kucharz — beach restaurant lorne bay
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
miał być dziennikarzem, a został kucharzem, potrafi też poskładać z części samochody, ale z własnym życiem i sercem mu to nie wychodzi
00:02
Sammy
Jedyna dupa z jaką imprezuję właśnie czyta tę wiadomość
Także wyluzuj, maleńka


Lia Hargreeves
powitalny kokos
benek#6510
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
00:13
Percy
Gdzie dokładnie?
Lia Hargreeves
kucharz — beach restaurant lorne bay
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
miał być dziennikarzem, a został kucharzem, potrafi też poskładać z części samochody, ale z własnym życiem i sercem mu to nie wychodzi
00:00
Sammy
Tytuł królowej w sprowadzaniu mnie na złą drogę bezkonkurencyjnie zajmujesz tylko ty
Szczerze? Do dupy. Demony przeszłości znowu burzą moją aurę..


Lia Hargreeves
powitalny kokos
benek#6510
kucharz — beach restaurant lorne bay
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
miał być dziennikarzem, a został kucharzem, potrafi też poskładać z części samochody, ale z własnym życiem i sercem mu to nie wychodzi
00:00
Sammy
Nawet przez myśl mi to nie przeszło, jesteś niezastąpialna
Brzmi świetnie, ale to rodzaj demona-muchy, która wraca jak natręt i obawiam się, że samo przegonienie nie wystarczy, trzeba urwać skrzydełka.


Lia Hargreeves
powitalny kokos
benek#6510
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
00:25
Percy
Zaraz będę
Lia Hargreeves
kucharz — beach restaurant lorne bay
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
miał być dziennikarzem, a został kucharzem, potrafi też poskładać z części samochody, ale z własnym życiem i sercem mu to nie wychodzi
00:00
Sammy
W jakim my świecie żyjemy? To już nie można powiedzieć komplementu dziewczynie, bo od razu wyjdzie, że chce ją zaciągnąć do łóżka? :|



Aczkolwiek, nie pogardziłbym 8)
WYBAWICIELKA! Evacuate on the dancefloor!


Lia Hargreeves
powitalny kokos
benek#6510
kucharz — beach restaurant lorne bay
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
miał być dziennikarzem, a został kucharzem, potrafi też poskładać z części samochody, ale z własnym życiem i sercem mu to nie wychodzi
00:00
Sammy
Wiem, dlatego boję się to zepsuć </3
Zależy czy chcesz tylko pić czy pić i tańczyć? :excited: Shadow? The Woolshed?


Lia Hargreeves
powitalny kokos
benek#6510
kucharz — beach restaurant lorne bay
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
miał być dziennikarzem, a został kucharzem, potrafi też poskładać z części samochody, ale z własnym życiem i sercem mu to nie wychodzi
00:00
Sammy
Sama słodycz :omg:
Jasne, bejbe. Widzimy się na miejscu <33


Lia Hargreeves
powitalny kokos
benek#6510
ODPOWIEDZ