greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
rorey fitzgerald
Rorey pochodzi z miasteczka i to jej rodzina zajmuje się Moonligh Bar. Poza tym projektuje zieleń na planach filmowych i na zamówienie, także w prywatnych ogrodach. Aż do końca liceum siedziała w miasteczku, potem wybyła na studia i wróciła dopiero kilka lat temu. Bywała w rodzinnych stronach od czasu do czasu, więc mamy dość spore pole do popisu skąd mogą się znać. I szukam dla niej wszystkiego, przyjaźni, pozytywów, negatywów, ale też jakieś friendzone. Rorey sporo przeszła, więc przyda jej się coś pozytywnego w życiu <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

promienny latawiec
-
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
hejka rorey fitzgerald, podrzucam sąsiadkę :welcome:
Ebenhartowie
Magda
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Neva Ebenhart pisze: 06 lip 2021, 23:11
hejka rorey fitzgerald, podrzucam sąsiadkę :welcome:
o siemka Neva Ebenhart a właśnie się wybierałam do Ciebie! <33 Jak chcesz, to mogą wspólnie wypić czasem wino, pożyczać sobie regularnie cukier i dzielić się nadmiarem upieczonych ciastek, zwłaszcza z urwisem Nevy. I w razie czego zawsze może go przypilnować, o ile nie zamorduje jej roślinek :lol:
promienny latawiec
-
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
rorey fitzgerald pisze: 06 lip 2021, 23:21
o siemka Neva Ebenhart a właśnie się wybierałam do Ciebie! <33 Jak chcesz, to mogą wspólnie wypić czasem wino, pożyczać sobie regularnie cukier i dzielić się nadmiarem upieczonych ciastek, zwłaszcza z urwisem Nevy. I w razie czego zawsze może go przypilnować, o ile nie zamorduje jej roślinek :lol:
to może niech na wszelki wypadek pilnuje go u Nevy? jeśli wdał się w ojca, to nie mogę ręczyć za to, że roślinki przeżyją :lol: i super, cała reszta mi pasuje, jak będziesz chciała grać to krzycz <33
Ebenhartowie
Magda
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
jak mówiłam, mogą się znać dzięki Gwen, bo ona pewnie często zapraszała Bena do ich domu :hihi: no i Ben jest bardzo pozytywny, więc sie może jej przydać :lol:

rorey fitzgerald
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Siostra :exited: Mi to akurat możesz polać :beer: rorey fitzgerald
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Neva Ebenhart pisze: 06 lip 2021, 23:27
rorey fitzgerald pisze: 06 lip 2021, 23:21
o siemka Neva Ebenhart a właśnie się wybierałam do Ciebie! <33 Jak chcesz, to mogą wspólnie wypić czasem wino, pożyczać sobie regularnie cukier i dzielić się nadmiarem upieczonych ciastek, zwłaszcza z urwisem Nevy. I w razie czego zawsze może go przypilnować, o ile nie zamorduje jej roślinek :lol:
to może niech na wszelki wypadek pilnuje go u Nevy? jeśli wdał się w ojca, to nie mogę ręczyć za to, że roślinki przeżyją :lol: i super, cała reszta mi pasuje, jak będziesz chciała grać to krzycz <33
Okej, to brzmi jak dobry plan! :lol: :lol: Bo jej kwiatki to tam pół biedy, nawet jak coś urwie, to ma ich tak dużo, że urwanego schowa za innymi, ale jak to do pracy to jednak trochę przypał. I jasne, będę atakować <33
benjamin hargrove pisze: 07 lip 2021, 10:41
jak mówiłam, mogą się znać dzięki Gwen, bo ona pewnie często zapraszała Bena do ich domu :hihi: no i Ben jest bardzo pozytywny, więc sie może jej przydać :lol:

rorey fitzgerald
o to jak zapraszała, to Ben miał okazję zjeść bardzo dużo pysznych rzeczy, które Rorey przygotowywała! I powiem ci, że mogli się nawet zaprzyjaźnić nad miłością do jedzenia, bo Rorka potrzebuje pozytywnych ludzi wokół siebie, mógł jej też pomóc i doradzać kiedy zakładała swoją działalność jako projektantka, bo trzeba się rozliczać z podatków... :lol: I teraz, jak jest tutaj na stałe to może go często odwiedzać i oglądać z nim inne firmy, niż Park Jurajski :lol: A już na pewno nie te nowe części, które są trochę straszne... Nie wiem też jaką rękę ma Ben do kwiatków, ale Ro może mu trochę zazielenić chatę i to za darmoszkę! 8)
I jak będziesz chciała nimi grać, to też wołaj <33
Gwen Fitzgerald pisze: 07 lip 2021, 18:23
Siostra :exited: Mi to akurat możesz polać :beer: rorey fitzgerald
o też ci już spam zrobiłam :lol: Tak, z siostrą miłość i Rorey leje tak, żeby nawet odrobina się nie ulała i nie zmarnowała <3
promienny latawiec
-
właściciel / barman — moonlight bar
40 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
o, to może w sumie rorey fitzgerald nauczyła go gotować? bo zakładałam, że potrafi, ale nie wiedziałam w sumie skąd, bo matka jego miała na to wylane :/ a reszta mi pasuje i faktycznie jak zwolni się mi na nim miejsce, to będę wołać :hihi:
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
leon fitzgerald pisze: 11 lip 2021, 12:48
o, to może w sumie rorey fitzgerald nauczyła go gotować? bo zakładałam, że potrafi, ale nie wiedziałam w sumie skąd, bo matka jego miała na to wylane :/ a reszta mi pasuje i faktycznie jak zwolni się mi na nim miejsce, to będę wołać :hihi:
no to do usług, była wyrozumiałą nauczycielką na pewno <3
I tak, też muszę zakończyć, bo trochę mnie poniosło z ilością gier :lol: więc będziemy w kontakcie <33
promienny latawiec
-
ODPOWIEDZ