malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
hector silva
Która postać mogłaby pracować w radiu?
lorne bay — lorne bay
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
only god can judge me
Avery może, bo czytałam jej kartę i jakoś mi pasi do mądrego kontentu o przemocy :D

Która postać byłaby tragicznym ojcem?
powitalny kokos
trisha
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Walter Wainwright, chociaż ja i tak uważam, że na pewno by ogarnął!

Która postać jest strasznym bałaganiarzem?
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Podejrzewam, że Dick Remington może mieć całkiem niezły bałagan w domku, skoro żyćko osobiste także ma dość niepoukładane :lol:

Która postać przysparza swoich przełożonych o ból głowy?
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Julka Nate'a na pewno :hahaha:

ale też Elle Chateux Jonę

Która postać przynosi pączki do pracy?
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Pewnie Lisa, skoro jest kiepską kelnerką :lol: No i z tego co wiem to jane hemingway-winfield się nie lubi z jude westbrook, więc może on też ma przez to ból głowy :lol:

Dobra, to tutaj hmm... Mogę dać swoją Laurissę i hm... może nie do pracy, ale z tego co wiem to Cassandra Hammond przynosi w różne miejsca smaczne poczęstunki :3

Która postać złamała kiedyś komuś serce? </3
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
D:

Która postać jest sporym egoistą i powinna się przemyśleć? D:
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Anthony Huntington pisze: 14 lut 2022, 21:14
D:

Która postać jest sporym egoistą i powinna się przemyśleć? D:
patrz wyżej :lol:

Która postać mogłaby wyjechać na misje do Afryki?
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Divina, skoro podobno religijna baba i Jeb z tego samego powodu


Która postać za dużo pije? ;>
happy halloween
-
internistka — szpital
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
internistka z niespełnionymi ambicjami, nie dająca się nikomu pokochać, upsi
MUA, NIESTETY :/

Która postać nie zmienia codziennie bielizny :lol:?
powitalny kokos
trisha
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Moja Mari dużo leży w szpitalnych piżamkach, więc pewnie nie zawsze ma bieliznę pod nimi, to się kwalifikuje do nie zmieniania codziennie :dupa:

Która postać powinna w końcu się ustatkować?
rezydentka kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Rezydentka kardiochirurgii, nieszczęśliwie zakochana w swoim przełożonym, zazdrosna o swojego niewidomego przyjaciela i szukająca szczęścia na portalach randkowych
Sean powinien

która postać nie jest stworzona do związków?
happy halloween
nick
ODPOWIEDZ