WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/a1b9e759423aac029f96e652522d0058/5ab3a1ae425ff7fc-03/s400x600/ed318e26b183b20013bb49e80392dc7e073607af.png][/telimg1]
[tel5]Jed
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/a1b9e759423aac029f96e652522d0058/5ab3a1ae425ff7fc-03/s400x600/ed318e26b183b20013bb49e80392dc7e073607af.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
Cześć<3 Moje plany na Halloween to Netflix i tona czekolady :/
Chyba nie powinnam nigdzie wychodzić. Za dużo się ostatnio u mnie dzieje. I chyba spokojny wieczór będzie najlepszą opcją :hm:
A Ty? Pewnie dziś balujesz? :lol:



Jedda Corrente
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
Okey, jeśli to ma być tylko spacer to jestem za!
Ostatnio nie mam głowy do zabawy. Tylko musiałabyś dać mi godzinkę na ogarnięcie, bo tak jakby jestem już w piżamie :lol:



Jedda Corrente
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
lorne bay — lorne bay
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Cole
just now
O cholera.
Gdzie jesteś? Mam przyjechać?


Jedda Corrente
sumienny żółwik
alemalpa#7279
lorne bay — lorne bay
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Cole
GG:MM
Zdecydowanie nie powinnaś tego mówić policjantowi, ale nie jestem teraz na służbie.
Nie przesadzaj, Jed, Przyjadę po Ciebie, okej? Nie ruszaj się. Już wsiadam do auta.
Załóżmy, że przyjeżdżam jako przyjaciel, a nie stróż prawa, okej?
Jadę.


Jedda Corrente
sumienny żółwik
alemalpa#7279
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Gems
Po pierwsze - kup wibrator niezależnie od wyniku randek. A po drugie spoko, powodzonka! Ale dodaj też coś szalonego, jak turkusowe włosy albo kolczyk w sutku! Sky is the limit!

Spoiler
przyjazna koala
-
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Gems
E tam, marudzisz. Ale w nosie też fajnie! A moje w sumie brzmią podobnie, ale więcej podróży, wciskania tyłka w ESKĘ i zmiany włosowe :hihi:

Spoiler
przyjazna koala
-
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Gems
ŁADNE! :lol:

Spoiler
przyjazna koala
-
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Zamknęłam się w swoim pokoju i obmyślam plan podbicia świata!
Chcesz może dołączyć? ^^

Jedda Corrente
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Zawsze jest dobry czas na podbijanie świata!
A co? Stało się coś?

Jedda Corrente
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Czy komuś trzeba buzię przemeblować? Czy jakiejś babce kwas przesunąć? Mów to zaraz sprawę załatwimy!
Dobra, skoro to nie rozmowa na smsy to znaczy, że jest poważniej niż myślałam. Chcesz się spotkać? Albo ja swoją dupę przeniosę do Ciebie?
Serio, szkoda gadać nawet! W pracy więcej do zrobienia, a nie ma rąk do pomocy, ojciec nawiedza mnie w barze, Watts coś kombinuje, a ja staram się nie zwariować w tym wszystkim.
Chciałabym być Pandą, one nie mają problemów.

Jedda Corrente
sumienny żółwik
rorka
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
14:15
Cześć!
Pozdychało jeszcze trochę, aż w końcu mój dziadek, gdy go odwiedziłam, podstępem mi go zabrał i wymienił na nowy model... Wiesz, jakie to dziwne mieć samochód z działającą klimatyzacją który odpala od pierwszego przekręcenia kluczyka?
A co u Ciebie? Nadal ratujesz rozbitków?


Jedda Corrente
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
ODPOWIEDZ