Synergolog || Wykładowca — James Cook University
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spojrzał ostatni raz na zdjęcie opatrzone słowami "To Twoja córka", po czym wsunął je między stronnice czytanej przez siebie książki. Długi lot niebawem miał dobiec końca, zabierając Otto do domu, gdzie mógł rozpocząć życie na nowo.
Octavian Otto Beveridge
Specjalista z zakresu synergologi, profesor antropologi i wykładowca na Uniwersytecie Jamesa Cooka. Młodość i dzieciństwo spędził w Lorne Bay, ale ostatnie dziesięć lat mieszkał w Europie, gdzie ożenił się, a potem rozwiódł. Niedawno dowiedział się o tym, że posiada córkę i między innymi z tego powodu na początku stycznia powrócił do Australii. Przyjmę wszelkie relacje; zarówno sprzed wielu lat jak i zupełnie świeże. Otto jest człowiekiem o bardzo spokojnym i łagodnym usposobieniu, któremu dobrze z oczu patrzy. Tylko sęk w tym, że swoim spojrzeniem prześwietla ludzi jak rentgen, czytając z nich jak z otwartej księgi.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Witam Octavian Beveridge :welcome:
Otto wygląda, jak ktoś, kto chodzi do kościoła, więc ja tu widzę znajomość z Diviną :| Z Mari się poznają przez Jonę, z Lisą pewnie też, więc no... ewidentnie powinien znać Divinę z kościoła :|
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
cześć! podrzucam lennarta, który jest najbardziej zbliżony wiekiem do el profesora. możemy pójść w jakąś znajomość z lat młodzieńczych bądź coś świeżego. publikacje i książki? cholera, myślę, że się dogadają, zwłaszcza, że lenny marzy o tym by wypuścić własną książkę :oops:
Synergolog || Wykładowca — James Cook University
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spojrzał ostatni raz na zdjęcie opatrzone słowami "To Twoja córka", po czym wsunął je między stronnice czytanej przez siebie książki. Długi lot niebawem miał dobiec końca, zabierając Otto do domu, gdzie mógł rozpocząć życie na nowo.
lennart halsworth pisze: 29 mar 2023, 09:39
cześć! podrzucam lennarta, który jest najbardziej zbliżony wiekiem do el profesora. możemy pójść w jakąś znajomość z lat młodzieńczych bądź coś świeżego. publikacje i książki? cholera, myślę, że się dogadają, zwłaszcza, że lenny marzy o tym by wypuścić własną książkę :oops:
Oooo! Znajomy z dawnych lat to cudowna relacja <33 i też widzę, że obydwoje mogą mieć wiele wspólnych tematów jako autorzy książek. Myślę też o tym, że może na jakąś wyprawę się kiedyś razem wybrali? Lennert w poszukiwaniu inspiracji, a Otto ze względów na jakieś antropologiczne badania? ;>
Divina Norwood pisze: 27 mar 2023, 23:28
Witam Octavian Beveridge :welcome:
Otto wygląda, jak ktoś, kto chodzi do kościoła, więc ja tu widzę znajomość z Diviną :| Z Mari się poznają przez Jonę, z Lisą pewnie też, więc no... ewidentnie powinien znać Divinę z kościoła :|
<3
Nie mogę się doczekać jak Otto pozna wybrankę serca Jonathana. Pewnie będzie szczerze zaintrygowany tym w jak nietuzinkowej osóbce Jona ulokował swoje uczucia ;>
A co się tyczy Lisbeth to gdzieś obstawiam do około 33 roku życia Jona i Otto byli mocno ze sobą związani, więc na pewno niańczyli małą Westbrook wspólnie jak już musieli :lol: nie wiem tylko, czy ona by kojarzyła go z tamtego czasu i jaki miałaby do niego stosunek :hm:
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Octavian Beveridge chcesz kogoś ode mnie?
ambitny krab
.
