell rorey fitzgerald no i cudownie, wszystko mi pasuje <33
ambitny krab
ejmi
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Wanda Lynwood pisze: 14 lip 2021, 00:22
Remi Blackwell rorey fitzgerald no i cudownie, wszystko mi pasuje <33
ekstra, złapię cię potem którymś na grę <3
promienny latawiec
-
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
pediatra po rozwodzie, od czterech lat z dziurą w sercu po śmierci córeczki
heja, wbijam jako ex żonka dawsey’a :lol: generalnie to gia w dalszym ciągu coś do niego czuje i na pewno będzie jej ciężko z myślą, że ten ruszył naprzód i spodziewa się kolejnego dziecka ze śliczną wandą </3 ALE to jednocześnie dojrzała babka z klasą, więc na pewno nie da tego po sobie poznać :lol: będzie próbowała pokazać, że życzy im jak najlepiej (co w gruncie rzeczy jest prawdą), a cierpieć wewnętrznie :roll: nie wiem jak to widzisz ze strony wandy, ale gia będzie względem niej na pewno zdystansowana, ale na pewno nie nastawiona jakoś super negatywnie
powitalny kokos
gia
32 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Aborygenka wyrywająca się trochę oczekiwaniom rodziny i społeczności, z miłością jednak wciąż przelewająca kulturę swoich przodków na płótna. Rehabilitantka w miejscowym domu starości, zajmująca się również prywatnymi klientami. Dość świeżo upieczona narzeczona Dawseya, któremu nie przyznała się jeszcze, że właśnie straciła ich dziecko...
gia lazcano przepraszam, że dopiero teraz, umknęła mi Twoja wiadomość <33
myślę, że nastawienie Wandy będzie dosyć podobne - dystans, ale bez otwarcie negatywnych wydźwięków. pewnie wkradnie się trochę zazdrości i myśli, że po powrocie Gii do miasteczka jej związek z Dawseyem jest tym mocniej zagrożony... właściwie, jeśli masz ochotę, bardzo chętnie rozegrałabym ich pierwsze spotkanie ;>
ambitny krab
ejmi
ODPOWIEDZ
cron