malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Julia Crane
Niedawno powróciła do Lorne Bay po rocznej przerwie w Europie, by tu zorganizować wystawę. Temperamentna, trochę femme fatale, nie rusza się nigdzie bez papierosa. Dla sztuki gotowa oddać praktycznie wszystko, obecnie kończy etap bycia singielką.
AIDEN THOMPSON
Pewnego dnia po prostu wkroczyłeś do mojego życia i już wszystko było inne

FLANN ROHRBACH
Jeśli mielibyśmy się stać najlepszymi przyjaciółmi, co takiego powinienem o tobie wiedzieć?

AINSLEY REMINGTON
Zawsze będziesz moją ulubioną dziewczyną.

MALLORY HENDERSON
Nikomu nie kibicuję tak w odnalezieniu szczęścia jak tobie.

ADAM POLANSKI
Nie wiedziałam, że kiedyś będziemy mieli swój termin przydatności.


organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
No, ja tu tylko odświeżyć to, co kiedyś grałyśmy z Diviną :| Wiele tego nie było, prawda, ale jednak w jej życiu generalnie zbyt wielu spotkań nie było, więc pamięta rozmowę z łazienki! :oops:
Julia Crane
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
mogą się spotkać przypadkiem, ale z dala od Shadow, bo Julia będzie unikać tego miejsca Divina Norwood
lorne bay — lorne bay
23 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Prześpię się i zapomnę; mam własne życie, własne smutne, łachmaniarskie życie już na zawsze.
Cześć, Julia Crane ! Zarówno Julia jak i Ewka pracują w Shadow i lubują się w jednonocnych przygodach. Ewka zazwyczaj w klubie bywała naćpana, aż któregoś dnia zaczęła przychodzić całkowicie osowiała, wyprana z uczuć i emocji, głęboko w syndromie odstawiennym. Julia mogła zauważyć dziwną zmianę zachowania koleżanki ze zmian. Ewka trzyma się w trzeźwości do teraz, już nie wygląda jak wrak człowieka, ale do niedawna miała epizod (znowu) umawiania się z kim popadnie byleby zagłuszyć ból w sercu po zniknięciu ukochanej osoby i ukochanej używki. Myślę, że mogły wyjść razem po pracy na papierosa i od słowa do słowa zgadać się na dokończenie wieczora u któreś, a potem pozostać w neutralnych/pozytywnych acz nie romantycznych nastrojach? Pozostawiam już tobie!
amalia
lachmaniara
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Amalia e. Monroe pisze: 20 paź 2023, 18:47
Cześć, Julia Crane ! Zarówno Julia jak i Ewka pracują w Shadow i lubują się w jednonocnych przygodach. Ewka zazwyczaj w klubie bywała naćpana, aż któregoś dnia zaczęła przychodzić całkowicie osowiała, wyprana z uczuć i emocji, głęboko w syndromie odstawiennym. Julia mogła zauważyć dziwną zmianę zachowania koleżanki ze zmian. Ewka trzyma się w trzeźwości do teraz, już nie wygląda jak wrak człowieka, ale do niedawna miała epizod (znowu) umawiania się z kim popadnie byleby zagłuszyć ból w sercu po zniknięciu ukochanej osoby i ukochanej używki. Myślę, że mogły wyjść razem po pracy na papierosa i od słowa do słowa zgadać się na dokończenie wieczora u któreś, a potem pozostać w neutralnych/pozytywnych acz nie romantycznych nastrojach? Pozostawiam już tobie!
hej, hej, Julia wprawdzie już nie pracuje w Shadow od roku, bo wróciła do miasta i całkowicie oddała się malarstwu, więc tam raczej się nie zobaczą, ale chętnie ogarnę coś w tym stylu w retro w innej lokacji, Julia ma dobre serduszko i chętnie by się zaopiekowała byłą koleżanką, a przynajmniej starała się dociec w czym leży problem ( o prochach trochę wie ze swojej przeszłości)
lorne bay — lorne bay
23 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Prześpię się i zapomnę; mam własne życie, własne smutne, łachmaniarskie życie już na zawsze.
Julia Crane pisze: 20 paź 2023, 18:56
Amalia e. Monroe pisze: 20 paź 2023, 18:47
Cześć, Julia Crane ! Zarówno Julia jak i Ewka pracują w Shadow i lubują się w jednonocnych przygodach. Ewka zazwyczaj w klubie bywała naćpana, aż któregoś dnia zaczęła przychodzić całkowicie osowiała, wyprana z uczuć i emocji, głęboko w syndromie odstawiennym. Julia mogła zauważyć dziwną zmianę zachowania koleżanki ze zmian. Ewka trzyma się w trzeźwości do teraz, już nie wygląda jak wrak człowieka, ale do niedawna miała epizod (znowu) umawiania się z kim popadnie byleby zagłuszyć ból w sercu po zniknięciu ukochanej osoby i ukochanej używki. Myślę, że mogły wyjść razem po pracy na papierosa i od słowa do słowa zgadać się na dokończenie wieczora u któreś, a potem pozostać w neutralnych/pozytywnych acz nie romantycznych nastrojach? Pozostawiam już tobie!
hej, hej, Julia wprawdzie już nie pracuje w Shadow od roku, bo wróciła do miasta i całkowicie oddała się malarstwu, więc tam raczej się nie zobaczą, ale chętnie ogarnę coś w tym stylu w retro w innej lokacji, Julia ma dobre serduszko i chętnie by się zaopiekowała byłą koleżanką, a przynajmniej starała się dociec w czym leży problem ( o prochach trochę wie ze swojej przeszłości)
O, dobra, można też tak! Jakbyś miała ochotę to chętnie cię zaciągnę na fabułę <3
amalia
lachmaniara
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Amalia e. Monroe pisze: 20 paź 2023, 19:00
Julia Crane pisze: 20 paź 2023, 18:56
Amalia e. Monroe pisze: 20 paź 2023, 18:47
Cześć, Julia Crane ! Zarówno Julia jak i Ewka pracują w Shadow i lubują się w jednonocnych przygodach. Ewka zazwyczaj w klubie bywała naćpana, aż któregoś dnia zaczęła przychodzić całkowicie osowiała, wyprana z uczuć i emocji, głęboko w syndromie odstawiennym. Julia mogła zauważyć dziwną zmianę zachowania koleżanki ze zmian. Ewka trzyma się w trzeźwości do teraz, już nie wygląda jak wrak człowieka, ale do niedawna miała epizod (znowu) umawiania się z kim popadnie byleby zagłuszyć ból w sercu po zniknięciu ukochanej osoby i ukochanej używki. Myślę, że mogły wyjść razem po pracy na papierosa i od słowa do słowa zgadać się na dokończenie wieczora u któreś, a potem pozostać w neutralnych/pozytywnych acz nie romantycznych nastrojach? Pozostawiam już tobie!
hej, hej, Julia wprawdzie już nie pracuje w Shadow od roku, bo wróciła do miasta i całkowicie oddała się malarstwu, więc tam raczej się nie zobaczą, ale chętnie ogarnę coś w tym stylu w retro w innej lokacji, Julia ma dobre serduszko i chętnie by się zaopiekowała byłą koleżanką, a przynajmniej starała się dociec w czym leży problem ( o prochach trochę wie ze swojej przeszłości)
O, dobra, można też tak! Jakbyś miała ochotę to chętnie cię zaciągnę na fabułę <3
jak mi tylko zaczniesz to z chęcią mogę grać :milosc:
właścicielka, trenerka — lorne bay gym
36 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
aktywna poszukiwaczka szczęścia
Julia Crane wpadłam Ci podrzucić kogoś mojego! Salma jest dość mocno wkręcona w sztukę w każdej postaci, chociaż sama jeśli już coś robi, to bardzo amatorsko. Ale jest też imprezowa, więc myślę, że coś sie da tutaj im ogarnąć!