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Octavian Beveridge pisze: 29 mar 2023, 20:40
lennart halsworth pisze: 29 mar 2023, 09:39
cześć! podrzucam lennarta, który jest najbardziej zbliżony wiekiem do el profesora. możemy pójść w jakąś znajomość z lat młodzieńczych bądź coś świeżego. publikacje i książki? cholera, myślę, że się dogadają, zwłaszcza, że lenny marzy o tym by wypuścić własną książkę :oops:
Oooo! Znajomy z dawnych lat to cudowna relacja <33 i też widzę, że obydwoje mogą mieć wiele wspólnych tematów jako autorzy książek. Myślę też o tym, że może na jakąś wyprawę się kiedyś razem wybrali? Lennert w poszukiwaniu inspiracji, a Otto ze względów na jakieś antropologiczne badania? ;>

tak, mogli razem coś takiego zorganizować i opisał wszystko w jednym z felietonów, wspominając także o badaniach octaviana, taki materiał podróżniczo-badawczy :lol:
Synergolog || Wykładowca — James Cook University
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spojrzał ostatni raz na zdjęcie opatrzone słowami "To Twoja córka", po czym wsunął je między stronnice czytanej przez siebie książki. Długi lot niebawem miał dobiec końca, zabierając Otto do domu, gdzie mógł rozpocząć życie na nowo.
pam burnett pisze: 29 mar 2023, 20:41
Octavian Beveridge chcesz kogoś ode mnie?
Hejka <3

A więc chciałabym Deonne Britton jakbym mogła *.* i widzę tutaj taką głęboką relację opartą na swego rodzaju przyjaźni, która mogłaby miejscami zahaczać o namiętność, ale to dawno temu, gdy jeszcze Deonnie mieszkała we Francji, a Otto nie był żonaty.
Pomyślałam, o ile by Ci to pasowało, że właśnie od Octaviana mogłaby się dowiedzieć o Lorne Bay. Może też kiedyś z nim podróżowała w te strony? Albo (jak fabularnie tamto nie pasuje) poznali się w samolocie z Australii do Francji (gdyby kiedyś w przeszłości Doenne odwiedzała w przeszłości ten kontynent). Sam Octavian mieszkał w Paryżu przez pewien czas i dopiero w ostatnich latach przeprowadził się do Szwajcarii. Czuję, że mogliby się dogadać, a Octavian byłby fanem jej książek, nawet jak jego publikacje okrawają o zupełnie inne, naukowe tematy.
Więc widzę tutaj coś na pograniczu przyjaźni/romansu/znajomości, która z jednej strony wcale nie jest najistotniejsza dla żadnego z nich, ale z drugiej zawsze bywała (i może nadal jest) inspirująca i przyciągająca
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
^^ Octavian Beveridge przyszłam tylko przypomnieć ci, że masz najfajniejszą kuzynkę na całym świecie ;> :crab:
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Octavian Beveridge, słyszałam, że moja córka podejrzewa Cię o bycie jej ojcem. :lol:
Synergolog || Wykładowca — James Cook University
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spojrzał ostatni raz na zdjęcie opatrzone słowami "To Twoja córka", po czym wsunął je między stronnice czytanej przez siebie książki. Długi lot niebawem miał dobiec końca, zabierając Otto do domu, gdzie mógł rozpocząć życie na nowo.
Preston Turner pisze: 09 kwie 2023, 20:02
Octavian Beveridge, słyszałam, że moja córka podejrzewa Cię o bycie jej ojcem. :lol:
Podobno, aczkolwiek Otto nie będzie miał pojęcia o tym, że taka sytuacja w ogóle ma miejsce, bo przecież nie ma z tym nic wspólnego :lol: i też wie kim jest jego córka, więc pewnie szczerze byłby zaskoczony wiedząc o tych podejrzeniach
Charlotte Hargreeves pisze: 08 kwie 2023, 22:44
^^ Octavian Beveridge przyszłam tylko przypomnieć ci, że masz najfajniejszą kuzynkę na całym świecie ;> :crab:
No jasne! I też buduje nam się cała rodzinka, więc odpalam grilla robimy spęd <3
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Octavian Beveridge, a co tam macie z India Norris ustalone, bo nie wiem jak się do tego odnieść?
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
co my mamy? Że po prostu India będzie brać go pod uwagę Octavian Beveridge ? Może być to z powodu jakiejś sugestii Prestona, jakby się znali, albo jakiegoś NPC, na przykład tamtego chłopaka Melissy (matki)
ODPOWIEDZ