lorne bay lorne bay
sumienny żółwik
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
21 yo
169 cm

Post

Tallulah to przede wszystkim hippiska na miarę XXI wieku, ale jeśli przykład idzie z góry, to trudno się temu dziwić. Jej rodzice poznali się w końcu na pierwszym australijskim rockowym festiwalu Pilgrimage For Pop w 1970. Matka dziewczyny, wraz z grupką znajomych, przyleciała wtedy na niego aż z Francji i rodzinny kraj odwiedziła ponownie dopiero po wielu latach, z trójką pociech i mężem pod ręką. Tallulah jest najmłodsza z rodzeństwa, a jej pojawienie się na świecie było sporą niespodzianką dla wszystkich. Państwo Bidwell dobijają w końcu 70tki, choć młodzieńczy duch nie opuścił ich nigdy. Są nawet w całkiem niezłej formie, co może być zasługą ich peskatariańskiej diety i zdrowego trybu życia, który Lula od nich przejęła.

Generalnie jest sztampowym wręcz przykładem Australijki. Niebieskie oczy, blond włosy, wiecznie opalona skóra i wysportowane ciało, które zawdzięcza swojej miłości do surfingu. Gdyby to zliczyć, zapewne większość swojego życia spędziła na plaży przez co jest bardzo związana z wodą. Jej szafa składa się głównie z najróżniejszych bikini, szortów i kusych koszulek na naramkach. Śnieg widziała zaś tylko w telewizorze.

Choć niektórych bardzo to dziwi, Tallulah jest też cholernie inteligentnym ścisłowcem z nosem do inżynierii oraz elektrycznych sprzętów. W szkole była właściwie jedyną dziewczyną, która porzuciła zajęcia z gotowania na rzecz warsztatów technicznych. Jako zapalona fanka muzyki chętnie zgłosiła się też na staż do lokalnego radio, gdzie pod okiem bardziej doświadczonych kolegów uczyła się obsługiwać drogi sprzęt. Dziś zasiada za konsoletą już całkiem sama i jest pełnoprawnym członkiem ekipy. Marzy też o pójściu na studia w tym kierunku, ale za bardzo tęskniłaby za domem. Poza tym od teorii i tak woli praktykę. Blondynka wierzy, że uda jej się zrobić karierę bez edukacji. Zostanie kiedyś znaną muzyczną producentką, a może nawet wypuści kilka własnych piosenek wybrzdąkanych na ukochanym ukulele.

Jeśli chodzi o charakter, Tallulah to wiecznie pozytywna optymistko-idealistka, która kocha pomagać ludziom i pozostaje otwarta na wszystko co nowe i nieznane. W codziennym życiu praktyczna i pracowita, ma wiele pasji, a monotonia nudzi ją śmiertelnie. Z natury uczciwa i szczera, wręcz bezpośrednia. Wulkan energii o dość specyficznym poczuciu humoru, który innych zjednuje do siebie entuzjazmem oraz akceptacją. Można jej powiedzieć wszystko bez strachu o to, że zostanie się ocenionym.
Tallulah 'Lula' Marié Bidwell
02.12.2000
Lorne Bay
Dźwiękowiec
LORNE BAY RADIO
sapphire river
Panna, Pansex
Środek transportu
Głównie longboard, rolki lub rower. Posiada też starego Datsuna 200B z 1980 roku.

Związek ze społecznością Aborygenów
Choć trudno w to uwierzyć, w jej żyłach płynie domieszka krwi ludzi z plemienia Bidhawal dawniej zamieszkujących tereny Gippsland

Najczęściej spotkasz mnie w:
Na plaży lub okolicach Sapphire River. Lula kocha spotkania towarzyskie, więc zawsze jest na nich obecna.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Państwo Bidwell

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak, ale nie zgadzam się na śmierć postaci i trwałe uszczerbki na zdrowiu.
Tallulah Bidwell
Bryden Jenkins
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
hej, jestem Stasz
moje konta Nemo, Boris, Sage, Logan
lorne bay lorne bay
sprytny wąż
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
100 yo
100 cm

Post

witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
hej, jestem lorne bay
moje konta brak multikont
Zablokowany