lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
kto zagra?
poszukiwania gier
Chciałbyś zagrać coś konkretnego, ale nie masz z kim? A może po prostu poszukujesz nowego towarzysza do wspólnych wątków? Jeśli tak, wypełnij poniższy kod i daj znać innym, że jesteś gotowy na przyjęcie dodatkowych rozgrywek!

Zgłoszenia będą kasowane po 10 dniach.

CODE: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] txt
[b]Opis:[/b] txt
[b]Status:[/b] [b][color=#008000]aktualne[/color][/b] / [b][color=#BF0040]nieaktualne[/color][/b] 
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
pisarz kryminałów — oraz scenarzysta
36 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
pisze kryminały, choć jego życie to ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym, pewnego dnia uświadomi sobie, że kocha Constance, ale na razie jego serce zdobył jego pies o cudownym imieniu Werter
Imię i nazwisko postaci: Chris Haynes
Opis: Chętnie oddam Krzyśka do gry.
Krótki i intensywny romans? Wrogowie od pierwszego spotkania? Przyjaciele od drinków?
Możemy się bawić w dowolny sposób, mogę zacząć, mogę wymyślić okoliczności spotkania i chętnie rozciągnę to na kilka pasjonujących gier. Zapraszam na pw lub dc!
Status: aktualne
zdolny delfin
enchante #8234
uczeń — lorne bay state school
17 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
A smile with no face.
A bouquet of razors.
Don't get too close.
Imię i nazwisko postaci: Zeke Yves Walsh
Opis: Hey <3 Zachary pochodzi z Lorne Bay, a jego rodzice należą do tej lepiej sytuowanej, szanowanej części miasteczka. Ich życie było właściwie dosyć spokojne, a przynajmniej do momentu, w którym Zeke nie zaczął wchodzić w okres dojrzewania, bo nie tylko rozpoczął nastoletni bunt, ale przede wszystkim zaczął mieć kłopoty ze zdrowiem. Około półtora roku temu zdiagnozowano u niego kardiomiopatie i pomimo prób leczenia jedyną szansą, aby nie umarł w przeciągu następnego roku, góra dwóch, jest przeszczep serca. Trudno jest żyć z wyrokiem, a Zeke odreagowuje gniewem i ogólnie byciem paskudnym, a żeby zobaczyć człowieczeństwo trzeba się przebić przez gruby pancerz. Szukam relacji, gier i jestem bardzo otwarta i chętnie się dogadam na pw lub dc <3 Mam poszukiwania na rodziców i siostrę lub brata oraz na ex, ale naprawdę wszelkie pomysły mile widziane. Zapraszam!
Status: aktualne
powitalny kokos
Myre
brak multikont
rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
Imię i nazwisko postaci: Gabe Flemming
Opis: To pewnie powinno znaleźć się w poszukiwaniach (ale bardzo mocno nie chce mi się ich pisać), więc krótko i na temat - poszukuję pani, z którą Gabe kilkakrotnie spotkałby się w ciągu ostatniego miesiąca. Prawdopodobnie było całkiem fajne, dobrze im się rozmawiało i coś zaiskrzyło, a przynajmniej tak wydawało jej się do momentu, w którym on przestał dzwonić. Nie, nie jest skończonym dupkiem (chyba), ale jego życie znów stanęło na głowie i zwyczajnie się pogubił. Chciałabym wspólnie rozegrać związane z tym dramy i zobaczyć, jak nam się dalej poukłada wątek!
Status: aktualne
animatorka — Dom spokojnej starości
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
I could tell you about my life
And keep you amused I'm sure
About all the times I've cried
And how I don't want to be sad anymore
And how I wish I was in love
Opis: Nowy kwartał, nowa ja - oddaje moje stado na nowe wątki :oops:

