studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
gemma macfarland
oto gemma! szkoli się na uczelni, żeby zostać inżynierem, pracuje dorywczo w biurze, w dziale HR, ale w życiu uczuciowym jest o wiele mniej ogarnięta. Szukam dla niej osób do różnych przygód, szaleństw, romansów, eksów i sąsiedzkich znajomości. Zapraszam, coś na pewno wymyślimy <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

przyjazna koala
-
lorne bay — lorne bay
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.
KOGO TO MOJE OCZY WIDZĄ?!?!?!?!??!
Czy to nie jedna z moich najlepszych psiapsi?! <3
gemma macfarland
sumienny żółwik
alemalpa#7279
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Kasper Guillebeaux pisze: 06 lip 2021, 18:41
KOGO TO MOJE OCZY WIDZĄ?!?!?!?!??!
Czy to nie jedna z moich najlepszych psiapsi?! <3
gemma macfarland
Kasper Guillebeaux
O JACIE, JA NIE WIEM :narwal:
No to miłość wielka musi być, nie może być inaczej!! :hugger: :guitar:
przyjazna koala
-
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
gemma macfarland :grave: Nadal pałętam się przy waszej rodzinie, więc jesteśmy na siebie skazane :evil: :lol:
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Gwen Fitzgerald pisze: 07 lip 2021, 18:58
gemma macfarland :grave: Nadal pałętam się przy waszej rodzinie, więc jesteśmy na siebie skazane :evil: :lol:
A Gemma dba o to żeby Gwen zawsze wiedziała, że może na nią liczyć! Możesz też dostać chomika na pocieszenie, jak chcesz :lol:
przyjazna koala
-
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Nie, lepiej nie, nie chcemy kolejnego pogrzebu w tej rodzinie :lol:
20 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Hera, koka, hasz, LSD.. ta zabawa po nocach się śni.
LSD, hera, koka i hasz.. podziel się z Oliverem czym masz!
No DZIEŃ DOBRY gemma macfarland ^^ Co mi dasz fajnego?
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Gwen Fitzgerald pisze: 07 lip 2021, 19:51
Nie, lepiej nie, nie chcemy kolejnego pogrzebu w tej rodzinie :lol:
z powodu tego pogrzebu Gemma byłaby tylko odrobinę smutna..... :lol: :lol:
Okej, to ustalone, wołaj jak będziesz chciała sobie coś kimś grać <3


Oliver Marshall pisze: 07 lip 2021, 21:26
No DZIEŃ DOBRY gemma macfarland ^^ Co mi dasz fajnego?
XDDD siemka Oliver Marshall, no na pewno nic rodzinnego!! :lol:
I w sumie jest od niej dwa lata młodszy, to mogą się znać trochę ze szkoły, a trochę po prostu z różnych imprez u wspólnych znajomych. Gemma jest trochę jego przeciwieństwem, więc nie wiem czy by tutaj nie był mały negatyw, albo takie frenemies , więc daj znać jak się zapatrujesz na relację :hm:
przyjazna koala
-
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
gemma macfarland w sumie z obiema będę chciała zagrać, więc wybierz i zacznij plis, bo ja nie mam kiedy :lol:
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Gwen Fitzgerald pisze: 07 lip 2021, 23:41
gemma macfarland w sumie z obiema będę chciała zagrać, więc wybierz i zacznij plis, bo ja nie mam kiedy :lol:
Tak zrobię! :exited:
przyjazna koala
-
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
Gemma jest prześliczna, czy Carlie może sobie do niej wzdychać czysto platonicznie? albo trochę mniej platonicznie, jak już jej facet okaże się palantem? :hihihi:

gemma macfarland
Pysiule
Magda
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Carlie Faulkner pisze: 15 lip 2021, 11:40
Gemma jest prześliczna, czy Carlie może sobie do niej wzdychać czysto platonicznie? albo trochę mniej platonicznie, jak już jej facet okaże się palantem? :hihihi:

gemma macfarland
Tak, myślę że Carlie ma duże szanse pocieszyć Gemmę po jakimś złamanym sercu :hihi: Więc mogą się już znać, może już trochę wzdychać, a jak Gemma będzie pijana i smutna, to pomogę ci ją znaleźć <33
przyjazna koala
-
ODPOWIEDZ