najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa

CODE: Zaznacz cały

[tele2] 00:00
[tel3][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/originals/5f/15/72/5f1572582cc4e1aaa131cfd2cef61a7e.jpg][/telimg1]
[tel10]Lia
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
sumienny żółwik
rorka
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
00:05
Dobry pomysł, ale pod warunkiem, że najwięcej miejsca zajmie rozdział pt "spędzanie poranka w łóżku najlepszej przyjaciółki"
Nie możesz spać? Czy byłaś na jakiejś imprezie beze mnie? :/


Lia Hargreeves
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
00:15
Mówisz, jak umierać to wspólnie? Okej, to jest zrozumiałe.
Ugh! Co za przeokropna godzina na wracanie z pracy. To jest w ogóle legalne? Jeszcze ktoś Cię porwie, a wiesz, że źle wyglądam cała w czerni. Ahahahaha, ciesz się, że tylko szejkerów, facet by tyle nie wytrzymał :devil:


Lia Hargreeves
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
00:15
Kto bez kogo by tutaj nie wytrzymał. Chyba raczej Ty, bez mojego towarzystwa, cieplutkiego łóżeczka i świeżej, pachnącej pościeli :monkey:
Prędzej bym stwierdziła, że oddaliby Cię po pięciu minutach, bo mieliby Cię dość :lol: ale i tak wiesz, że loveczki. Poza tym, po co ograniczać się do jednego faceta? Kurde, to musi być straszne nudne, jak tak sobie myślę... Wyobrażasz to sobie? Ale to brzmi jak wyzwanie, powinnaś to wypróbować na czymś innym niż szejkerze w pracy.


Lia Hargreeves
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
00:15
Sister from another mother <3
To teraz uważaj, bo stanowczo ograniczam alkohol, przynajmniej do nowego roku :devil: Mówisz o tym ostatnim brunecie? Haha, to już wiem, dlaczego tak szybko pobiegł do łazienki i przez resztę nocy patrzył na Ciebie głodnym wzrokiem, chociaż tak usilnie próbował utrzymywać dystans siedząc przy stoliku. Czekał, aż wyschnie mu plama na spodniach. Mam idealny plan! Następnym razem, jak go spotkamy, udamy zakochane, znów nie wytrzyma ^^
Hm... Uwierzysz, jak Ci powiem, że próbuję czytać? Okej, oglądam film na netflixie z napisami, ale się liczy, prawda? :lol:


Lia Hargreeves
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka weterynarii, mechanik — lorne bay mechanic
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Bad nights causing teenage blues
Get down ladies, you've got nothin' to lose
Sienna
21:45
Ej, jak załatwie to teraz to nie będę musiała tego robić w święta, nie?
To siostra, życzę ci przede wszystkim pełnej lodówki, mniej zmarszczek, jakiegoś zajebistego gaszka co by zrobił z ciebie porządną kobietę, żeby tata przestał cię nachodzić w pracy i żebyś w końcu znalazła swoje miejsce w życiu. No i najważniejsze, żebyśmy przetrwały te święta, bo jak mama się nakręci to będzie z nami krucho.
sumienny żółwik
.
mechanik — lorne bay mechanic
23 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
student mechatroniki, tutejszy mechanik samochodowy i przy okazji głupiec, który sądzi że wreszcie pewna dziewczyna spojrzy na niego jak na kogoś więcej, niż tylko na przyjaciela
warren
11:33
Siemka, dawno w sumie żeśmy nie gadali, jakby nie patrzeć... trochę się mi stęskniło! (wow!!)
co u Ciebie słychać? może w ogóle jakoś na dniach się stykniemy gdzieś na mieście? :D


Lia Hargreeves
ambitny krab
patsy#7401
lorne bay — lorne bay
11 yo — 111 cm
Awatar użytkownika
about
hasło: lornebay
00:12
Numer zablokowany
Oh, kwiatuszku. Tęskniłem za Tobą.
Nie podoba mi się to, że tyle czasu z nim spędzasz.
Nie mogę znieść myśli, że biegasz z nim ramię w ramię tuż przed wschodem słońca.

Lia Hargreeves
hasło: lornebay
sumienny żółwik
universal person
brak multikont
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
00:05
Percy
Nikomu. Przecież obiecałem. Może sama coś chlapnęłaś i teraz masz pretensje do mnie?
Skąd w ogóle myśl, że wygadałem?
ZARAZ...
Ej, dobra, bez żartów! Czemu nagle o tym napisałaś?!


Lia Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
02:21
Percy
Powiedziałaś komuś bliskiemu o tej sytuacji? I współlokatorom?
I cześć - tak w ogóle.
Lia Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
02:21
Percy
Jakim cudem masz czuć się bezpiecznie skoro Twoi znajomi i bliscy nie mają pojęcia o zagrożeniu?
Lia Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
02:21
Percy
To trochę stresujące, że zupełnie obcy ci chłopak jest jedyną osobą która wie o zagrożeniu, wiesz? Ale okej, nie będę znów tego tematu poruszał.
Jutro aktualne? Mam dyskretne miejsce dobre do ćwiczeń.
Poza tym gdyby się coś działo albo znów miałabyś atak paniki to napisz albo zadzwoń, ok?
A skoro już o tym mowa... miewałaś wcześniej ataki paniki? Rozmawiałaś już z kmś o tym?
Lia Hargreeves
ODPOWIEDZ