Imię i nazwisko postaci: gaia zimmerman
Opis: Jeżeli masz bliskiego w domu spokojnej starości to jest spora szansa, że chwilę tej osoby umila Gaia swoimi grami i zabawami, także chętnie rozegram coś tam.
Dodatkowo Gaia jak to typowa Gaia jeszcze sobie korzysta z imprezowania, więc rozegram jakieś imprezowanie. Bardziej luźne i w towarzystwie młodych ludzi niż coś oficjalnego z eleganckimi strojami. Mogę dorzucić bardzo niewinne flirtowanie w gratisie. Nie pogardzę jakimś koncertem, nawet jeżeli miałby to być lokalny zespół.
Poza tym chętnie rozegram jakiś wypad poza miasto zakładając, że Gaia i Twoja postać mają wspólnych znajomych, którzy na potrzeby tej gry będą NPC. Chętnie wyślę ją na plaże z domieszką surfingu. Może być też siłownia/joga/jakakolwiek aktywność ruchowa, bo muszę to po prostu u Gai wprowadzić, żeby nie było, że ma aż tak dobre geny. Mogę ją wysłać do weterynarza, z którymś ze zwierzaków.
Status: aktualne

Imię i nazwisko postaci: natalie rawlings
Opis: Natalie około 2-3 miesięcy temu wyszła z więzienia gdzie siedziała dwa lata za handel narkotykami. Przed pójściem do więzienia mieszkała w Gold Coast, ale bywała w Lorne ze względu na rodzinę oraz przyjaciół, których tutaj ma.
Chętnie rozegram raczej coś co zaczęłoby się od negatywnego wydźwięku: Twoja postać dała Natalie pieniądze za sporą partię narkotyków (Tobie pozostawię czy to były narkotyki dla Twojej postaci czy kogoś innego czy w ogóle były to na przykład jakieś leki zdobyte na fałszywą receptę). Natalie obiecała, że w przeciągu paru dni odezwie się gotowa dostarczyć towar, za który Twoja postać zapłaciła. Tak się jednak złożyło, że Natalie nigdy się nie odezwała, bo dzień po tym jak Twoja postać jej zapłaciła, Nat trafiła do więzienia. Nie miała więc nawet jak przekazać Twojej postaci, że sorki, ale sprawy się pokomplikowały, więc Twoja postać żyje ze świadomością, że Nat ją oszukała, wzięła hajsy i sobie zniknęła. Spotkają się teraz po tych dwóch latach i albo sobie wyjaśnią, albo Twoja postać pobije Nat, zobaczymy XDDD
Wszelkie inne relacje również przyjmę. Natalie wróciła do Lorne, tutaj chce na razie zostać i próbuje odbudować życie. Nie wykluczam, że pewnie nadal jest łasa na hajsy i MOŻE wróci do handlowania, więc mogę też zagrać bazując na tym.
Status: aktualne

Imię i nazwisko postaci: morgan adler
Opis: Gry na cmentarzu albo w domu pogrzebowym? Bardzo chętnie. Jest pozytywną typiarą i wolną duszą, więc chętnie oddam ją na randki. Mniej lub bardziej udane, takie, które będą miały przyszłość i takie, które skończą się na pierwszej randce. Poza tym Morgan nadal ma status studentki i niedługo kończy jej się urlop dziekański, więc na tą uczelnie będzie musiała wrócić.
Od niedawna pracuje też na siłowni Lorne Bay Gym jako instruktorka boksu. Jeżeli nie boks, to chętnie pomoże na ogólnodostępnej hali!
Morgan również wpada pod kategorię osób, które chętnie wysłałabym na surfing.
Status: aktualne

Imię i nazwisko postaci: Robin Callaway
Opis: Robin jest mechanikiem na statkach w marynarce australijskiej. Chciałabym, żeby chłopczyna miał jakiegoś przyjaciela, ale takiego bardzo bliskiego, któremu mógłby się zwierzyć z sekretu, który dźwiga od kilku lat i który bardzo ciąży mu na sercu i na duszy.
Stawiałabym na relację "znają się od zawsze", bo w związku z obecną pracą, Robinowi ciężko byłoby w czasach obecnych stworzyć jakąkolwiek relację. Miesiącami nie ma go w domu, więc stawiam na coś co zostało zbudowane na solidnych fundamentach kilka lat temu.
Rozegrałabym sobie również jakieś niewinne flirty z jakąś panią. Ale takie bardzo niewinne, bo jednak Robin ma żonę, okej. Pewnie głupiec chciałby sprawdzić czy jest w stanie jeszcze kogokolwiek wyrwać.
Status: aktualne

