Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
kiss: Judy
fuck: Julia
marry: Jude ;>

darby maclerie cami o'brallaghan elora brassington
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Kiss: Cami
Fuck: Darby
Marry: Elita

Luke Winfield june albright Alaska Lockwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Kiss: Luke :****
Fuck: June ;>
Marry: Alaska

Hazel Ebenhart Saskia Ferreira Cassandra Hammond
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Kiss: Hazel
Fuck: Saskia
Marry: Cassandra

Ephraim Burnett leonie ebenhart gabriel mills - cohen
pisarz kryminałów — oraz scenarzysta
36 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
pisze kryminały, choć jego życie to ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym, pewnego dnia uświadomi sobie, że kocha Constance, ale na razie jego serce zdobył jego pies o cudownym imieniu Werter
Kids: Ephraim
Fuck: Gabriel
Marry: Leonie

Louis Abernathy Hunter Williams Clayton Hensley
zdolny delfin
enchante #8234
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Uff, znałam to w wersji kill fuck merry xdd

kiss: Hunter
fuck: Louis
merry: Clayton

pericles campbell Harper Callaway Chris Haynes
happy halloween
Booyah
brak multikont
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
kiss Chris
fuck Harper
marry Pericles

Elspeth Buckley, Noel B. Rowland, Jamie Fitzgerald
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
kiss elspeth buckley - kurtuazyjnie w policzek, bo najmłodsza, wygląda na typ girl next door, do tego kocha się w mojej byłej, więc wolę szybko i bezboleśnie zostawić po sobie ślad, który byłby wyrazem podziękowania za to, że zapewne uczy moje dziecko jeździć.
fuck Jamie Fitzgerald - bo obracamy się ostatnio w tych samych okolicach. moje dziecko zaczęło uczyć się jazdy konnej, a wieczorem skoczyłem sobie do moonlight. brakuje mi bliskości, więc zapewne tak by się to potoczyło.
marry Noel B. Rowland - zdecydowanie. bo jest lekarzem, więc mogłaby mnie ratować, do tego dużo pracuje, więc nie miałaby pretensji, że i ja dużo pracuję, do tego jeździ na motorze, brzydzi się kłamstwem - brzmi jak kobieta dla mnie.

easter bunny
chubby dumpling
badaczka zjawisk paranormalnych — freelancer
29 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
oj, chłopaku, nie wiesz co tracisz - magnes z Łeby jako pamiątkę z wakacji, hipoteczny kredyt, hot doga ze stacji na kolację, zawsze na szafie trójwarstwowy rumiankowy papier
kiss Josephin
fuck Larabel
marry Flavia

sylvan callaway Kevin Fisher Luke Winfield
sumienny żółwik
-
Pomaga ojcu prowadzić winiarnie — Passing Clouds Winery
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Podjęła decyzje o wyjeździe i powrocie na studia, jednak przez chorobę matki wraca do miasta i u boku ojca prowadzi rodzinną winiarnie, która zepsuła jej całe dzieciństwo. Próbuje szczęścia z Hardenem ale boi się rozczarowania.
kiss Kevin
fuck Luke
marry Sylvan

Helen Goldsworthy care maclerie Gypsy Farnham
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Kiss: Gypsy Farnham, bo już jej nie ma, więc to buzi na pożegnanie ;(
Fuck: Helen Goldsworthy
Marry: care maclerie

donalda beardsley, Nicholas Winslow, dale bergman - taka Rejwen Ediszyn :lol:
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
ODPOWIEDZ