19 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
lecz jak orfeusz poznałem życie po stronie śmierci, błękitnieją mi twoje na zawsze zamknięte oczy
elijah johnston
złote (albo i nie) dziecko starej johnstonówny, zawodowy nieużytek i ten dzieciak, który skończenie szkoły utożsamił sobie z wiecznym zbijaniem bąków. nie zdziw się, jeśli spróbuje naciągnąć cię na postawienie mu drinka w lokalnej spelunie - to jego ulubione hobby.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
żuczek
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
no cześć, w co się bawimy?
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
przychodzę do ciebie elijah johnston!
widzę, że elijah spotkała wielka tragedia związana z wodą, stracił bliską mu osobę i wciąż jeszcze mimo uplywu czasu nie może się z tym pogodzić. sunny niedawno przeżyła atak rekina podczas którego prawie zginęła i to doświadczenie na pograniczu śmierci również odcisnęło w niej ogromne piętno.
dzieli nas kilka lat różnicy, ale pewnie mogłeś kojarzyć mnie ze szkolnych korytarzy, roztrzepana, głośna, w składzie cheerleaderek liceum i z nieobecnym uśmiechem na ustach, który nigdy jednak nie sięgał pełnych rozmiarów. widzę między nimi znaczne różnice w charakterach i w podejściu do życia, ale chyba koniec końców oboje są trochę pogubieni, więc czemu nie pogubić się kiedyś gdzieś wspólnie?
ambitny krab
sunny
19 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
lecz jak orfeusz poznałem życie po stronie śmierci, błękitnieją mi twoje na zawsze zamknięte oczy
chyba raczej w co się nie bawimy, Julia Crane? :roll:

cześć, Sunny Harding! myślę że w ogóle trzeba tutaj zacząć od początku - po kilku dniach namysłu doszłam do wniosku, że sunny z elijahem kojarzyć się (albo i nawet znać, to właściwie zależy) muszą już od dość dawna, skoro w obu przypadkach ich przeszłość była silnie związana z wodą. elijah co prawda nigdy nie interesował się sportami wodnymi aż tak mocno i nie miał ambicji z nimi związanych, ale myślę, że zwłaszcza za dzieciaka mimo wszystko miał z tym światem sporo styczności, głównie dlatego, że przez znaczną część życia to właśnie plaża i ocean były mu placem zabaw. domyślam się, że różnica wieku mogłaby być dość poważną przeszkodą dla większych zażyłości, ale wydaje mi się, że u samych podstaw ich obecnej relacji może leżeć właśnie fakt, że chcąc nie chcąc wychowywali się plus minus w obrębie jednego, dość konkretnego środowiska - pewnie niejednokrotnie przyszło im spędzać czas we własnym towarzystwie, pewnie właśnie głównie w tych wczesnych latach, bo dzieciom przecież wszystko jedno, z kim się trzymają, ważne że z kimś :lol: no i tak sobie myślę, że pewnie im się ta znajomość rozpłynęła z biegiem lat, bo rzeczywiście rozminęli się w każdym możliwym sensie, ale mogli zwyczajowo choćby kiwać sobie głową na szkolnych korytarzach albo wymieniać kilka niezobowiązujących słów, kiedy spotykali się na plaży. nie wiem na ile głośno było o wypadku sunny (chociaż wnioskuję z karty, że jest to w sumie wiedza powszechna, popraw mnie proszę jeśli się mylę!), ale wydaje mi się też że taką pierwszą, trochę bezwarunkową reakcją elijaha na wieść o nim musiała być nieśmiała próba wyciągnięcia do sunny ręki, skoro tak dobrze rozumiał jak to właściwie jest otrzeć się o śmierć w miejscu, które ma się za najważniejsze i najbliższe sercu. trochę się rozpisałam, wybacz, ok, ale zmierzam do tego, że myślę, że mimo tych różnic w charakterze, podejściu do życia i we wszystkim właściwie, może wisieć między nimi sporo wzajemnego zrozumienia, które może być jakimś fajnym zalążkiem dla stopniowo rozwijającej się na fabule chyba-pozytywnej relki, opartej o to właśnie, że mają wspólny background i te swoje przykre doświadczenia na koncie, o! <33
ambitny krab
żuczek
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
daj nam czas

elijah johnston
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
głęboko nabrałam powietrza w płuca i wsłuchiwałam się w znajomy rytm mojego serca: je-stem, je-stem, je-stem
zwabiła mnie karta piękna i słabość do braku wielkich liter, dla Elijaha Harriet to już pewnie stare babsko, dwadzieścia osiem lat w oczach dziewiętnastolatka równie dobrze mogłoby oznaczać pięćdziesiąt siedem lat (a te pierwsze siwiejące włosy, srebrne wstążki pieczołowicie wyrywane przed lustrem to potwierdzają, nie ma co zaprzeczać), ale myślę, że możemy się poznać nawet w spsiałej, zapijaczonej spelunie, ludzie siebie warci, chociaż z Johnstona może jeszcze coś wyrośnie (nadzieja umiera ostatnia), może nawet Harriet postawiła mu tego drinka, westchnęła ciężko, nie będzie przecież siedział o suchym pysku chłopaczyna, może za którymś razem (bo jednorazowe spotkania to mit i bzdura), przespała go na skrzypiących deskach swojej zakurzonej podłodze, bo jej mieszkanie było bliżej, może czasami spojrzy na niego z troską prawie siostrzaną, do której by się nie przyznała nigdy, ale mimo to trzyma go za rękę, gdy późnym wieczorem spacerują boso brzegiem plaży – na wielkie dramaty też na pewno przyjdzie pora, bo do ludzi, którzy rozczarowali już cały świat kłopoty wracają jak bumerang. To co, dasz się skusić na tego drinka ze starszą panią? :ghost:
elijah johnston
niesamowity odkrywca
vulpecula
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
elijah johnston nie chcę się już wiele więcej niż ty rozpisywać, bo ujęte wszystko naprawdę pięknie, ale zgadzam się, że może w rozwoju tej relacji wyjść w rozwoju tej relacji coś naprawdę fajnego. wiele jest między nimi nieoczywistych podobieństw, które, chociaż właśnie w przypadku motywu wody teoretycznie nie pozostawiają pola do różnic, to przez wzgląd na ich różne cele, charaktery stają się całkowicie przeciwstawne. im obu woda zabrała wiele i chociaż sami z siebie pewnie nie szliby naturalnie w swoją stronę, to ten wspólny łącznik może w udany sposób przeciąć ich drogi. także, jeśli tylko znajdziesz czas na jakiś wątek, pisz śmiało i jestem jak najbardziej chętna! ( i przepraszam za zwłokę w odpowiedzi <3)
ambitny krab
sunny
ODPOWIEDZ
cron