A jeśli szukasz na przykład jakiegoś romansu niezobowiązującego lub podobnej relacji to mogę podrzucić Winfred p. rosenberg. Jest właścicielem winnicy, więc może poznali się jakoś na stopie zawodowej, bo np. to u niego było/będzie zamawiane wino na wystawę Julii? :hm:
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
salma l. hemmings nie wiem na ile lubisz budujące się relacje, ale pasowałoby mi teraz wysłać Julkę na coś w stylu kursu samoobrony i może Salma byłaby jej trenerką i zaczęłyby rozmawiać o powodach i może Julia przed obcym jakoś łatwiej otworzyłaby się na temat przeszłości?
co do romansu z Winfred p. rosenberg teraz raczej nie ma raczej on prawa bytu, bo Julia jest w świeżym związku, ale skoro on czasami bywa na przyjęciach (z niechęcią, ale jednak) to może spotkali się gdzieś w Europie jakieś pół roku temu? Julka pewnie jak to Julka, sprzedała wersję o siebie, kompletnie niezgodną z rzeczywistością (pewnie grała głupiutką żonę jakiegoś faceta z wyższych sfer) i teraz przy wyprawie po wina wyjdzie jej wielki szwindel :lol:, pasowałoby ci coś takiego?
właścicielka, trenerka — lorne bay gym
36 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
aktywna poszukiwaczka szczęścia
Julia Crane jedno i drugie jak najbardziej mi pasuje! Salma jest raczej mocno empatyczną osobą i potrafi słuchać, więc myślę, że nada się jako obca osoba do zwierzeń.
A Winfred pewnie będzie na początku zdezorientowany, ale myślę że ostatecznie nawet będzie w stanie naciągnąć go na małą zniżkę ze względu na dawną znajomość i może nam wyjść z tego całkiem zabawna gra :hihi:
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
salma l. hemmings pisze: 25 paź 2023, 17:21
Julia Crane jedno i drugie jak najbardziej mi pasuje! Salma jest raczej mocno empatyczną osobą i potrafi słuchać, więc myślę, że nada się jako obca osoba do zwierzeń.
A Winfred pewnie będzie na początku zdezorientowany, ale myślę że ostatecznie nawet będzie w stanie naciągnąć go na małą zniżkę ze względu na dawną znajomość i może nam wyjść z tego całkiem zabawna gra :hihi:
a to na pewno Julka jest całkiem uroczą bestią, jeśli jej na czymś zależy :lol: to krzycz na pw o gry <3
ODPOWIEDZ
cron