Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey Bree Clark
Weterynarz w Lorne Bay Wildlife Sanctuary, studiowała w Sydney. Mieszka z rodzicami na ich farmie, spontaniczna, zachwycona tym co pozornie nijakie, chętnie udziela w szkołach prelekcji na temat dzikich zwierząt.
Przygarnę chętnie każdego i wymyślę nam coś fajnego :llama:
Jebbediah Ashworth
I hope that you don't think I'm rude, but I wanna make out with you And I'm a little awkward, sure But I could touch my face to yours, oh

Laurent Buchinsky
II always feel like somebody's watching me And I have no privacy (ooh ooh)I always feel like somebody's watching me Tell me is it just a dream?

Jermaine Lyons
Life goin' nowhere. Somebody help me. Somebody help me, yeah. Life goin' nowhere. Somebody help me. Somebody help me yeah. Stayin' alive.

dawsey carleton
I play the songs, he cranks it up. Partners in crime We're kicking up dust just like Bonnie had her Clyde.

Nadir Al Khansa
dancing in the moonlight everybody's feeling warm and bright it's such a fine and natural sight Everybody's dancing in the moonlight.

Archer Brroks
You can count on me like 1 2 3 I'll be there And I know when I need it I can count on you like 4 3 2 You'll be there Cause that's what friends are supposed to do

Leonie Turner
She knows her mind all right, your Auntie Grizelda
She says she knows my kind, she might, maybe so
Oh, yeah, she's raised you right, your Auntie Grizelda
You only know the things she wants you to know

Rusty Overgaard
Talked to my friend just a while ago
He said something that got me low
He said, I'm gonna get you a date tonight
It'll be a blind date

Eve Paxton
You were the yin to my yang, were never separate
And I know you've been hurting, think you deserve it
How did it end up like this?
Everything will be fine if you just get through tonight

Kelln Jones
Can we go back, this is the moment Tonight is the night, we’ll fight till it’s over So we put our hands up like the ceiling can’t hold us Like the ceiling can’t hold us...

Benjamin Hargrove
And you feel as if someone was following you, but you know you are wrong. It's just the ghost of what you want to be and the ghost of the past that you live in

Peggy Sue Hitchhiker
Rumors follow everywhere you go
Like when you left and I was last to know
You're famous now, and there's no doubt
In all the places you hang out

Marianne Harding
My smile is like a breath of spring My voice is soft like summer rain And You cannot compete with me, Marianne.

zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
To ja tutaj nieśmiało zapukam, bo słyszałam, że Audrey umawiała się z Mari "to skomplikowane" :haha: Ja to bym chciała skomplikować jeszcze bardziej jeśli będzie Ci to pasować. Bo z tego co widziałam, ona też mieszka z rodziną na farmie. Z racji tego, że interesuje się zwierzętami może czasami odwiedzała Mari, która prowadzi takie miejsce, gdzie chore i młode zwierzęta dochodzą do siebie zanim wrócą na wolność. I szuka też często domów dla zagubionych kotów, psów, więc jako przyszła Pani weterynarz mogła tam złapać trochę praktyki. I zawsze była dla niej miła i serdeczna, jak to Mari, ale gdy zobaczyła ich przypadkowo razem na randce to cóż... Trafiła ją zazdrość, bo może i Jerr nie jest już jej życiowym partnerem, to jest ojcem jej dziecka i ważnym elementem jej życia (taka oficjalna wersja, bo wcale nie jest zazdrosna o niego) ^^
towarzyska meduza
kwiatek
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Audrey Bree Clark przychodzę z moim Marcellus Charlemagne. Co prawda troszkę młodszy, ale myślę, że mogłaby wyjść nam fajna relacja <3
przyjazna koala
naleśnik puchaty
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Miles Vanderberg Marcellus Charlemagne (nie wiem które konto oznaczyć, przepraszam :c)
Co z tego, że młodszy, ja bardzo chętnie go przyjmę! Marcelek i Audrey pochodzą z dwóch, zupełnie różnych światów i tak, czytając kartę uznałam, że fajnie byłoby poznać się na fabule i zobaczyć co nam wyjdzie! Mam nawet taki jeden pomysł: Może Marcellus zaszedł jakoś za skórę ojcu Audrey albo jakiemuś jego kumplowi? Może jakaś stłuczka z jego strony? Może panowie uznali, że dogadają się z chłopaczkiem i nigdzie niczego nie zgłoszą jeśli ten przyjdzie odpracować straty na farmie Clarków? Marcel mógłby do nich przyjechać celem odpracowania win (bo przecież lepsze to, niż przeboje z policją) i tak poznać Audrey, która chętnie pokaże mu farmę, zwierzątka, obroni przed kaczkami i uprzyjemni pracę swoim towarzystwem <3 Taki pierwszy pomysł, jak nie trafiłam wal śmiało, mam ich jeszcze kilka w zanadrzu ^^
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
student literatury pięknej — University of Sydney
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Brytyjski książę, siedemnasty w sukcesji do tronu, który wraz z matką uciekł do Lorne Bay, by nikt nie kazał mu się żenić na siłę. Przez rok studiował w Paryżu, jednak kiedy wybuchła afera, przeniósł się na studia do Sydney. Obecnie złapał summer vibe w Lorne z przyjaciółmi i Amy, którą uczy co to tak naprawdę "baiser françai"
Audrey Bree Clark pisze: 08 paź 2021, 23:53
Miles Vanderberg Marcellus Charlemagne (nie wiem które konto oznaczyć, przepraszam :c)
Co z tego, że młodszy, ja bardzo chętnie go przyjmę! Marcelek i Audrey pochodzą z dwóch, zupełnie różnych światów i tak, czytając kartę uznałam, że fajnie byłoby poznać się na fabule i zobaczyć co nam wyjdzie! Mam nawet taki jeden pomysł: Może Marcellus zaszedł jakoś za skórę ojcu Audrey albo jakiemuś jego kumplowi? Może jakaś stłuczka z jego strony? Może panowie uznali, że dogadają się z chłopaczkiem i nigdzie niczego nie zgłoszą jeśli ten przyjdzie odpracować straty na farmie Clarków? Marcel mógłby do nich przyjechać celem odpracowania win (bo przecież lepsze to, niż przeboje z policją) i tak poznać Audrey, która chętnie pokaże mu farmę, zwierzątka, obroni przed kaczkami i uprzyjemni pracę swoim towarzystwem <3 Taki pierwszy pomysł, jak nie trafiłam wal śmiało, mam ich jeszcze kilka w zanadrzu ^^
Brzmi cudownie, biorę w całości! <3 Marcel jej trochę pomarudzi, bo nie jest przystosowany do ciężkiej pracy, ale ostatecznie polubi przyjazdy na farmę! I będę uderzać o grę koniecznie, jak tylko mi się coś zwolni! <3
ambitny krab
naleśnik puchaty
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Marcellus Charlemagne pisze: 10 paź 2021, 14:05
Brzmi cudownie, biorę w całości! <3 Marcel jej trochę pomarudzi, bo nie jest przystosowany do ciężkiej pracy, ale ostatecznie polubi przyjazdy na farmę! I będę uderzać o grę koniecznie, jak tylko mi się coś zwolni! <3
Uderzaj, ja zawsze bardzo chętnie <3
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Halko, podrzuciłabym tutaj Jedda Corrente jako taką koleżankę po fachu trochę. I kogoś jeszcze mogę oddać z moich :P
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Hej!
Z Jedda Corrente dziewczyny z pewnością mogły kolegować się w szkole! Audrey była tym typem, który nie znosił dyskryminacji i pewnie nic nie robiła sobie ze słów innych dzieciaków, zwyczajnie próbując przekonać się, jaka jest sama Jedda. Widziałabym tu wspólne zabawy, okazyjne zaproszenia na farmę Clarków i wspólne odrabianie lekcji! Z czasem zapewne kontakt trochę im się rozmył do sporadycznego wymienienia kilku zdań - Audrey studiowała w Sydney, Jedda w Crains, każda na innej specjalizacji... Ale dziewczyny mogłyby na siebie przypadkiem wpaść w Sanktuarium (wyczytałam, że Jedda tam bywa, a tak się składa, że Audrey tam pracuje) ? Audrey na pewno nie przepuści okazji do zamienienia kilku słów, a skoro obie zajmują się weterynarią w różnych dziedzinach, można by zrobić tego jakąś fajną współpracę!
Zaś ezra brooks pewnie kojarzy Audrey - gdy Archer leżał w szpitalu odwiedzała go dość regularnie, w dodatku zaprzyjaźniła się z Dashem, pytanie tylko w którą stronę by poszło :hm:
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
W sumie... Jedda chyba nie ma takiej prawdziwej przyjaciółki, więc wzięłabym! W sensie przyjaciółki z lat szkolnych, bo wtedy faktycznie ich relacja mogła właśnie być mocną i szczerą przyjaźnią. Potem mogło im się trochę rozjechać ścieżki, bo przecież tak już w życiu bywa. Ale teraz mogłyby w zasadzie popracować nad odnowieniem tej przyjaźni, zwłaszcza, że Jed przydałaby się jakaś dobra dusza, która jej wysłucha. No i poza tym faktycznie ta praca ich na pewno trochę zbliża <3

Co do Ezry... skoro masz takie pozytywne relki z Archerem i Dashem, to podejrzewam, że z Ezrą mają przynajmniej jakieś neutralno-bardziej-pozytywne relacje. Skoro tak często bywała w szpitalu u Archera, to podejrzewam, że Ezra przyzwyczaił się do jej obecności w pobliżu. Wciąż myślę, że Audrey Bree Clark prawdopodobnie może mieć nieco cieplejsze relki z pozostałymi Brooksami, ale Ezra będzie prrzyjaźnie nastawiony. Kiedyś, w przyszłości, możemy sobie zagrać i zobaczymy jak tam dynamika między nimi <3
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
stażuje sobie — w The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę neurotyczna i roztrzepana dziennikarka śledcza wannabe, która niedawno rozpczęła staż w The Cairns Post. Po godzinach zajmuje się wolontariatem w Wildlife Sanctuary. Mieszka ze współlokatorami na farmie i udaje, że chata wcale im się nie rozwala!
Audrey Bree Clark widziałam w poszukiwaniach że szukałaś ludzi udzielających się w sanktuarium, Harper działa tam jako wolontariuszka więc jestem mega chętna na różnorakie wątki pracowe :koala: Aż że dziewczyny są w podobnym wieku, to myślę że i prywatnie mogą mieć super kontakt :jupi:
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Harper Callaway czytasz mi w myślach, miałam dziś zajrzeć do Twoich relek <3
Wydaje mi się, że dziewczyny mogłyby znać się lepiej bądź trochę gorzej w zasadzie już od dziecka - Audrey wychowała się na farmie i jest przesiąknięta ich klimatem (nie raz z resztą rozjeżdżała płoty sąsiadów traktorem ojca) pewnie miała okazję spotkać Harper, zwłaszcza jak są w podobnym wieku! Pytanie tylko czy polubiły się jako dzieciaki czy lubienie się przyszło później, z czasem?
A jeśli chodzi o wątki pracowe uderz do mnie na pw jak będziesz miała slota na wątek, ja zawsze chętnie <3
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
ODPOWIEDZ