kucharz — beach restaurant lorne bay
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
miał być dziennikarzem, a został kucharzem, potrafi też poskładać z części samochody, ale z własnym życiem i sercem mu to nie wychodzi
00:00
Sammy
treść treść treść
treść treść treść

Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]00:00
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/1af14f17de762e13e36de7b48489169e/tumblr_inline_p8a60j7aiT1sb4p6n_250.jpg][/telimg1]
[tel10]Sammy
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
powitalny kokos
benek#6510
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Mam nadzieję, że nie imprezujesz z jakąś inną dupą.
Bo kiepski będzie miała los.

Samuel Morrison
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
No masz szczęście, bo nie mogę pozwolić aby jakaś inna sprowadziła Cię na złą drogę.
Co tam?

Samuel Morrison
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Ah! To się bardzo cieszę, bo trochę zaczynałam się martwić, że mnie wymieniłeś na kogoś innego.
Co do demonów to znam to, ale gdzieś pod łóżkiem mam strzelbę z solą to mogę Ci je przegonić, hm?

Samuel Morrison
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Sammy czy Ty chcesz zaciągnąć mnie do łóżka? ;>
Dobra, to w takim razie proponuję ewakuację!

Samuel Morrison
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Ej, weź! Dobrze wiesz, że do Twojego łóżka wskoczę bez namawiania ^^
Zajebiście, to gdzie się widzimy? :idiot:

Samuel Morrison
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Jaki ty jesteś słodki <3
Dobra, spotkajmy się w Shadow, załatwię zniżki na drinki.

Samuel Morrison
sumienny żółwik
rorka
ODPOWIEDZ