studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Raine Barlowe
Fanatyczka turbin wiatrowych, pakowania się w złe miejsca, w nieodpowiednim czasie, majsterkowania i uciekania przed krokodylami, która jeździ rozpadającym się pickupem jaguarem.
Sameen Galanis
Pomimo różnicy wieku, jedna z bliższych przyjaciółek, w której znajduje oparcie. Przekochana kobieta i, czego Raine nie wie, jej zaginiona siostra.

Primrose Henderson
Starsza siostra, z którą nawzajem starają się wspierać, pomimo trudniejszej sytuacji życiowej u obydwu.

Archer Brooks
przyjaciel od... wszystkiego. Mogą razem siedzieć na plaży, kraść pieski i składać meble, a Raine WCALE nie jest zazdrosna o jakieś ewentualne lafiryndy, które się obok niego kręcą!

Cole Demos
były, który "nie wiedział", że są parą i przez kilka miesięcy miał Raine jedynie na boku, a który ponownie pojawia się w jej życiu, chyba rozumiejąc swój błąd.

Carlie Faulkner
dziewczyna od ratowania się na polu minowym, późniejsza znajoma i kompanka w znajdowaniu różnych części ciała.

Duncan Winchester
młodszy brat Lorcana, który przypadkowo o poranku robi dobrą kawę i odgrzewa spaghetti.

Ryder Fitzgerald
kumpel jeszcze z młodzieńczych lat, który często zaprasza ją na imprezy i dzięki któremu poznała całą masę ludzi.

Adore Visage
kumpela, która ma tak podobną sytuację życiową, że aż strach! Raine stara się jej pomóc, czy to w znalezieniu kąta do nauki, czy w podniesieniu na duchu.

Dash Brooks
brat Archera, który nieustannie rzuca jakieś bezsensowne komentarze o tym, że mogliby być parą. Z Archerem, nie z Dashem, co za dużo Brooksów, to niezdrowo!

Hudson Duke
korepetycyjny uczeń, który dzięki lekcjom fizyki stał się też znajomym, mimo swojej ostatniej zmiany zachowania.

Laurent Buchinsky
uratowany od śmiertelnego porażenia prądem na kompletnym bezludziu mężczyzna.

Chandra Ginsberg
turystka, poznana w lokalnej lodziarni, z którą dość szybko złapały kontakt, nawet jeśli ta nie przepada za dziurami w jej ogrodzie.

Marlee Doherty
koleżanka, która zdaniem Raine zbyt mocno imprezuje, czemu dziewczyna usiłuje jakoś zaradzić.

Susan Sarandon
rekruterka z firmy, zajmującej się turbinami wiatrowymi, która przeprowadziła z nią rozmowę, proponując idiotyczne warunki pracy.

Nadir Al Khansa
ofiara ataku nietoperza w okolicznych ruinach, możliwy tarasowy lokator.

Nyx Tucker
sprawca wypadku samochodowego, przez którego ostatecznie zginął jej pickup.

Lorcan Winchester
przypadkowo poznany funkcjonariusz, którego interwencja zmieniła się w spotkanie, to w jeszcze kolejne, pozwalając rozwijać się ich relacji w bardziej romantyczny, niż służbowy sposób.

Laurelle Crane
czy coś może połączyć bardziej niż rozwalający się samochód? Pomagały sobie w naprawie tyle razy, że po prostu musiały się zaprzyjaźnić!

Gemma Macfarland
połączyły je notatki ze studiów i wspólna noc po imprezie, bo przecież wszystkiego trzeba w życiu spróbować!

Melis Huntington
xxx

Bowie Hillbury
xxx

Benji Brooks
xxx

Eden Goldwirth
xxx

Lenny O'Sullivan
koleżanka, której lubi zawracać głowę, kiedy ta pracuje w Hungry Hearts i wypytywać o wszystkie szczegóły karty, a także o to, czy myśli, że przyjmą ją do pracy.


Ollie mytes Eve Paxton Gilbert Hargreeves Harper Callaway Ephraim Burnett Blair Emerson Padma Stewart Casper Brooks Jake Hargreeves noah crawford Aliva Wheatley Padma Stewart
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
jest taka śliczna, czemu mam samych starych dziadów :<
Ale łap za to Gemmę na coś, co? <3

Raine Barlowe
przyjazna koala
-
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
Raine Barlowe
Ale cudowne gify <3 <3 <3
Czekam na grę z siską, żeby mogła pogadać do człowieka zamiast do zdjęcia <3
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Jak to taka młoda dupa to mogę Ci dać na coś tylko Raje albo Nine... bo one najmłodsze ;/ Raine Barlowe, ale mam nadzieję, że później poznasz Inej :)
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
gemma macfarland pisze: 07 lip 2021, 20:43
jest taka śliczna, czemu mam samych starych dziadów :<
Ale łap za to Gemmę na coś, co? <3

Raine Barlowe
mogą się kojarzyć przez Rydera i skoro Gemma chce zostać inzynierem, to połączyła je pasja do takich bardziej mechanicznych rzeczy? Raine grzebie czasem przy samochodzie i studiuje mechanikę, więc mogą sobie notatki z różnych przedmiotów podrzucać :crab:
Sameen Galanis pisze: 07 lip 2021, 22:50
Raine Barlowe
Ale cudowne gify <3 <3 <3
Czekam na grę z siską, żeby mogła pogadać do człowieka zamiast do zdjęcia <3

