lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
zaraz wracam
krótkie nieobecności
W tym temacie możesz podzielić się z użytkownikami informacjami na temat Twojej aktywności. Odpiszesz dopiero w weekend? A może wyszedłeś na czysto i chciałbyś o tym poinformować współgraczy? Jeśli jakąkolwiek kwestią chciałbyś dotrzeć do jak największej liczby użytkowników, skorzystaj śmiało z tego miejsca. Pamiętaj jednak, że wpis w tym temacie nie jest zamiennikiem zgłoszenia nieobecności i nie chroni przed ewentualną utratą koloru.
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
właściciel i manager — lorne bay
35 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Do miasteczka ściągnął ją mąż, z którym nieszczególnie jej się układa, dlatego całkowicie poświęca się pracy, gdzie intensywnie stara się przywrócić do życia klub, który udało im się wykupić, chociaż ostatnio jej myśli zaprząta upierdliwy księgowy.
Miałam dzisiaj długi, ciężki dzień, a jutrzejszy nie zapowiada się lepiej, więc więcej postów ode mnie w środę :welcome:
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Postaram się ponadrabiać postki w tym tygodniu. <3
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Ostatnio czas mi nie sprzyja, ale liczę, że w niedzielę wszystko nadrobię <3
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Luke Winfield pisze: 11 kwie 2024, 20:27
Wybywam na weekend, wracam do pisania w poniedziałek, moooze w niedzielę wieczór coś się już uda wrzucić :llama:
Ok powoli będę się wygrzebywała z postów, ale chciałam też dać znać, że część gier (tych najstarszych) pozwolę sobie powoli podomykać. Jak trochę ogarnę życie to pozaczepiam was znowu na tych czy innych postaciach <3
wychowawca przedszkolny — lorne bay community kindergarten
33 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Nauczycielka wychowania przedszkolnego, która przeprowadziła się do Lorne Bay dla narzeczonego, by pod jego nieobecność zająć się przygotowaniem wesela i odnowieniem ich wspólnego domu.
Do środy będę znów wyjęta z życia, więc większa liczba postów ode mnie wpadnie bliżej czwartku/piątku :welcome:
ODPOWIEDZ