- — -
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
-
Jane Hemingway
Pani detektyw, wytyrana przez życie, ale wciąż miła. Żona burmistrza Lorne Bay, która w Nowym Jorku przez kilka lat studiowała medycynę, ale rzuciła ją na rzecz policji, wracając kilka miesięcy temu do Australii.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
-
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Hejka jane hemingway-winfield, przychodzę do Ciebie z Zoyą po jakąś pozytywną relację, bo dziewczyny mają ze sobą sporo wspólnego. Obie mają nawet bliźniaczki xd Poza tym Henderson straciła rodziców gdy miała 12 lat, więc może to nie koniecznie to samo co rozwód, ale dość traumatyczne przeżycie jednak xd Później wyjechała też na studia za granicę do UK. Tak pomyślałam, że jakbyś chciała to można byłoby zrobić, że dziewczyny, by się znały od małego, bo ich rodzice sie ze sobą kolegowali i jakoś tak naturalnie one też zaczęły się ze sobą przyjaźnić i jakoś przez lata ten kontakt utrzymywały, z mniejsza lub większą częstotliwością, ale jednak.
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Jak Jane się pięknie śmieje na tym gifie... do męża by się tak uśmiechnęła! :/ My wiemy, jak to między nami jest <3 Ale, ale... mogłabym dać Divinę jeszcze na coś, ona nie ufa policji za bardzo, ale może Jane byłaby takim wyjątkiem tutaj dla niej *.* W sensie, może ktoś jakiś czas temu nie wiem, włamał jej się do domu, czy coś zdewastował i Jane w przeciwieństwie do kolegów z komendy potraktowała to poważnie? ;3 Nie wiem też, czy Mari, albo Liskę tutaj na coś chcesz, ale wiadomo, że ja na pewno bardzo chętnie, jak nie teraz, to kiedyś i tak nam wyjdzie coś super! Chociaż Lisę musisz chyba znać! No może nie musisz, bo ona aż tak nosa nie wtyka w pracę brata, ale może tym razem jednak wtyknęła D:

jane hemingway-winfield
sumienny żółwik
Lilka
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
jane hemingway-winfield

Podobno Jane tak uwielbia Tonego, że aż synka nazwała jego imieniem :hihihi:. Rozumiem, że mamy tutaj wielki pozytyw i żadnych niekomfortowych sytuacji, gdy przypadkiem Antek wpadnie do kuzyna w odwiedziny, prawda? <3
Podrzucam także Nathaniela, bo z taką piękna Panią policjant pewnie z chęcią prowadziłby długie rozmowy. A tak serio to może pomyślimy nad jakaś ciekawa historyjką, bo może Jane nieco chroni plecy Hawthorna, a on w zamian pomaga jej w innych kwestiach! :hm:
No i Jona, wiadomo - to nie był zmywalny tatuaż :lol:
detektyw — komisariat w lorne bay
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarsza córka państwa Harding, miejscowa pani detektyw, posiadaczka nieokiełznanej burzy ciemnych loków i uroczych piegów. Uśmiechem maskuje swoją własną tragedię i okłamuje swojego partnera.
jane hemingway-winfield
to ja podbijam z larą, bo baby na komisariacie muszą trzymać się razem, o!
ambitny krab
nikt
ODPOWIEDZ