lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
kto zagra?
poszukiwania gier
Chciałbyś zagrać coś konkretnego, ale nie masz z kim? A może po prostu poszukujesz nowego towarzysza do wspólnych wątków? Jeśli tak, wypełnij poniższy kod i daj znać innym, że jesteś gotowy na przyjęcie dodatkowych rozgrywek!

Zgłoszenia będą kasowane po 10 dniach.

CODE: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] txt
[b]Opis:[/b] txt
[b]Status:[/b] [b][color=#008000]aktualne[/color][/b] / [b][color=#BF0040]nieaktualne[/color][/b] 
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
agent specjalny na chorobowym — Australian Special Air Service Regiment
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Agent Specjalistycznej jednostki antyterrorystycznej, który bardzo poważnie ucierpiał w wypadku i nie pamięta totalnie nic. Nie wie nawet, że ma żonę i dwójkę dzieci. Spokojnie mieszka sobie u brata i przygarnął super szczeniaka.
Imię i nazwisko postaci: cała moja zgraja!
Opis: oddam moje dzieci to gry, jestem otwarta na każdą propozycje, dalsza rodzina, przyjaciele, byli partnerowie! Wszystko przyjmę z największą chęcią <3 zapraszam na pw lub doscorda <3
Status: aktualne
Profiler policyjny — Lorne Bay Police Station
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Bury all your secrets in my skin
Come away with innocence and leave me with my sins
The air around me still feels like a cage
And love is just a camouflage for what resembles rage again
Imię i nazwisko postaci: Brisa Zeimer
Opis: Czas rozruszać postać więc chętnie zaproponuję grę. Nie mam większych wymagań. Fajnie jakbyśmy ewentualne szczegóły relacji ustalili przed grą. Chętnie zacznę tylko daj znać <3 Wszystko inne możemy ustalić w wiadomościach prywatnych lub na dc.
Status: aktualne
powitalny kokos
Venethe
brak multikont
trochę pisze erotyki, trochę barmanuje — rudd's rub
31 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Napisała kilka słabych erotyków, a teraz wróciła z podkulonym ogonem do domu, bo jej (były) mąż okazał się wielkim frajerem.
Imię i nazwisko postaci: Laney Salberg
Opis: Szukam mężczyzny, który okazałby się jej rycerzem w lśniącej zbroi. Podczas późnego powrotu z baru Laney została zaczepiona przez grupkę chłopaków, która napędziła jej stracha, więc w akcie desperacji sama zaczepiła przypadkowego przechodnia, prosząc go o pomoc - a konkretnie, aby udawał, że ją zna i odprowadził ją do domu. Mam już to nawet zaczęte, więc można bliżej zapoznać się z kontekstem. Jeśli znajdą nić porozumienia, nic nie stoi na przeszkodzie temu, żebyśmy pociągnęli tę relację dalej!
Status: aktualne
Prywatny detektyw — znudzony śledzeniem niewiernych żon
36 yo — 201 cm
Awatar użytkownika
about
I don't stalk, I investigate
Imię i nazwisko postaci: Gilbert Zeimer
Opis: Chętnie sprzedam GIlberta na jakaś grę, może być totalnie jednowątkowa, możemy stworzyć z tego jakąś dłuższą relację - sky is the limit. On chyba nie ma w tym momencie najlepszego momentu w życiu, może jakiś dobry kumpel by mu się przydał, skoro całe życie spędził w Lorne Bay? Parę pomysłów mam, także coś się ustali!
Status: aktualne
Profesor z zakresu psychopatologii — University of Technology Sydney
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Imię i nazwisko postaci: Raphael Nelson
Opis: Nie mam wymagań co do rozgrywki. Jeżeli nie mamy relacji możemy wcześniej wspólnie coś wymyślić. Raphael spędza głównie czas w domu, rzadko wychodzi do ludzi więc to jest jedyny istotny fakt. Zapraszam na pw/dc.
Status: aktualne
powitalny kokos
Venethe
ODPOWIEDZ