grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
Marceline Rockwell
kocha i nienawidzi za bardzo, nigdy nie była dobra w zobowiązania, uwielbia podróżować, dobrze się zabawić i sporą dawkę adrenaliny; wróciła do miasta nieco ponad dwa lata temu po pięciu latach za granicą
lachlan harwood
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

jamie rockwell
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

foggy rockwell
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

julia crane-hale
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

adam polanski
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

jebbediah ashworth
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
no cześć

Marceline Rockwell
towarzyska meduza
enchante #8234
lorne bay — lorne bay
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
obiecujący architekt, który lubi się bawić życiem, ma psa Batmana i szczerze nienawidzi swojej siostry bliźniaczki, Babycino. Przy okazji jest ślepy na uczucia swojej przyjaciółki, którą zamknął we friendzonie lata temu.
sumienny żółwik
-
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
No to tak. Nasze panie są z tego samego rocznika, więc znają się ze szkoły. Mogły nawet siedzieć razem w jednej ławce (oczywiście ostatniej) i się lubiły. Gwen zna też dobrze braci Marceliny, bo od Jamiego bierze wina do baru, który prowadzi z rodzeństwem, a u Franka pracowała, więc stawiam na pozytyw :hihihi: Marceline Rockwell
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
i DZIEŃ DOBRY, MOJE SŁONECZKO

Marceline Rockwell
właściciel winnicy — lokalna winnica
38 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzę rodzinną winnicę i próbuję wybaczyć Baby, która w końcu wyznała mi prawdę.
cześć siostrzyczko :D Marceline Rockwell
ambitny krab
cattitude#5494
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
cześć, chcę się przyjaźnić, bo Marceline jest super! <3 Marceline Rockwell
ambitny krab
pianka#9491
34 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
aussie, juris doctor, divorcee, part-time lawyer, full-time loser
Marceline Rockwell ja tylko dla formalności tutaj :llama:
niesamowity odkrywca
grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
Jebbediah Ashworth no cześć, panie nietolerancyjny :/ a mogliśmy być takim szczęśliwym małżeństwem :lol:

Lachlan Harwood <33

Gwen Fitzgerald faktycznie mogły się znać ze szkoły - pewnie robiły największy raban na lekcjach jak to zwykle ostatnie ławki :D Mogły razem wybierać się gdzieś w trasy na motorach - nawet w trójkę z jej mężem czy jakąś większą ekipą, i chociaż pewnie urwał im się kontakt przez te wszystkie lata nieobecności Celii, to mogły wpaść na siebie jakiś czas temu i trochę odnowić starą znajomość 8)

Julia Crane-Hale NO DZIEŃ DOBRY KOCHANIE :lick:

Jamie Rockwell, dzień dobry! Przymkniesz wyrozumiale oko na występki młodszej siostrzyczki? :idk:

Diana Puchalska, dziewczyny mogły się poznać jeszcze w Szkocji, może pracowała z jej mężem przy promocji jakiejś książki? Myślę, że Celia widziała w niej trochę bratnią duszyczkę, kogoś niby spokojnego, ale tak naprawdę potrafiącego zawalczyć o swoje żeby unosić się wciąż na powierzchni. W dodatku obie nie znają umiaru z pracą :lol:

foggy rockwell <3
wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
zabiłaś tę miłość :hahaha:

Marceline Rockwell
towarzyska meduza
enchante #8234
właściciel winnicy — lokalna winnica
38 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzę rodzinną winnicę i próbuję wybaczyć Baby, która w końcu wyznała mi prawdę.
Marceline Rockwell chroniłem CI dupcię przed rodzicami, tylko mi ciśnienia nie podnoś <3
ambitny krab
cattitude#5494
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Marceline Rockwell pisze: 14 lip 2021, 13:29


Diana Puchalska, dziewczyny mogły się poznać jeszcze w Szkocji, może pracowała z jej mężem przy promocji jakiejś książki? Myślę, że Celia widziała w niej trochę bratnią duszyczkę, kogoś niby spokojnego, ale tak naprawdę potrafiącego zawalczyć o swoje żeby unosić się wciąż na powierzchni. W dodatku obie nie znają umiaru z pracą :lol:
ale supr, chcę to bardzo! Marceline mogła nawet kilka razy pracować z mężem Diany, myślę, że jeśli wcześniej nie paliła jak smok, to przez kontakt z jej mężem musiała już zacząć. :hihi:
ambitny krab
pianka#9491
ODPOWIEDZ