kelner — beach restaurant lorne bay
21 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Kończę się w twoich oczach
Umiem być ciszą
Kończę się w twoim śnie
hector
21:37
twoja stara to kopara
a twój stary ją odpala

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/p6lZknE.png][/telimg1]
[tel5]hector
[/tel5][/tel02][tel8]21:37
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/p6lZknE.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]twoja stara to kopara[/teltxt]
[teltxt]a twój stary ją odpala[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
niesamowity odkrywca
kaja
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
19.10
Patrick
shadow, d z i s i a j
będę czekać
ale nie za długo, więc sobie nie wyobrażaj


hector silva
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
16:45
Hej, mam nadzieję, że nie leżysz teraz w żadnym rowie. Z tej strony Lisbeth Westbrook, jakby co. Są święta, a ja jestem dobrze wychowana, więc...
Chciałam Ci życzyć wszystkiego dobrego, żebyś się wziął w garść i nie popełniał głupot. Najlepiej, żebyś się nie zbliżał do Shadow, alkoholu i narkotyków. Zadbaj o swoje zdrowie skoro masz brata pod opieką, musisz się nim opiekować. Poza tym znajdź sobie lepszą pracę, no i... Jakbyś miał z tym problem, to mogę pomóc. Mimo wszystko nie jestem taka, jak może Ci się wydawać i nie cieszy mnie cudzą krzywda. Życzę Ci też miłości, lepszej niż te pijane panny z klubu. Powodzenia He torze i wesołych świąt!


hector silva
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
21:38
Lyra
Hector, jest mi bardzo przykro i nie sądziłam, że będę musiała to powiedzieć... ale no ten, nie możemy więcej utykać razem w autobusie, bo ja jednak mam chłopaka, no i to tak mimo wszystko nie przystoi. :(
ale jak coś to dalej jesteśmy tanecznymi partnerami!


hector silva
lyra raynott
Ola
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
17:25
Przyjaźnimy się od dawna i jesteśmy sobie prawie jak rodzina, ale nie wiesz, że pewnego czasu byłeś dla mnie wszystkim. Wzdychałam do ciebie w szkole, nie mogłam oderwać od Ciebie wzroku i marzyłam, że zaprosisz mnie na bal... A teraz jesteś tutaj tak blisko, ale tak daleko, tak niedostępny... Tyle czasu starałam się, abyś zwrócił na mnie swoją uwagę, ale tu nie chciałeś. To byłoby piękne uczucie, jakby było spełnione a tak przyniosło mi jedynie dużo cierpienia. Ale nie, nie gniewam się na ciebie, zdążyłam już wybaczyć ci, że złamałeś mi serce na malutkie kawałeczki.


hector silva
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
18:15
Wiedziałam, że zaniemówisz jak ci to powiem!
Ja byłam w szoku, ze Sultan zdobyła się na taką szczerość! No wiesz, ona ma męża, on ma żonę, ale i tak robią do siebie maślane oczęta i wzdychają, jak to kiedyś się kochali ale ze sobą nie będą. Czytałam w necie, że ponoć w końcu się zejdą, ale cholera ich wie!
Normalnie mamo, chyba zacznę nagrywać ci odcinki, żebyś mogła je nadrabiać!


hector silva
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
03.46
Richard
czy ty śpisz?
bo ja nie śpię
nie powinienem tyle brać w komendzie
ale masz jeszcze moje buty, prawda?
to były moje ulubione


hector silva
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
04.00
Richard
z tym obuwiem to trochę bardziej skomplikowane
i jaka zgrywa? strasznie jesteś. trudny,
zwłaszcza pod moim wpływem,
a ty nadal mieszkasz pod mostem?
cholera,
ale my nie mamy takich mostów


hector silva
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
04.20
Richard
sam, ale zatańcz mi na rurze, co?


hector silva
ODPOWIEDZ