Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Kiedy już wygarnęła większości rodziny co o nich naprawdę myśli, stając się najgorszą córką marnotrawną na tym dancingu, uznała że pora również na Duke’a. Zarzuciła mu, że chodzi za nią od kilku dni, a nawet nie podobają mu się jej cycki, więc pewnie jest homoseksualistą albo ma jakąś dupę na boku, więc najlepiej żeby już do niej poszedł. Tego, co stało się później, w zasadzie się nie spodziewała. Pierwszą niespodziewaną reakcją był jego śmiech i gdyby nie pocałunek, to chyba przyłożyła mu w ucho. Można było więc uznać, że Duke rozbroił bombę tuż przed wybuchem. Później pojechali do niego i rozbrajał ją prawie całą noc.

Joyce Lewis :lol:
sumienny żółwik
13#9694
badaczka zjawisk paranormalnych — freelancer
29 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
oj, chłopaku, nie wiesz co tracisz - magnes z Łeby jako pamiątkę z wakacji, hipoteczny kredyt, hot doga ze stacji na kolację, zawsze na szafie trójwarstwowy rumiankowy papier
Kevin Fisher pisze: 13 lip 2022, 13:16
Co? — głos Tate wyrwał go z (jakże istotnych) przemyśleń. — Kto ma imię? Moje imię? — spojrzał na nią ja na debila, po czym szybko uświadomił sobie, że to on jest większym jełopem. — No Kevin. Ja Kevin, ty Tate — wykonał gest prosto z Tarzana, podchodząc bliżej swojej Jane i wyciągając wskazujący palec dopasował im imiona.
Obrazek
Kevin Fisher
sumienny żółwik
-
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Dick Remington pisze: 10 wrz 2022, 16:12

- A któż to się objawił? Władczyni podejrzanych kontenerów w porcie!
Pierwsza tego imienia, będzie nosić ten tytuł z dumą :lol:
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Diane Mason pisze: 25 wrz 2022, 11:27
- Nie wiem, czy będziesz kojarzyć. Jest taka europejska osobowość telewizyjna, Khinga Ruzin, była żona dziennikarza Thomasa Foxa. Kiedyś na Kangurku było jej zdjęcie z jakiejś wyprawy na pole pełne wrzosów, no to napisałam "Khinga, uważaj, we wrzosach czają się Foxy!"...
Niezbyt to lotne, ale swojego czasu było pod tym dużo łapek w górę! Tak, do dziś Diane uważa to za jedno ze swoich największych osiągnięć. I tak na marginesie, to prawdziwa historia, tyle tylko, że z Polski. #likeaboss 8)
Kiedy historie z prawdziwego życia są inspiracją do postów, czyli Diane Mason i historia jej top komentarza na portalu plotkarskim :lol: :lol:
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Harper Callaway pisze: 27 wrz 2022, 17:31
Diane Mason pisze: 25 wrz 2022, 11:27
- Nie wiem, czy będziesz kojarzyć. Jest taka europejska osobowość telewizyjna, Khinga Ruzin, była żona dziennikarza Thomasa Foxa. Kiedyś na Kangurku było jej zdjęcie z jakiejś wyprawy na pole pełne wrzosów, no to napisałam "Khinga, uważaj, we wrzosach czają się Foxy!"...
Niezbyt to lotne, ale swojego czasu było pod tym dużo łapek w górę! Tak, do dziś Diane uważa to za jedno ze swoich największych osiągnięć. I tak na marginesie, to prawdziwa historia, tyle tylko, że z Polski. #likeaboss 8)
Kiedy historie z prawdziwego życia są inspiracją do postów, czyli Diane Mason i historia jej top komentarza na portalu plotkarskim :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Harper Callaway pisze: 20 paź 2022, 21:29
- Poczekaj, poczekaj... Ja już nic nie rozumiem. Podrywasz mnie czy mnie nie podrywasz? - spytała [...]
ezra brooks
Jak zadawać pytania facetom, gdy się chce coś ustalić, proszę Państwa, nic tylko brać przykład z Harperki. Harper Callaway :lol:
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
pearl campbell pisze: 02 lis 2022, 21:51
- Ano oczywiste... ty chyba dla niej też, skoro zakryła cię własną piersią. Ja bym w życiu tego dla ciebie nie zrobiła.
Nathaniel Hawthorne pisze: 03 lis 2022, 20:16

- Sam bym się tobą osłonił, jakbym musiał.
Polecam przyjaźń z Nejtem :tear:
malarz, artysta — sztuki nowoczesnej
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
amerykański artysta sztuki nowoczesnej, który do tej pory całkowicie umiał oddawać się jedynie swojej twórczości. teraz wyłączony z życia, oddany jedynie swojej ukochanej desiree, całą uwagę skupia na jej powrocie do zdrowia i zapewnieniu jej bezpieczeństwa.
Aspen Hall-Rohrbach pisze: 04 lis 2022, 15:31
Właśicwie... Czy to było ważne? Przecież jej nie obleje dlatego, że jej martwa natura bardziej wygląda jak abstrakcja. Prawda?!
Nie ma to jak mieć utalentowaną małżonkę :v
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Flann Rohrbach pisze: 11 lis 2022, 16:32

- Nie należę również do tych osób, które przejmują się konwenansami - powiedział dosyć... szorstko? Mr. Grey will see you now normalnie.

Niektórzy widać wciąż lecą na Mr. Greya :hm:
striptizerka, tarocistka — Shadow
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przeprowadziła się do Lorne, by odszukać i poznać swojego starszego brata, o którego istnieniu do niedawna nie miała pojęcia. Rozbiera się w Shadow, wróży z kart i ma za sobą kilka nieudanych odwyków, ale próbuje udawać, że wcale nie ma problemu z alkoholem.
Luke Winfield pisze: 08 lis 2022, 23:12
Luke co prawda nie rozbierał się profesjonalnie, ale przez to że był trochę puszczalski, wychodziło mu to całkiem dobrze! Może powinien się zakręcić gdzieś jako męski striptizer, to chociaż by sobie dorobił na swojej pasji.
Tak, grunt to zarabiać na swojej pasji :lol:
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Luke Winfield pisze: 13 lis 2022, 17:38
Ranek ich zaskoczył totalnie! No bo jak to kurwa, po nocy nagle staje się jasno? I słońce tak napierdalają ci po mordzie, że musisz schować głowę pod poduszką? No głowa Luke'a tak bolała przez to słońce, że myślał że umrze. Na szczęście Luke z przeszłości pomyślał o Luku z przyszłości i naszykował mu aspirynę i szklankę wody na stoliku nocnym. Popił więc tabletkę i spojrzał na leżącego obok brata. No spali w jednym łóżku, no co mieli zrobić? W końcu Luke miał tu przywieźć jakąś laskę, a nie Toma. Życie...
- Wstawaj zjebie - wziął poduszkę i uderzył brata prosto w twarz. - Zawsze tak chrapałeś? Jak stary kombajn, mało brakowało i bym Cię udusił poduszką - o takie "dzień dobry" padło z ust młodszego brata.
czyli bracia Winfield na wakacjach :lol:
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Aspen Hall-Rohrbach pisze: 15 lis 2022, 16:35
-No ale on chce z tobą być, a nie ofiarę z dziewicy! - aż uniosła dłonie w górę. On chciał Ainsley, ona rodzinę, ślub, dzieci i jabłonkę.
Jak wszyscy wiedzą JABŁONKA to sprawa kluczowa.
ODPOWIEDZ