To ja czekam na moment, aż Raine sie dowie, że Sam to jej siostra - siostra, zeby mogła się do niej przytulić i ją poznac *.*
Zoya Henderson pisze: 07 lip 2021, 23:09
Jak to taka młoda dupa to mogę Ci dać na coś tylko Raje albo Nine... bo one najmłodsze ;/ Raine Barlowe, ale mam nadzieję, że później poznasz Inej :)
Z Rają chcę jakies luźne koleżanki, jak będzie podrywała Kasa na wiatraki to się mogą poszarpać za włosy :hihihi:
a z Niną to może coś z samochodami, jak Raine sierota próbowała odpalić swojego rzęcha i Nina się zatrzymała, ale się nie udało, więc podwiozła ją na jakąś imprezkę nieopodal, gdzie akurat jechała, a co popite, to wiadomo, zapomniane :lol:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Raine Barlowe pisze: 09 lip 2021, 21:39
gemma macfarland pisze: 07 lip 2021, 20:43
jest taka śliczna, czemu mam samych starych dziadów :<
Ale łap za to Gemmę na coś, co? <3
uuu dobra, biorę! Mogła ją też odrobinę podrywać, bo czemu nie :hihi: Albo nawet bardziej niż trochę :hihihi:
przyjazna koala
-
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
gemma macfarland pisze: 09 lip 2021, 21:42
Raine Barlowe pisze: 09 lip 2021, 21:39
gemma macfarland pisze: 07 lip 2021, 20:43
jest taka śliczna, czemu mam samych starych dziadów :<
Ale łap za to Gemmę na coś, co? <3
uuu dobra, biorę! Mogła ją też odrobinę podrywać, bo czemu nie :hihi: Albo nawet bardziej niż trochę :hihihi:
taaak, mogły mieć totalnie taki niewinny flirt, a może kiedyś na jakiejś wspólnej imprezie... ^^
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
Raine Barlowe pisze: 09 lip 2021, 21:39
Sameen Galanis pisze: 07 lip 2021, 22:50
Raine Barlowe
Ale cudowne gify <3 <3 <3
Czekam na grę z siską, żeby mogła pogadać do człowieka zamiast do zdjęcia <3

To ja czekam na moment, aż Raine sie dowie, że Sam to jej siostra - siostra, zeby mogła się do niej przytulić i ją poznac *.*
To będzie długi proces, ale wiem na bank, że Sam też będzie chciała poznać siskę, której nigdy nie znała i będzie chciała się przytulić do kogoś kto jest prawdziwą rodziną. <3
Jak będziesz miała ochotę grać to wiesz gdzie mnie znaleźć, nie?
Spoiler
na turbinie
Raine Barlowe
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Sameen Galanis pisze: 09 lip 2021, 23:23
Raine Barlowe pisze: 09 lip 2021, 21:39
Sameen Galanis pisze: 07 lip 2021, 22:50
Raine Barlowe
Ale cudowne gify <3 <3 <3
Czekam na grę z siską, żeby mogła pogadać do człowieka zamiast do zdjęcia <3

To ja czekam na moment, aż Raine sie dowie, że Sam to jej siostra - siostra, zeby mogła się do niej przytulić i ją poznac *.*
To będzie długi proces, ale wiem na bank, że Sam też będzie chciała poznać siskę, której nigdy nie znała i będzie chciała się przytulić do kogoś kto jest prawdziwą rodziną. <3
Jak będziesz miała ochotę grać to wiesz gdzie mnie znaleźć, nie?
Spoiler
na turbinie
Raine Barlowe
omg, taaak!
Raine ma teraz za sobą kilka stresujących sytuacji i może nawet przytulilaby się to takiej obcej
Spoiler
na turbinie
? :hihihi:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
Raine Barlowe pisze: 09 lip 2021, 23:27
Sameen Galanis pisze: 09 lip 2021, 23:23
Raine Barlowe pisze: 09 lip 2021, 21:39



To ja czekam na moment, aż Raine sie dowie, że Sam to jej siostra - siostra, zeby mogła się do niej przytulić i ją poznac *.*
To będzie długi proces, ale wiem na bank, że Sam też będzie chciała poznać siskę, której nigdy nie znała i będzie chciała się przytulić do kogoś kto jest prawdziwą rodziną. <3
Jak będziesz miała ochotę grać to wiesz gdzie mnie znaleźć, nie?
Spoiler
na turbinie
Raine Barlowe
omg, taaak!
Raine ma teraz za sobą kilka stresujących sytuacji i może nawet przytulilaby się to takiej obcej
Spoiler
na turbinie
? :hihihi:

Omg... zgadłaś :tear: czekam na grę :tear:
Raine Barlowe
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Raine Barlowe pisze: 09 lip 2021, 21:45
gemma macfarland pisze: 09 lip 2021, 21:42
Raine Barlowe pisze: 09 lip 2021, 21:39
uuu dobra, biorę! Mogła ją też odrobinę podrywać, bo czemu nie :hihi: Albo nawet bardziej niż trochę :hihihi:
taaak, mogły mieć totalnie taki niewinny flirt, a może kiedyś na jakiejś wspólnej imprezie... ^^
mówisz masz, na imprezie różne rzeczy się dzieją :hihi:
<33
przyjazna koala
-
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
gemma macfarland pisze: 10 lip 2021, 10:51
Raine Barlowe pisze: 09 lip 2021, 21:45
gemma macfarland pisze: 09 lip 2021, 21:42


uuu dobra, biorę! Mogła ją też odrobinę podrywać, bo czemu nie :hihi: Albo nawet bardziej niż trochę :hihihi:
taaak, mogły mieć totalnie taki niewinny flirt, a może kiedyś na jakiejś wspólnej imprezie... ^^
mówisz masz, na imprezie różne rzeczy się dzieją :hihi:
<33
to w takim razie musimy kiedyś powtórzyć impreze :lol:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
ODPOWIEDZ