organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
Jej matka zmarła podczas porodu, więc ojciec ją porzucił. Wychował ją ojczym, który popadł w alkoholizm i zaginął bez śladu. Głównie zajmowała się nią zakonnica z kościoła, w którym Viny została organistką. Ludzie z miasta się jej boją, ponieważ krążą plotki o tym, że jest przeklęta. Unika ludzi i nie ma przyjaciół. W kp na 3 stronie na samym dole mam nieco ciekawostek, dla tych, których przerośnie czytanie historii <3 Chętnie nam też coś wymyślę <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Hej zjawo z lasu <3
Remy wierzy w wiele głupot, ale nie w to, że Divina jest przeklęta. W każdym razie nawet jeśli była świadkiem wypadku to Soriente jest jej wdzięczny za pomoc i wsparcie, które wtedy mu okazała i nie myśli o niej jak o kimś kto sprowadził fatum śmierci na Margot. Chociaż podejrzewam, że Norwood pewnie przedstawia zupełnie inne podejście do tej sprawy. Divina Norwood
24 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Simulation, give me something good
God's creation, so misunderstood
Pray to the divinity, the keeper of the key
One day everyone will believe
Divina Norwood

Eskja nie za bardzo przejmuje się tym co ludzie gadają. Ciągnie ją do takich osób jak Divina więc może się zaprzyjaźniły? Wydaję mi się, że mogłyby nawiązać ciekawą relację <3
powitalny kokos
Eze
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
remy soriente no Divina na pewno wmawia sobie, że Remy jej nienawidzi i pewnie najchętniej cały czas by przed nim uciekała, albo go przepraszała, więc możemy zrobić tak, że ona zawsze, gdy jakimś cudem się zobaczyli (raczej rzadko, ale nieważne), uciekała przed nim, ale Remy kiedyś ją złapie i sobie to wyjaśnią <3

