mechanik vel twój ulubiony dealer — winfield's craft
30 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
i have no idea what i'm doing out of bed and so sober
Tucker Hoskins
Urodził się i wychował w Lorne bay, ale kilka lat temu wyjechał do Melbourne na studia. Tam dużo bardziej od studiowania pochłaniała go dealerka, bo tak spłaca długi ojczyma. Bystry! Generalnie, dobry chłopak (ale ludzie kurwy!). Wrócił kilka tygodni temu. Chętnie przygarnę dawnych znajomych i przyjaciół <33
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
tj
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Tucker J. Hoskins to ja mogę podrzucić Gaię na dawną super przyjaciółkę <33 Może nawet wysyłał jej na początku jakieś pocztówki z wielkiego miasta, zanim to miasto pochłonęło go na dobre? :lol:
ambitny krab
nonsens#5543
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Przyszłam po odbiór swojego ziemniaka z poszukiwań Tucker J. Hoskins <3 :lol:
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
mechanik vel twój ulubiony dealer — winfield's craft
30 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
i have no idea what i'm doing out of bed and so sober
Gaia Hammond, a je chętnie przygarnę! <33 mogła się na niego wkurzać, gdy z dnia na dzień powiedział, że jednak jedzie i wszystkich zostawił, ale potem mogła stwierdzić, że w sumie dobrze? Pierwsza pocztówka na pewno była przepraszająca! :lol: A potem kontakt się urwał, Gaia mogła nawet nie wiedzieć jakie ma kłopoty, no!

Hope Pelletier, wszyscy kochają ziemniaki <3 Co powiesz na to, żeby ich znajomość zaczęła się w barze? #klasyk Tucker kilka tygodni temu wrócił do miasta i większość wolnego czasu siedzi w barze, bo jednak... ten powrót wcale go nie cieszy :lol: więc od drinka do drinka, od słowa do słowa? Tuck ma gdzieś różnicę wieku! One też może, skoro jest taką przystojną frytką :hihihi:
powitalny kokos
tj
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Tucker J. Hoskins mi bardzo pasuje! ^^ daj znać jak będziesz miał ochotę na grę <3 a na pw podeślij jakieś info, jak długo chciałbyś się znać <3
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Julia cztery lata temu była w Melbourne, może stamtąd się znają?

Tucker J. Hoskins
dziennikarka — Cairns Post
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarka w The Cairns Post pisząca nudne rubryki. Jeździ czerwonym skuterem, bawi się w detektywa amatora i dorabia w szpitalu, żeby wspomóc ukochaną rodzinę.
Hej, to ja pomogłam Grace Cię namierzyć, więc liczę na profity :lol: Może darmowe naprawianie Złomka? Calie ma stary skuter i na pewno naprawia go u Tuckera. Myślę, że tylko on wie jak się z nim obchodzić by ciągle jeździć, więc jest jej ulubionym mechanikiem. Oboje mogli się też kiedyś razem wychowywać. Może rodzice podrzucali ich do tej samej starej baby (niani), która przyjmowała różne dzieci w mieście (bo łatwiej było pilnować ich u siebie i to parę sztuk niż kręcić się po domach tych rodzin)? Trochę takie przedszkole, ale po oficjalnym przedszkolu, gdy rodzice wciąż nie mieli czasu aby się zająć bachorami. :lol: Coś jak schronisko hehe

Tucker J. Hoskins
mistyczny poszukiwacz
Lorde
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
straciłam dziecko, a wraz z nim swoje małżeństwo i nie wiem co mam teraz zrobić
Tucker J. Hoskins oddam Ci tutaj albo Charlie albo Devon Flanagan bo ona ma słabość do przystojnych i starszych <3
powitalny kokos
Charlotte
mechanik vel twój ulubiony dealer — winfield's craft
30 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
i have no idea what i'm doing out of bed and so sober
Julia Crane, tak by mogło być! Mógłby na przykład... trochę źle ją ocenić, gdy dealował - wyglądała mu może na kogoś, kto POTRZEBUJE, taki komplement :lol:

Calie Goldsworthy, miałam się do Ciebie zgłosić <33 Bo właśnie, ciekawie by byłó, gdyby on i Calie jednak dobrze się znali, wtedy gdy Grace się do niej odezwała i zaczęła o niego wypytywać Calie mogła mieć sporo do opowiedzenia, zwłaszcza jeśli znali się od małego o. U Tucka w domu raczej nikt nie przejmował się, gdzie trafiał po przedszkolu i raczej nie podrzucali go innym, żeby ich patola nie wyszła poza cztery ściany ich domu :lol: ale mogli wychowywać się w jednej okolicy!

Charlie Davies-Callister starszy i przystojny, tak? :lol: w dodatku, taki którego byś rodzicom nie przedstawiła! Więc może ją co najwyżej ściągać na złą drogę :roll:
powitalny kokos
tj
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Tucker J. Hoskins pisze: 12 lip 2021, 00:17
Julia Crane, tak by mogło być! Mógłby na przykład... trochę źle ją ocenić, gdy dealował - wyglądała mu może na kogoś, kto POTRZEBUJE, taki komplement :lol:
Zapewne i potrzebowała :hahaha:
Ale mogła się oburzyć, że co on sobie myśli i czy nie widział chudej dziewczyny!

Tucker J. Hoskins
mechanik vel twój ulubiony dealer — winfield's craft
30 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
i have no idea what i'm doing out of bed and so sober
Czyli dobrze strzeliłam! Powinna go zwyzywać z góry na dół! A potem zażądać zniżki :lol: teraz może być podobnie, chociaż może tym razem stwierdzą, że nawet się lubią? :roll:
powitalny kokos
tj
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Tucker J. Hoskins, cześć i czołem. Podejrzewam, że w przeszłości byłeś moim dilerem, ale Twoje rzekome skończenie z tą zabawą wcale nie oznacza, że kontakt nam się urwał, nie?
towarzyska meduza
.
ODPOWIEDZ