właścicielka winiarni — passing clouds winery
34 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
właścicielka winiarni i sommelierka, ze słabością do komplikowania sobie życia na każdym etapie w każdy sposób
Avatarki
Nazwa wizerunku: Antoni Porowski
Dodatkowo: co dasz to wezmę, byle nie był łysolem <33
ambitny krab
k.
rezydentka kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Rezydentka kardiochirurgii, nieszczęśliwie zakochana w swoim przełożonym, zazdrosna o swojego niewidomego przyjaciela i szukająca szczęścia na portalach randkowych
Avatarki
Nazwa wizerunku: Jessica Clements
Dodatkowo: jakieś takie delikatne, bo to przecież Elle ;)

ps. pomyślę nad relką z kimś z twoich i się zgłoszę <3
ps2. tylko nie w wersji blond, wolę ją jako szatynkę ;)
happy halloween
nick
barman co dużo wódy leje — rudd's pub
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
mój organizm nie działa na tlen, tylko na thc, został mi ostatni rok medycyny przed stażem (tylko zajebałem semestr), przypał to moje drugie imię, ale jest fajnie, nie?
Avatarki
Nazwa wizerunku: Jeremy Allen White
Dodatkowo: byle nie w garniaku i nie z dzieciakiem - nie mam innych próśb <33

wypatruj mojego wpisu w relkach, my lady ^^
powitalny kokos
bejbi#2175
studiuje — i sprzedaje dragi
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Było warto oszaleć dla tych uszytych z pozłacanej waty sekund.
Avatarki
Nazwa wizerunku: charleen weiss
Dodatkowo: chyba nie mam wymagań, nie lubię sesji w stylu insta/victoria's secret, ale charleen chyba nie ma <3

iiii... na pewno wbiję do relek z czymś fajnym, a jak znajdziesz czas to i chętnie rozegram <3
grzybiara
bowie
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Dobra, byłam smutnym ziemniakiem ostatnio, przepraszam :tear:
Jebbediah Ashworth nie było łatwo, ale mam nadzieję, że coś poza tym jednym, który już Ci wysłałam, przypadnie do gustu <33
tutaj <3
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
Divina Norwood pisze: 14 gru 2021, 19:01
Dobra, byłam smutnym ziemniakiem ostatnio, przepraszam :tear:
Jebbediah Ashworth nie było łatwo, ale mam nadzieję, że coś poza tym jednym, który już Ci wysłałam, przypadnie do gustu <33
tutaj <3
o jejku jakie cudne! <33 dziękuję <3 zaraz kogoś przydybię do relacji
panienka Audrey Bree Clark będzie na pewno zachwycona
towarzyska meduza
enchante #8234
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Divina Norwood, Jebbediah Ashworth przepięknie wyszło! <3
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz — Stadnina koni
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do leczenia zwierząt i próbuje być szczęśliwa
Avatarki
Nazwa wizerunku: Bahar Sahin
Dodatkowo: może ty mi coś wyczarujesz złota kobieto, bo powoli się kończą avki :/ <33
sumienny żółwik
babahassan#0561
lorne bay — lorne bay
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She likes to run from troubles in her high heels
She loves McDonalds and she hates Beverly Hills
Avatarki
Nazwa wizerunku: hafsanur sancaktutan
Dodatkowo: ja bym pięknie poprosiła też o hafsanur, a z relkami to już szykuję coś dla Marysi w nowym roku <3
ambitny krab
kasandra
dziedziczka sieci hoteli — jeszcze nigdzie
20 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Jankeska lecząca złamane serce, od trzech miesięcy w Lorne Bay, dziedziczka hotelarskiej fortuny. Przyjechała na wakacje i ma zamiar zostać na dłużej.
Avatary

Nazwa wizerunku: Loren Grey
Dodatkowo: tylko blondynkowe, ale nie jakieś na których wygląda jak jedna wielka big bitch, bo wbrew pozorom nie puszcza się po kątach, a nie mogę takowych fajnych nigdzie znaleźć ;(

popatrzymy potem w relki i zobaczymy czy się coś da wymyślić z innymi twoimi postaciami <33

Divina Norwood
powitalny kokos
dominique
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Jak to się mówi, lepiej późno niż wcale, a mi się dziś trochę nudziło, więc odkopuję ten stary temat i proszę Elle Chateux
https://byherflowers.tumblr.com/tagged/jessica-clements

Jak ktoś coś chce, to standardowo jestem dostępna xd Jak widać, mam tylko wolne tempo, więc jakoś szczególnie się nie polecam xD
rezydentka kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Rezydentka kardiochirurgii, nieszczęśliwie zakochana w swoim przełożonym, zazdrosna o swojego niewidomego przyjaciela i szukająca szczęścia na portalach randkowych
pearl campbell dziękuję są przepiękne <3
happy halloween
nick
ODPOWIEDZ