Hejka Eskja Gisladóttir, mam nawet na to pomysł, bo no Divina rzadko kiedy wchodzi w jakiekolwiek dyskusje z ludźmi, woli ich unikać, ale jest biedna, więc może... kupowałaby ser kozi, czy coś takiego, albo mleko od nowego partnera matki Eskji, no i ten mężczyzna musiał gdzieś pojechać, więc mógł poprosić Eskję, aby sprzedała te mleko, czy ser, żeby policzyła za to taniej, bo on tak robi, no i przyszłaby Divina, przeraziłaby się, że widzi kogoś obcego i chciała zwiać, no ale ostatecznie by została, poznała Eskję, potem sobie poszła i z racji tego, że Norwood jest osobliwa, Gisladottir mogła być zaintrygowana, zapytać o nią ojczyma, a ten by jej opowiedział, że no, ludzie trzymają się z daleka od Viny, mają ją za przeklętą i cóż, może Esjka znalazłaby jakieś powiązanie przez to, między sobą (gdy była gnębiona z powodu zmiany płci), a Diviną i poprosiła czy następnym razem też może sprzedawać to mleko, gdy przyjdzie Divina, zagada ją, zaskoczona Viny odpowie i pomału będą zyskiwały do siebie zaufanie i właśnie rozwinie się to w przyjaźń, bo Norwood na pewno zauważy, że Eskja ją rozumie - w końcu też nie miała łatwo. Będzie przy tym zaskoczona przemianą życiową Eskji (tylko jeśli zdecydujesz się ją o tym poinformować, jak nie, to nic się nie dzieje), bo no... Divina jest po prostu prostą dziewczyną, mocno ograniczoną przez to, jak została wychowana, głównie koło kościoła, ale nikogo nie potępia i jest ciekawa, tylko ktoś musi jej pomóc zrozumieć rzeczy, których jeszcze nie wie <3
Także tak, tak bym to widziała, ale jeśli coś Ci nie odpowiada, to oczywiście bez problemów mów, a będziemy myślały w innych kierunkach <33
24 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Simulation, give me something good
God's creation, so misunderstood
Pray to the divinity, the keeper of the key
One day everyone will believe
Divina Norwood
Bardzo bardzo mi się to podoba!
powitalny kokos
Eze
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Eskja Gisladóttir superka, jakbyś kiedyś chciała zagrać, to łap mnie na priv <3
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Jest taki rodzaj ludzi, do których należałoby strzelać, zanim powie się im dzień dobry. Choć z drugiej stromy nie są warci nawet kuli, która ich zabija.
Divina Norwood, czy dasz się zaprosić na randkę?
powitalny kokos
Christopher
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Christopher Hale pisze: 15 lip 2021, 00:02
Divina Norwood, czy dasz się zaprosić na randkę?
Och, nie spodziewałam się :oops: Divina chyba na żadnej randce jeszcze nie była, bo ludzie się jej raczej jej unikają, a nie składają takie miłe propozycje, ale Christopherowi tak dobrze z oczu patrzy *.*
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Jest taki rodzaj ludzi, do których należałoby strzelać, zanim powie się im dzień dobry. Choć z drugiej stromy nie są warci nawet kuli, która ich zabija.
Divina Norwood, to w takim razie otaczasz się ślepcami, ale czas to zmienić! <3 Myślę, że mogliśmy się poznać podczas, któryś z porannych spacerów. Może przez jakiś czas wpadali na siebie, a raczej dostrzegali swoją obecność i ignorowali siebie? Oczywiście Christopher był zaintrygowany nieznajomą (zupełnie nie umiał powiązać ją z tą dziewczyną, o której plotkowało miasto), ale chciał wychodził z założenia, że jeśli ktoś bywa tak wcześnie, to raczej nie ma ochoty na rozmowy. W końcu jednak postanowił spróbować nawiązać kontakt. Możemy od tego zacząć naszą relację?
powitalny kokos
Christopher
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Christopher Hale pisze: 15 lip 2021, 22:53
Divina Norwood, to w takim razie otaczasz się ślepcami, ale czas to zmienić! <3 Myślę, że mogliśmy się poznać podczas, któryś z porannych spacerów. Może przez jakiś czas wpadali na siebie, a raczej dostrzegali swoją obecność i ignorowali siebie? Oczywiście Christopher był zaintrygowany nieznajomą (zupełnie nie umiał powiązać ją z tą dziewczyną, o której plotkowało miasto), ale chciał wychodził z założenia, że jeśli ktoś bywa tak wcześnie, to raczej nie ma ochoty na rozmowy. W końcu jednak postanowił spróbować nawiązać kontakt. Możemy od tego zacząć naszą relację?
Bardzo mi się podoba taki początek relacji, bo lubię rozgrywać na Divinie właśnie od takich etapów <3 Więc myślę, że jak najbardziej. Ona się nauczyła ignorować otoczenie, bo wierzy, że tak dla wszystkich jest lepiej, ale to dobra dziewczyna, tylko po prostu martwi się, że swoją osobą przyniesie komuś nieszczęście. Ale jakby Chris próbował nawiązać kontakt, to pewnie sama byłaby ciekawa, dlaczego w ogóle to robi :hihihi:
47 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem grabarzem z dwuletnim stażem.
Na pewno się znamy. Pomilczymy kiedyś razem? To może być ciekawa gra..

Divina Norwood
powitalny kokos
Samir Ibn Sahim
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Samir Ibn Sahim pisze: 19 lip 2021, 09:50
Na pewno się znamy. Pomilczymy kiedyś razem? To może być ciekawa gra..

Divina Norwood
Jak Samir jest grabarzem, to pewnie spotykają się dość często, nawet nie tylko na samej stopie zawodowej, ale przez to, że Divina odwiedza regularnie grób matki na cmentarzu i chętnie tam przesiaduje, więc myślę, że jak najbardziej mogliby czasem sobie siedzieć w milczeniu, albo nawet zdobyć się na jakąś rozmowę. Ludzie o tak zbliżonych profesjach (około religijnych) powinni trzymać się razem, bo kto nas lepiej zrozumie? :hihihi:
ODPOWIEDZ