żałobnik, kiedyś pianista — cmentarz
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
what about sleeping a little longer and forgetting all this nonsense?
phineas woodsworth
Syn marnotrawny muzycznych bóstw, bo o własnych rodzicach już żal wspominać - ojciec polityk już dawno postawił na nim krzyżyk. Urlop dziekański to tylko przykrywka jego problemów; nie tylko egzystencjalnych. Marzy mu się czasami koniec świata, choć nigdy mu nie po drodze - dlatego korzysta z życia na różne sposoby w rodzinnym miasteczku... jakby to miało uleczyć jego muzyczne serce, by znowuż zawędrował przed fortepian.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
phineas woodsworth :exited: może razem uda nam się przynieść temu światu wyczekiwany koniec? spotkajmy się przypadkowo na jakimś dachu i... zobaczmy, co dalej?
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
głęboko nabrałam powietrza w płuca i wsłuchiwałam się w znajomy rytm mojego serca: je-stem, je-stem, je-stem
możemy spotkać się na plaży późną porą, kiedy wszędzie wokół widać już tylko mewy, które wydziobują z piachu to, co pozostało po ludzkich piknikach oraz kilku zapijaczonych starców, śpiących na ławkach przy samej granicy piachu – kiedy fale uderzają o brzeg, łatwo snuć wizje o końcu świata (może nie trzeba się wysilać, może zaleje nas potop, jak Noego, spójrz jaki przypływ dzisiaj). Może poznali się jeszcze w czasach nastoletnich, wprawdzie ich życiowe doświadczenia nieco się różnią, ale czasami wsparcie znaleźć można i w swoim przeciwieństwie, zresztą oboje chcieliby chyba czasami wrócić do przeszłości jak napoleon do Francji, a nie jak syn marnotrawny. Harriet wyśmieje czasami jego nowobogactwo i stetryczenie, ten samochód terenowy, który stoi w garażu nieużywany, bo Phineas jeździ po mieście na zardzewiałym rowerze jak biedak z rodzaju jej podobnych – ale ostatecznie chyba się lubią, co? <3
phineas woodsworth
niesamowity odkrywca
vulpecula
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
I have not broken your heart—you have broken it; and in breaking it, you have broken mine
phineas woodsworth , z Eskelem bratem twym to wiemy, ale mogę dać jeszcze Brinleya <3
niesamowity odkrywca
-
student literatury pięknej — University of Sydney
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Brytyjski książę, siedemnasty w sukcesji do tronu, który wraz z matką uciekł do Lorne Bay, by nikt nie kazał mu się żenić na siłę. Przez rok studiował w Paryżu, jednak kiedy wybuchła afera, przeniósł się na studia do Sydney. Obecnie złapał summer vibe w Lorne z przyjaciółmi i Amy, którą uczy co to tak naprawdę "baiser françai"
phineas woodsworth przychodzę po coś pięknego <3
ambitny krab
naleśnik puchaty
żałobnik, kiedyś pianista — cmentarz
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
what about sleeping a little longer and forgetting all this nonsense?
jak już zostałam przywołana do tego zapomnianego tematu, to od razu przeproszę za brak odpisów tutaj </3

Marlee Doherty nie wiem, czy nadal jesteś zainteresowana, ale jak najbardziej jestem za taką relacją... albo przynjamniej jej początkiem! Najlepiej, żeby to spotkanie błagających wszechświat o apokalipsę jeszcze było z tych wielce pechowych - czy to właśnie za jednym z nich zatrzasnęły się drzwi (bądź jakaś klapa) na tym przeklętym dachu?