Imię i nazwisko postaci: parker guillebeaux
Opis: Parkera obsesja na krokodyle nie maleje. Chętnie rozegram coś w sanktuarium, gdzie będzie z pasją opowiadał o swojej pasji (:lol:) i miłości do tych przepięknych zwierząt. Także polecam nie przychodzić w butach z krokodylej skóry. Możemy uznać, że twoja postać wygrała jakiś konkurs zorganizowany przez sanktuarium i nagrodą w tym konkursie jest bycie oprowadzoną/oprowadzonym przez właściciela przez całe sanktuarium i to po godzinach zamknięcia. Więc zapewne będzie to jakieś wieczorne, albo nocne zwiedzanie, więc będzie fajna atmosfera bycia otoczonym dzikimi zwierzętami w ciemnościach. Kto by czegoś takiego nie chciał?
Parkera bardzo chętnie wyślę na jakieś randki, bo po tym jak Elaine złamała mu serce, typ musi ruszyć do przodu. Powyższe też może być bardzo... dziwną pierwszą randką!
Status: aktualne

Imię i nazwisko postaci: Carter van Horn
Opis: Jeżeli masz jakiekolwiek urzędowe sprawy, albo pomysły związane z miastem, to przypominam, że Carter w czwartki ma otwarte biuro dla mieszkańców i bardzo chętnie przyjmuje każdego kto będzie chciał z nim porozmawiać.
Poza tym bardzo chętnie również Cartera wyślę na randkę.
Status: aktualne

Imię i nazwisko postaci: ronan ashford
Opis: Chętnie oddam Ronana na leczenie jego złamanego serca.
Poza tym jeżeli jakaś twoja postać potrzebuje sobie dorobić wykonując prace remontowo-budowlane to zapraszam. Ronan prowadzi niewielką firmę zajmującą się właśnie takimi usługami. Obecnie remontuje dom Miry, a już niedługo będzie nadzorował budowę wieżowca w Cairns. Dodatkowo jest właścicielem latarni morskiej w Lorne, którą również nieco odświeża, także przyda się każda para rąk do pomocy. Ronan jest za równouprawnieniem, więc płeć postaci nie ma tu dla mnie znaczenia.
Jeżeli ktoś będzie chciał pomóc ze względu na dobroć serca, albo bycie po prostu przyjacielem czy znajomym Ronana to również chętnie przyjmę.

Status: nieaktualne

Imię i nazwisko postaci: farris knightley
Opis: Farris jest nowy w mieście, więc w jego przypadku w grę wchodzą wątki rozegrane od początku. Jest introwertykiem i raczej samotnikiem, ale jednocześnie nie przeszkadza mu przebywanie w zatłoczonych miejscach, więc chętnie rozegram coś w barze albo klubie. Chętnie oddam go do wątku romansowego/ONS. Może być rycerzem w niezbyt lśniącej zbroi, kompanem do picia, albo twoim całkiem dobrze wyglądającym ogrodnikiem.
Status: nieaktualne


Zapraszam na PW do gaia zimmerman, a najlepiej to na DC (w profilu)!
agent specjalny na chorobowym — Australian Special Air Service Regiment
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Agent Specjalistycznej jednostki antyterrorystycznej, który bardzo poważnie ucierpiał w wypadku i nie pamięta totalnie nic. Nie wie nawet, że ma żonę i dwójkę dzieci. Spokojnie mieszka sobie u brata i przygarnął super szczeniaka.
Imię i nazwisko postaci: cała moja zgraja!
Opis: oddam moje dzieci to gry, jestem otwarta na każdą propozycje, dalsza rodzina, przyjaciele, byli partnerowie! Wszystko przyjmę z największą chęcią <3 zapraszam na pw lub doscorda <3
Status: aktualne
Profiler policyjny — Lorne Bay Police Station
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Bury all your secrets in my skin
Come away with innocence and leave me with my sins
The air around me still feels like a cage
And love is just a camouflage for what resembles rage again
Imię i nazwisko postaci: Brisa Zeimer
Opis: Czas rozruszać postać więc chętnie zaproponuję grę. Nie mam większych wymagań. Fajnie jakbyśmy ewentualne szczegóły relacji ustalili przed grą. Chętnie zacznę tylko daj znać <3 Wszystko inne możemy ustalić w wiadomościach prywatnych lub na dc.
Status: aktualne
powitalny kokos
Venethe
brak multikont
ODPOWIEDZ