detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
00:00
Rory
A co z twoim "zawsze Cię wysłucham?"
Nie zachowuj się jak dziecko, zjebałam i przyznaję się do tego. Ty również nie byłeś idealny.

Duke Buckley
ambitny krab
rora
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
00:00
Rory
Słucham? Szanowałam Cię, dupku. Może jeszcze dodasz, że w wolnych chwilach lałam Cię kijem od szczotki?
Z resztą, masz rację. Ostatni wieczór wrzućmy do kosza tak jak JA to zrobiłam 7 lat temu z naszą relacją. Możesz jeszcze go kopnąć aby Ci ulżyło.

Duke Buckley
ambitny krab
rora
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
00:00
Rory
Nikt nie potrafi doprowadzić mnie do furii jak ty, Buckley. Ciesz się, że nie stoisz obok bo zrobiłabym z Ciebie uroczy durszlak.
Mam dość, okej? Mam dość Ciebie, Twojego zachowania wiecznie skrzywdzonego. Zachowujesz się jak rozemocjonowana nastolatka w trakcie pierwszego okresu.

Duke Buckley
ambitny krab
rora
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
00:00
Rory
Skończyłam z tą bezsensowną przepychanką, z przepraszaniem.
I skończyłam z Tobą.

Duke Buckley
ambitny krab
rora
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
siema, siema!
tradycji musi stać się zadość, stąd świąteczny spam od Jerry’ego! spokojnych dyżurów, jeszcze spokojniejszej głowy i serca, więcej uśmiechu na tej twojej krzywej mordzie
Obrazek
no i wiesz, patrzenia na życie w kolorowych barwach! (wybacz, zawsze śmieszy 🤣)
wesołych!


Duke Buckley
lisowa
A.
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
00:00
Rory
Co?
Jak to w szpitalu?

Duke Buckley
ambitny krab
rora
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
00:00
Rory
Jasne, zaraz będę.

Duke Buckley
ambitny krab
rora
piosenkarka, autorka tekstów — Los Angeles
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczory długie i złe - krótkie dnie. Więc całuj mnie częściej, bo nie wiem jak będzie
Joyce
01:08
Cześć, Duke
Obudzilam cie??
Jestem w jakiesj knajpoie, nie wieme
Woiesz ze on umarł? Ojciec
chyba zamykaja juz, na pewno cie pobudizłam... przwpraszam
wysle ci lokacje, przyjedz po mnie ok
Obrazek
chyba ze nie chces, ale jestem sama
nie musisz...
wystrzałowy jednorożec
Myre
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
stary, nie oglądałeś Przyjaciół? przecież to nie działa! 🤣🤣🤣
ale doceniam poświęcenie! 😍😘🥰
Obrazek


Duke Buckley
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
nawet jak młody pelikan wszystko łykam! 😂
paaanie, jak nigdy nie próbowałeś, to nie wiesz, co to znaczy życie w Australii nad oceanem! 🤣
co ty robiłeś w dzieciństwie, ja się pytam?! 😆


Duke Buckley
lisowa
A.
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
20.15
Dick
masz z głową, złamasie
dalej jesteś na kółkach czy już wstałeś?
do wesela się zagoi

Duke Buckley
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
20.25
Dick
naprawdę sądzisz,
że chcę mieć za komendanta kogoś
kto chwali się sikaniem na stojąco?
dorośnij :lol:

Duke Buckley
ODPOWIEDZ