Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
14:30
Byłam, ale w morzu tego co ostatnio się wydarzyło utrata samochodu nie wydaje mi się taka straszna :)
Odkąd zaznałam tego luksusu sama zaczęłam się podziwiać :lol:
Chyba? No teraz musisz mi zdradzić szczegóły! Kogo ratujesz Jed?

Jedda Corrente
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
14:30
Pamiętasz, jak opowiadałam ci o moim chłopaku? Zostawił mnie...
Teraz musisz opowiedzieć mi tę długą historię - potrzebuję poprawy humoru a doskonale wiesz, że takie historie właśnie lubię.

Jedda Corrente
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
14:15
Szczerze? Tragicznie, ale to nie temat na esemesy :c
Uczysz baletnicy surfingu? To z pewnością brzmi ciekawie! Jak do tego doszło?
A co u Ciebie? Nadal ratujesz rozbitków?


Jedda Corrente
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
14:15
Jak tylko przestanę być bezdomna i dopełnię formalności z przyjemnością Cię pomęczę <3
Jak Wam idzie? Cholera, dawno nie byłam na desce...
Ja próbowałam nauczyć Małego Charliego aportować, ale jest chyba zbyt leniwy :hm:


Jedda Corrente
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
ODPOWIEDZ