27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Adam Polanski pisze: 14 sie 2021, 19:37
Adam
3:31
Cztery lata temu chciałaś mi mówić TATO a nie TYPIE :)
Dobrze Dianka, żarty na bok. Jeśli to nie jest hangar z gumowymi penisami, a jakieś zgrabne pomieszczenie, to zrobię to po kosztach.
Ale to ty będziesz moją dłużniczką... Chyba, że koleżanka jest NAPRAWDĘ ŁADNA. Wtedy poradzę sobie sam.
PS JAK TU DODAC GIF? CZEMU TU SIĘ NIE DODAJĄ GIFY
Obrazek
Obrazek
Obrazek
JAK TO WYŁĄCZYĆ?!



Diana Puchalska Julia Crane-Hale Clara Madden SKORO NAJWYRAŹNIEJ TRZEBA XD
Adam Polanski pisze: 14 sie 2021, 20:12
Adam
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Nie zejdę, nawet nigdy w tobie nie byłem, jeśli już trzymamy się tych faktów historycznych. :)
Obrazek
Chryste ja...
Obrazek
Ja po prostu będę te obrazki ignorował, dobrze?
Może to też znak, że powinniśmy wybrać się do sexshopu.
Korzystałaś kiedyś z dildo? Znajdziemy ci jakieś PIĘKNE!


Diana Puchalska
przecież Polański i te smski to takie złoto, że o panie :D
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
. — Jest okropna. Non stop wyje, tak, że słychać ją w moim pokoju — co nie było trudne, skoro dzielili ścianę


Miles Vanderberg o Violet Swan , no kocham :D
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
wiele znaków zapytania
- Przepraszam – zaczął głaskać ją po włosach, wiedząc, że zawalił na całej linii, że jest durny i że powinien w ramach kary wykreślić się z ich Simsów.
lorne bay zgłaszam Diana Puchalska i Bazyl Godlewski do odznaczenia. może jakiejś pianki, za najbardziej romantyczny tekst. *.*
I don't know who you think you are,
But before the night is through,
I wanna do bad things with you.
ambitny krab
anubis#9958
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Pomijające tę radosną melodię i wers mówiący o tym, że przyjaciele zawsze będą przy tobie — nawet wtedy gdy każesz im się odpierdolić — wszystko się zgadzało!
Yara Vanderberg jestem dumna z siostry!! :hihihi:
przyjazna koala
naleśnik puchaty
26 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi sex shop i bloga, na którym opowiada, co się robi z łechtaczką. Za cenniejszego od przyjaźni uważa instagrama i odcina się od przeszłości.
Diana Puchalska pisze: 23 sie 2021, 20:37
- Poza tym, przypomniało mi się! Pytał mnie ostatnio, co wspólnego mają penis z cheeseburgerem. Co mają wspólnego? – spytała Clarę, która, jakby nie patrzeć, była ekspertką w tej dziedzinie.
nie wiem, czemu Adam Polanski pyta Diana Puchalska o takie rzeczy, ale ja nie znam odpowiedzi, więc ogłaszam konkurs na najlepszą propozycję!! do wygrania cheeseburger :hugger:
ambitny krab
amygdala#8798
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Miles Vanderberg pisze: 25 sie 2021, 21:33
Nie potrzeba było wiele — wystarczyło krzywe spojrzenie burmistrza czy nieprzychylny komentarz zakonnika, by wieść rozeszła się w przeciągu kilku dni i zniszczyła komuś życie.
Francis na każdego patrzy krzywo, więc może lepiej unikać jego spojrzenia w ogóle :lol:
sumienny żółwik
Lilka
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
- Tak sobie myślałam, o pana słowach o sąsiadach i siekierach... i zastanawiałam się czy ma pan może siekierę do pożyczenia? - tak jej się jakoś głupio gadało. Na jego widok z mózgu miała galaretę, nawet nie sieczkę.
W sumie miała coś do odrąbania.
podryw według peggy sue hitchhiker
Właścicielka Fleuriste — i organizatorka imprez okolicznościowych
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę to przykre... popadać w szaleństwo, byleby nie odczuć samotności.
Achilles Cosgrove pisze: 03 wrz 2021, 22:44
[...] dostrzegł drobną szatynkę machającą do niego z drugiej strony jezdni, próbował prędko przypisać do jej twarzy jedno z dwóch nasuwających mu się na myśl imion. Uznawszy jednak, że Jane prędzej naplułaby mu na buty, niż wykazała tak pozytywne zainteresowanie jego osobą, uśmiechnął się lekko, czekając, aż Laurissa podejdzie bliżej.
Bardzo mocno kocham xDDDD <3
neurochirurg w cairns hospital — too busy to be heartbroken
44 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
i'm sleepin' fine. i don't mean to boast but i ONLY dream about you once or twice a night (at most)
Cole Demos pisze: 09 wrz 2021, 19:47
Kupiłem ci kwiaty, ale zdechły. – Wyznał, bo przecież co innego mógłby powiedzieć jak nie coś takiego.
rozbawiło :lol: :lol:
sad ghost club
skamieniały dinozaur
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Jebbediah Ashworth pisze: 28 wrz 2021, 20:36
- O n a. To jest ten pieprzony powód, Flora! – i już nie hamował się, że dziecko, że może nie powinna się tak dowiadywać, on po prostu chciał usłyszeć, czemu ukryła przed nim fakt, że mają razem córkę i że na dodatek jest ruda jak każdy szatan!
<3
sumienny żółwik
13#9694
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Mari Chambers pisze: 04 paź 2021, 20:13
- Nie ma wskazówek... - poinformowała go, zastanawiając się, czy czegoś być może nie rozumie. W końcu nie chciała zrobić z siebie idiotki, ale tarcza była ciemna i naprawdę nie dało się na niej niczego zobaczyć. Może Jona dał jej atrapę, bo nie wierzył, że potrafi korzystać z zegarka?
Cóż... Odmawiam komentarza :|
<3
marynarz — Port
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Dryfuję bez celu po oceanie życia i staram się poukładać swoje życie na nowo...
- To jakaś przyjacielska interwencja pod tytułem Enrica ma żałobę, trzeba ją rozerwać? – i z jej wzroku mógł wyczytać, żeby nie ważył się udzielać pozytywnej odpowiedzi, bo może na przykład wsadzić mu tę butelkę gdzieś głęboko, razem z korkiem, bo była zbyt dobrze wychowana, by rozlewać alkohol. Który magicznie znikał z karafki, sprawiając, że nabrała rumieńców i machnęła ręką, śmiejąc się. – A pieprzyć, Irving dziś się nie obudzi, to nie pora na wykopki – czarny humor dalej w normie.



enrica duke-macnee leżę, kwiczę i nie wstaje :hahaha: :hahaha:
sumienny żółwik
żuczek#2609
ODPOWIEDZ