Marcellus Charlemagne słuchaj, ja mam nawet pewien pomysł <3 Wprawdzie dzieli ich trochę lat, ale zapewne mogli poznać się przez rodziny. Ukochany ojciec Phineasa jest politykiem, więc mogła istnieć szansa, że znał w jakimś stopniu tatę Marcellusa! Wtedy prawdopodobnie i chłopcy wpadli na siebie na przeróżnych spotkaniach bądź przyjęciach. Muszę tylko od razu zaznaczyć, że Phineas mógł wydawać się czasami dość cyniczny, więc sama oceń czy nie odstraszyłby tym młodszego blondyna. Jeśli nie, to mógł go nawet uczyć francuskich przekleństw, częstować papierosami na strojnych balach po wymknięciu na puste balkony i wielu innych nieodpowiednich rzeczy - cóż w końcu młody Woodsworth zawsze był tylko powierzchownie idealnym synem.
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
phineas woodsworth nadal jestem zainteresowana! i bardzo chętnie ten początek rozegram *.*
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
żałobnik, kiedyś pianista — cmentarz
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
what about sleeping a little longer and forgetting all this nonsense?
Marlee Doherty cudownie, to daj znać, jak będziesz miała jakieś wolne miejsce na grę i chęci <33
student literatury pięknej — University of Sydney
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Brytyjski książę, siedemnasty w sukcesji do tronu, który wraz z matką uciekł do Lorne Bay, by nikt nie kazał mu się żenić na siłę. Przez rok studiował w Paryżu, jednak kiedy wybuchła afera, przeniósł się na studia do Sydney. Obecnie złapał summer vibe w Lorne z przyjaciółmi i Amy, którą uczy co to tak naprawdę "baiser françai"
phineas woodsworth och tak, już to widzę! Skoro obracali się w mniej wiecej tym samym towarzystwie, to z pewnością spędzili razem trochę czasu. Właśnie z Phineasem mógłby zapalić pierwszą szlugę czy nauczyć się czegoś "potocznego" we francuskim, a później, gdy przestał go widywać na bankietach, kontakt by im się urwał. Tylko jeśli rzeczywiście spotykają się teraz w Lorne Bay, to myślę, że warto byłoby rozegrać ich pierwsze spotkanie po tak długim czasie. Charlemagne uciekł od królewskiej rodziny, jest poszukiwany na Wyspach, więc na pewno kazałby Woodsworthowi siedzieć cicho, bo byłaby to jedyna osoba z jego dawnego życia, która mogłaby go wydać przez przyjaciółmi i sąsiedztwem :hell:
ambitny krab
naleśnik puchaty
żałobnik, kiedyś pianista — cmentarz
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
what about sleeping a little longer and forgetting all this nonsense?
Marcellus Charlemagne jak najbardziej od początku! Phineas raczej nie ma zapędów do wyjawiania cudzych sekretów, choć w jego oczach to zapewne przezabawna sytuacja i możliwość droczenia się dla zabicia czasu w tej małej mieścinie :devil: jeśli oczywiście uda mu się od razu połączyć wszystkie kropki i skojarzyć go z tamtym chłopcem z eleganckich bankietów!
student literatury pięknej — University of Sydney
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Brytyjski książę, siedemnasty w sukcesji do tronu, który wraz z matką uciekł do Lorne Bay, by nikt nie kazał mu się żenić na siłę. Przez rok studiował w Paryżu, jednak kiedy wybuchła afera, przeniósł się na studia do Sydney. Obecnie złapał summer vibe w Lorne z przyjaciółmi i Amy, którą uczy co to tak naprawdę "baiser françai"
phineas woodsworth w takim razie, niebawem odezwę się o grę! <3
ambitny krab
naleśnik puchaty
barman co dużo wódy leje — rudd's pub
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
mój organizm nie działa na tlen, tylko na thc, został mi ostatni rok medycyny przed stażem (tylko zajebałem semestr), przypał to moje drugie imię, ale jest fajnie, nie?
phineas woodsworth oni się powinini z Shawnem kumplować *.* może Macnee zorganizował mu kiedyś niezpomniany melanż, albo wyciągnał go z jakiejś przypałowej sytuacji która wcześniej spowodował?
powitalny kokos
bejbi#2175
ODPOWIEDZ