adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen Fitzgerald
Wdowa. Dwa lata temu straciła męża. Kiedyś była niezłym prawnikiem, ale od czasu wypadku nie pracuje w zawodzie, razem z rodzeństwem prowadzi Moonight Bar.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
miłoooooooooooooość! tylko weź się już ogarnij, bo kancelaria czeka :/

Gwen Fitzgerald
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Oki, no to mamy rorey fitzgerald i miłość rodzinną, gemma macfarland i miłość szwagierko-bratowa? :hm: Jest trochę smarkiem, więc nie wiem jak się na nią Gwen zapatrywała, ale w mieście była cały czas, więc na pewno się poznały :hm: I nie wiem czy kogoś jeszcze byś chciała, do wyboru do koloru :hm: :crab:
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
benjamin hargrove a mogę jutro? :/

Remi Blackwell dobra, nie zauważyłam wpisu :lol: z dziewczynami wiemy, uzupełnię tylko, że Gwen była z Czarlim od zawsze, więc Gemma zdecydowanie była dla niej jak kolejna młodsza siostra ^^ To Remiego wezmę, bo ma podobne kompleksy do Gwen, bez swetra to tylko pod prysznic :shark:
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Hejka Gwen Fitzgerald <3

Pamiętasz mnie jeszcze ^^
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Jak przez mgłę :frog: Ale tak, wiemy ^^ remy soriente
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Gwen Fitzgerald pisze: 09 lip 2021, 23:49
Jak przez mgłę :frog: Ale tak, wiemy ^^ remy soriente
:ghost:
36 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
"36 letni adwokat samego diabła" a prócz tego prawie przykładny mąż i obywatel.
Cześć Gwen Fitzgerald !
Mieszkamy przez przysłowiowy płot. Z tej okazji ja i żonka zapraszamy na wieczorek zapoznawczy. Wpadniesz? Jeśli mieszkasz z kimś jeszcze to śmiało, przyganiamy wszystkich !
ambitny krab
Oscar
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
remigius soriente no to kiedyś sobie zagramy, hihi :shark:

Oscar Callister a my w sumie nie musimy się zapoznawać, bo jeszcze dwa lata temu Gwen pracowała w kancelarii z Oscarem 8) Potem miała wypadek i odeszła, ale i tak nasza dwójka musi się znać 8) Co prawda Gwen mieszka teraz w innej dzielnicy, a tu jest jej tylko rodzinny dom, ale sąsiad to zawsze sąsiad :jupi:
36 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
"36 letni adwokat samego diabła" a prócz tego prawie przykładny mąż i obywatel.
Gwen Fitzgerald koniecznie musimy wpaść na siebie gdzieś na mieście !
ambitny krab
Oscar
lorne bay — lorne bay
28 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Archeolog. Miała być żeńską wersją Howarda Cartera. Smutna mężatka, która wybrała mężczyznę ponad rodzinę oraz zdrowy rozsądek
W podziękowaniu za uroczy wierszyk o Esme wpadam z propozycjami relacji dla dwóch twoich postaci <3

Będę czekać, aż Gwen Fitzgerald popchnie do przodu plan założenia własnej kancelarii. Nie znalazłam informacji, którą gałęzią prawa się zajmowała, nie mniej Esme i tak może powierzyć jej sprawę swojego rozwodu. O ile pamięć mnie nie myli, Gwen miała ustalone relacje ze starszym bratem Esme (Ignacio, który trafił do krainy nieaktywnych), więc możemy założyć, że Fitzgerald została przez niego zarekomendowana? W mojej fabule chłopaczyna ciągle istnieje :lol:

Odnośnie Andrew to w czasach parania się przez niego dziennikarstwem mógł przeprowadzić wywiad z rodziną Carnegie o ich pracy i wkładzie w rozwój kulturalny w Australii. Kiedyś obracali się w środowisku filmowym (filmy fabularno-naukowe), co mogło być dodatkowym pretekstem do tej rozmowy. Świta mi w głowie kilka pomysłów na to rozwinięcie tej relacji w kontekście zawodowym, do czego przydadzą się kontakty Andrew. Są to propozycje na później, bo potrzebowałabym, żeby Esme wróciła do praktykowania archeologii. Może uda im się zrealizować razem jakiś projekt (nawet z Andrew jako pośrednikiem).
ambitny krab
Esme
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Ojej, tego się nie spodziewałam i jest mi mega mega miło <3

Co prawda specem od rozwodów jest Ben, przyszły wspólnik Gwen, ale faktycznie, gdyby była z polecenia, to siostrze sąsiada by nie odmówiła ^^ Teraz sąsiedztwo nieco się zmieniło, ale tak, będę uznawać, że Ignacio mieszka gdzieś blisko. A dopóki Gwen nie ma jeszcze własnej kancelarii, to i tak żadnej pomocy prawnej nie odmówi i dobrą radą wspomoże po znajomości :hihi:

O, a z Andrew totalnie mi to pasuje. On teraz i tak będzie raczej poza Hollywood i wielkimi gwiazdami, więc chętnie zajmie się czymś na nieco bardziej lokalnym rynku <3 Realizujmy :evil:

Esme Carnegie
ODPOWIEDZ